Вязані сукні: 115 фото наймодніших фасонів та моделей, красивих образів та стильних варіантів вязаних суконь

В’язані сукні: ТОП-10 трендових новинок та актуальних моделей з рекомендаціями, як правильно вибрати, носити та з чим поєднувати

В’язані трикотажні сукні довгий час вважалися привілеєм виключно вуличного стилю та casual, проте, у зв’язку з останніми модними тенденціями можна сміливо заявити, що подібні сукні можна носити фактично будь-де, головне, щоб вони відповідали за стилем того місця та подій, яким дівчина їх носитиме.

На фото в’язаних суконь видно, що їх існує безліч різновидів, кожен з яких оптимально підійде для якогось конкретного випадку. Є серед них і ті, які відмінно підійдуть для повсякденного носіння, універсальні моделі будуть користуватися найбільшою популярністю у дівчат.

Зручність та комфорт

З настанням холодів більшість дівчат змушені відмовлятися від чарівних суконь, до яких вони так встигли звикнути за кілька місяців теплої пори року. Однак настання осені зовсім не означає необхідність відмовлятися від суконь, що полюбилися, просто потрібно трохи змістити фокус уваги.

В’язана спицями сукня добре зігріватиме в холодну пору року, і при цьому залишатиметься стильною за будь-яких подій. Воно може бути довгим, до колін, або навпаки, коротким, вирішувати тільки дівчатам.У продажу є колосальна кількість моделей, потрібно тільки підібрати відповідну.

Кому можна носити

Раніше вважалося, що трикотажні, в’язані сукні можуть носити ті дівчата, які мають гарну фігуру. Це підкріплювалося тим, що такі сукні дуже щільно обтягують фігуру, наголошуючи на всіх перевагах.

 • Однак це твердження неправильне, носити таку сукню може будь-яка дама, головне — правильно підібрати відповідний фасон і відтінок вбрання.
 • Також варто враховувати, що існують моделі, які не сильно обтягують фігуру, вони наголошують на стегнах і грудях, майже повністю приховуючи талію.
 • Такі моделі підійдуть повним жінкам.

Тепла в’язана сукня зігріє в холодну погоду, її можна носити не тільки вдома, але й на вулиці у весняно-осінній період, і навіть на роботу, якщо правильно підібрати вбрання, щоб він відповідав дрес-коду компанії.< src="/wp-content/uploads/p>


Особливості фасонів

Як уже було сказано вище, існує велика кількість різновидів таких суконь. Вони можуть бути довгими чи короткими, середньої довжини. Вони можуть бути відкритими або закритими рукавами, також допускаються рукави до ліктів.

Це лише мала частина особливостей, які потрібно враховувати підбираючи відповідний варіант.

 • Якщо сукня потрібна як зручна, тепла річ, яка ще й виглядає чудово, то рекомендується вибирати сукню довжиною до колін, довгими рукавами і високим коміром. Ворота можна буде акуратно загнути, як і рукави, якщо раптом з’явиться така необхідність.
 • Якщо акцент зміщується на зовнішній вигляд, варто звернути увагу моделі з глибоким V-подібним вирізом або вільною горловиною, такі моделі зазвичай поєднуються з рукавами до ліктя і довжиною подолу набагато вище коліна.
 • Це відмінний, теплий варіант для дружньої вечірки чи дозвілля у неформальній обстановці. Однак, якщо підібрати таку сукню в строгих тонах, то її можна носити і на роботу.
 • Наприклад, чорна сукня із середнім V-подібним вирізом та середньою довжиною подолу цілком відповідатиме дрес-коду компанії. До нього можна буде підібрати пояс або ремінь, щоб наголосити на талії, а також пару аксесуарів, щоб доповнити образ.

Серед незвичайних моделей можна зустріти вирізи на спині та боках, такі сукні зігрівають набагато менше, але виглядають чудово. Вони чудово підійдуть для побачення в прохолодну пору року, якщо поєднувати його з легким пальтом.

Плаття-світр

Незвичайний різновид в’язаних суконь, який поки що не користується великою популярністю. Таке вбрання виглядає як светр, який дівчині дуже великий, на кілька розмірів.

Фактично, це і є светр, але через свій великий розмір у нього з’являється поділ, який цілком може досягати колін. Довжина рукавів при цьому нормальна, що дозволить відрізнити в’язану сукню-світер від простого великого светра.

Така в’язана сукня для дівчинки підійде в тому випадку, якщо не хочеться акцентувати увагу на своїй фігурі, вбрання вільне і виглядає дуже красиво та стильно.


Як зв’язати самої

Як можна помітити, більшість суконь не відрізняються дуже складними візерунками, це означає, що подібні зможе пов’язати фактично будь-яка дівчина, яка має хоча б початкові навички в’язання.

Якщо прийнято рішення створювати сукню самостійно, варто враховувати цілий ряд факторів:

 • Ширина плечей, талії та стегон
 • Зростання
 • Довжина рукавів
 • Радіус подола повинен майже дорівнювати ширині талії (це дозволить підкреслити фігуру, якщо це необхідно)

Також слід звернути увагу на особливості пряжі, яка використовуватиметься. Виходячи з обраної пряжі підбираються гачки, яких в арсеналі кілька, всі вони пронумеровані та відповідають номерам пряжі.

Спершу потрібно визначитися з кольором сукні, в моді теплі, пастельні відтінки: різновиди персикового, кремового та пісочного кольорів.

В’язані сукні зі схемами можна знайти в інтернеті, або скласти форму самостійно, за якою вже почати в’язання. Цей спосіб підійде в тому випадку, якщо не вдалося знайти готової схеми для конкретної фігури та зростання.

Спочатку складається форма, на ній позначаються всі параметри майбутнього виробу. Далі вибирається візерунок, яким зв’язуватиметься сукня. Візерунок варто вибирати виходячи з особистих переваг і цілей, для яких потрібна сукня.

Наприклад, довга в’язана сукня найкраще не обрамляти великою кількістю візерунків, тому що створиться ефект перенасичення. Найкраще оформити його кількома вставками на поясі, це підкреслить талію.

Короткі сукні навпаки дуже люблять візерунки, можна вибирати фактично будь-який, який сподобається. Коли візерунок буде обраний, потрібно зв’язати пробник, по ньому буде видно, скільки потрібно петель з кожного боку. Від цього залежить стиль в’язання.

Фото в’язаних суконь (модні варіанти)