Бордовий манікюр: модні новинки та тренди 2024 року красивого дизайну, та свіжих варіантів оформлення нігтів, 124 фото

Бордовий манікюр (фото): яскраві та стильні приклади сучасного оформлення нігтів різної форми у бордових тонах

Бордовий колір як дизайн манікюру виступає одним з класичних однотонних покриттів. Універсальний колір, що підходить під повсякденний одяг, але й непогано доповнює вечірній образ. Бордовий колір вважається трендом осені.

Якщо поєднувати його з кількома кольорами або доповнювати елементами дизайну, то таке поєднання вважається більш святковим. Не менш ефектно виглядає поєднання бордового кольору із золотом.

Докладніше розберемо і розкриємо манікюр у бордових тонах, представимо фото бордового манікюру.

Бордовий колір у манікюрі 2024

У 2024 році бордові відтінки стали трендами осені та зими. У нейл промисловості з’явилося безліч відтінків бордових кольорів. Поєднують бордовий колір не лише із золотом та сріблом.

Використовують різні стази та бульйонки їх поєднують, утворюючи міні ювелірну прикрасу на нігтях. Виграшно виглядає дизайн у бордових кольорах у поєднанні з металевим втиранням. Доповнювати дизайн можна піском та вертикально лінією. Трендовий бордовий матовий манікюр 2024, відтінки червоних кольорів виглядають стильно та ефектно.

Найпопулярнішим поєднанням вважається чорний та бордовий колір у дизайні.На фото зображено представлені вище варіанти дизайну нігтів у бордовому кольорі.