Сукня-сорочка 2024: тенденції, тренди, поради з чим носити та поєднувати. 120 фото стильних моделей від кутюрє

Сукня-сорочка: 120 фото оригінальних поєднань від брутального до елегантного образу для дівчат та жінок

Плаття-сорочка – це одна з речей гардеробу, яка є майже кожна жінка. Але при цьому це завжди модель індивідуальна за дизайнерським виконанням, за відтінком, фасоном, за матеріалом.

Фото сукні-сорочки демонструє як фасон і колір змінює вигляд моделі. Така річ у гардеробі може бути суворою, романтичною чи жіночною.Як із сукнею-сорочкою створити свій образ

Плаття-сорочка довжиною вище коліна лідирує у гардеробі жінки у літній період. Взуття на платформі або високому підборі доповнюють вбрання. Фасон сорочки та тканина диктують, що підходить як аксесуари.

  • З котону або джинсу довгу сукню-сорочка можна не прикрашати особливими аксесуарами. Вбрання королеви часто доповнюється сумочкою, взуттям, кільцями та браслетами.
  • Одну й ту саму модель сукні можна використовувати у різних ситуаціях. Потрібно правильно підібрати супутні деталі.
  • Рюкзак та молодіжні кеди стануть аксесуарами спортивного стилю. А для дискотеки модниці потрібне взуття на високих підборах, прикраси на шиї, на руках.


Дизайнерами розроблені сорочки різної ширини, довжини, під пояс та вільного крою. Навіть модель оверсайз здатна зробити дівчину жіночною.

Вдягаючи навесні або восени светр на сорочку, комірець залишається видимим. Прикрасить вбрання та шарфик контрастного із сукнею відтінку. З сорочкою кольорові колготки стану доречним доповненням. Любительки строго образу з наглухо застебнутим коміром прикрашають своє вбрання невеликими аксесуарами, наприклад, маленькими сережками.

Плаття вільне з довгим рукавом за допомогою коктейльних доповнень та пояса перетворюється на вбрання для урочистостей. Але не можна не враховувати прозорість тканини, щоб вульгарність не зіпсувала образ. Нижня білизна підбирається особливо ретельно під одяг із тонкої бавовни.