Світлий манікюр: фото трендових та модних новинок із красивими ідеями в оформленні довгих або коротких нігтів різної форми

Світлий манікюр – останні тренди та новинки світлого дизайну нігтів. Підбірка найкращих поєднань 2024 року

У наш час манікюр є частиною образу жінки. Світлі відтінки завжди модні і завжди актуальні. Ідей світлого нейл-арту на 2024 дуже багато. З різноманіття, представленого стилістами, можна вибрати як повсякденний манікюр, так і святковий.

Світлі нігті здатні доповнити та освіжити будь-який образ. Важливо вибрати саме той, який відображатиме індивідуальність і радуватиме око. Манікюр у світлих тонах виглядає витончено та витончено.

Найчастіше виконується нейл-арт за допомогою гель-лаку в пастельних тонах. На світлій нігтьовій основі можна створювати різноманітні візерунки, робити написи, створювати цілі картини.

Модні тенденції

Майстри люблять експериментувати з колірною гамою, з поєднанням відтінків. Так, світлі тони поєднують із яскравими або темними, що надає нігтям пікантності та непересічності.

На цьому фото світлого манікюру на основі бежевого кольору темні геометричні фігурки. Легкий манікюр виходить завдяки техніці negative space. Суть техніки у відкритті частини нігтя та нанесення декору на іншу.

Декорувати нігті можна за допомогою блискіток, страз, різних малюнків: квіткова тематика, геометрія, омбре та багато іншого.

Цього року наймоднішими видами манікюру вважаються:

  • Комбінований нейл-арт, який поєднує кілька кольорів. Наприклад, поєднання м’ятного з блакитним і рожевим додасть нігтям ніжності та м’якості, особливо, якщо додати частинки фольги як декор. Можна на світлу основу нанести хаотичні мазки лаком контрастних або яскравих відтінків;
  • Світла основа зі смужками та кружечками. Останнім часом в одязі прийнято поєднувати кілька різних візерунків, так і в манікюрі цей напрямок набирає популярності. Хаотичні або прямі лінії, завитки з дрібним горошком на світлій основі виглядають дуже оригінально;
  • Геометричний візерунок на світлій основі стане найкращим повсякденним варіантом манікюру. Можна створити картину із різних геометричних фігурок різних відтінків. Оригінально виглядатиме нейл-арт із фігурками лише на одному з п’яти нігтів.