Манікюр червоний з чорним: трендові рішення та фото найкращих новинок дизайну нігтів (матових, зі смужками, стразами, блискітками)

Манікюр червоний із чорним: як поєднувати і що важливо знати? Модні варіанти та приклади манікюру з яскравими акцентами (150 фото)

У дизайні нігтів є тенденції та загальні стилі чи напрямки. Наприклад, популярними є покриття нюдових відтінків, є любительки цілих спектрів рожевих кольорів, або, наприклад, дизайн розписом – теж займає окрему величезну нішу в мистецтві нігтьового дизайну.

Але на тлі всіх цих напрямків деякі способи покриття нігтів виступають яскравим, незалежним, не залишаючим нікого байдужим елементом – це модний червоно-чорний манікюр.

Використовувати манікюр у червоному та чорному кольорах можна для створення будь-яких образів: від буденних варіантів до дизайну для важливих урочистостей. Обидва ці кольори вже самі по собі досить глибокі та насичені. Власниці такого манікюру випромінюють своїми нігтиками впевненість та пристрасть до життя.

Фото червоного з чорними манікюру допоможуть вибрати відповідний варіант для будь-якої модниці.

Технік та способів виконання такого яскравого дизайну дуже багато. Розглянемо найпопулярніші ідеї червоно-чорного манікюру.