Манікюр червоний з чорним: трендові рішення та фото найкращих новинок дизайну нігтів (матових, зі смужками, стразами, блискітками)

Манікюр червоний із чорним: як поєднувати і що важливо знати? Модні варіанти та приклади манікюру з яскравими акцентами (150 фото)

У дизайні нігтів є тенденції та загальні стилі чи напрямки. Наприклад, популярними є покриття нюдових відтінків, є любительки цілих спектрів рожевих кольорів, або, наприклад, дизайн розписом – теж займає окрему величезну нішу в мистецтві нігтьового дизайну.

Але на тлі всіх цих напрямків деякі способи покриття нігтів виступають яскравим, незалежним, не залишаючим нікого байдужим елементом – це модний червоно-чорний манікюр.

Використовувати манікюр у червоному та чорному кольорах можна для створення будь-яких образів: від буденних варіантів до дизайну для важливих урочистостей. Обидва ці кольори вже самі по собі досить глибокі та насичені. Власниці такого манікюру випромінюють своїми нігтиками впевненість та пристрасть до життя.

Фото червоного з чорними манікюру допоможуть вибрати відповідний варіант для будь-якої модниці.

Технік та способів виконання такого яскравого дизайну дуже багато. Розглянемо найпопулярніші ідеї червоно-чорного манікюру.

Ідеї червоно-чорного манікюру

Однотонний червоно-чорний манікюр. Яскраво – не означає складно.Для ідеального манікюру достатньо покрити нігті основним кольором – червоним і відтінити кілька нігтів чорним кольором.

Яскравість і блиск зроблять свою справу, і такий манікюр кидатиметься в очі і не залишить нікого байдужим.

Для дівчат сміливіше підійде зворотний варіант: усі нігті у чорному кольорі та кілька нігтів яскраво червоні – так створюється сильний образ із нотками пристрасті.

Геометрія червоно-чорного манікюру

Продовжуючи змішувати чорний і червоний кольори на нігтиках модниць, можна створювати складніший дизайн із геометричним розписом. Це необов’язково складні контурні малюнки з ромбів, трикутників і тонких ліній, що повторюються, хоча і вони мають право бути.

 • Достатньо широких смуг уздовж або поперек нігтя і чорний і червоний кольори вже заграють разом по-новому.
 • Або це можуть бути великі одиничні фігури на всю ширину або висоту нігтя: великий трикутник, коло або квадрат у кутку нігтя.
 • Дизайнеру нігтик потрібно вибрати тільки спосіб зображення фігур та ступінь їх деталізації, а в іншому такий варіант завжди буде безпрограшним.


Червоно-чорне омбре

Хто не любить омбре у дизайні нігтів? Та тільки той, хто ще жодного разу його не робив на своїх нігтиках. Омбре, що переходить із чорного кольору в червоний кінець нігтя, виглядає просто шикарно.

 • Створюється відчуття язиків полум’я на нігтях. Чим темніший відтінок червоного, тим краще.
 • Якщо ви ще не зважилися на майже чорні нігті, спробуйте варіант із основним червоним кольором – такий варіант теж виглядає дуже стильним.

Додати родзинки в перехід одного кольору в інший можна використовуючи великі червоні блискітки, вони додадуть дизайну ефекту використання страз і зроблять додатковий акцент яскравість кольору.

Французький червоно-чорний манікюр

Французький манікюр завжди буде у тренді: хоч у класичному варіанті, хоч у різнобарвному літньому виконанні, хоч у червоно-чорному дизайні. Чорний френч на червоних нігтях чи навпаки – можна сперечатися вічно. Краще спробувати обидва варіанти та вирішити який ближче вам.

 • Спосіб виконання французького манікюру більше, ніж може здатися на перший погляд.
 • Звичайно всім відомий класичний та місячний френч – вони по праву займають топові місця у рейтингу у любительок французького манікюру.

Але якщо класика вам набридла, спробуйте інші варіанти. Наприклад, поєднавши омбре з французьким манікюром – отримуємо цікавий ефект переходу відтінків у яскраву смугу френча. Інший варіант поекспериментувати – зробити кілька нігтів технікою омбре, а кілька нігтів червоно-чорним френчем.

Червоно-чорний манікюр з дизайном

Особливу нішу займає червоно-чорний манікюр із дизайном піском, стразами та іншими об’ємними елементами декору.

Наприклад, червоні об’ємні візерунки оксамиту на чорному нігті будуть виділятися і приковувати до себе погляд.

 • Можна також поєднувати кілька варіантів дизайну на одній руці: три нігті червоні, два нігті чорні з червоним візерунком оксамитом.
 • За бажанням можна покрити весь ніготь піском і отримати червоний або чорний колір нової текстури.

Використання чорних страз додасть дизайну не лише блиску, а й ефекту маленьких зухвалих шипів.

Простір для фантазії майстра великий і залишається тільки вигадувати та втілювати в життя все нові та нові поєднання технік.

Графічний чорно-червоний дизайн манікюру

Якщо ваш майстер не тільки дизайнер, але ще й художник, то вам відкривається величезне поле для вибору графічного дизайну нігтів.

Чорний і червоний кольори відмінно поєднуються між собою.

 • Все, що залишається вам і вашому майстру – це вибрати, що саме зобразити на нігтях.
 • Можна, звичайно, звернутися до класичних візерунків та орнаментів, але використовувати їх варто обережно, щоб не перевантажити дизайн нігтя зайвими елементами.
 • Одного або кількох нігтів з розписом буде достатньо, адже вибрані кольори самі по собі відіграють важливу роль у дизайні.


Популярні зараз розписи і в мінімалістичних корейських мотивах: тонка гілка сакури або пухнаста кульбаба.

Форма нігтів для чорно-червоного манікюру

Вибираючи червоно-чорний манікюр, варто задуматися і про нову, можливо, форму нігтів. Все залежить від ефекту, який ви хочете отримати від нового дизайну.

Червоно-чорний манікюр на короткі нігті виглядатиме свіжо та демократичніше. Довгі нігті у такому кольорі відсилатимуть нас більше до класики, ніж до нових віянь моди.

При виборі дизайну з точки зору гостроти або округлості нігтя, краще відштовхуватися від своєї природної форми нігтя та зручної для вас довжини.

У будь-якому випадку ці кольори підійдуть усім формам нігтів – від короткого квадрата до довгої балерини.

 • Чорно-червоний манікюр гель-лаком носитиметься практичніше, гель-лак дозволить уникнути сколів більш тривалий час.
 • Основу для покриття можна вибирати будь-яку, підійде натуральний ніготь і укріплений різними матеріалами: гелем, акрилом або комбі-гелем.
 • Щодо матеріалів для виконання описаних технік, сучасна індустрія краси пропонує модницям товари та інструменти на будь-який смак.


Вибір залишається за майстром, який запропонує якість, і за клієнтом, який вибере те, що йому більше до вподоби.

Фото манікюру червоного з чорним