Вязані сукні: 115 фото наймодніших фасонів та моделей, красивих образів та стильних варіантів вязаних суконь

В’язані сукні: ТОП-10 трендових новинок та актуальних моделей з рекомендаціями, як правильно вибрати, носити та з чим поєднувати

В’язані трикотажні сукні довгий час вважалися привілеєм виключно вуличного стилю та casual, проте, у зв’язку з останніми модними тенденціями можна сміливо заявити, що подібні сукні можна носити фактично будь-де, головне, щоб вони відповідали за стилем того місця та подій, яким дівчина їх носитиме.

На фото в’язаних суконь видно, що їх існує безліч різновидів, кожен з яких оптимально підійде для якогось конкретного випадку. Є серед них і ті, які відмінно підійдуть для повсякденного носіння, універсальні моделі будуть користуватися найбільшою популярністю у дівчат.

Зручність та комфорт

З настанням холодів більшість дівчат змушені відмовлятися від чарівних суконь, до яких вони так встигли звикнути за кілька місяців теплої пори року. Однак настання осені зовсім не означає необхідність відмовлятися від суконь, що полюбилися, просто потрібно трохи змістити фокус уваги.

В’язана спицями сукня добре зігріватиме в холодну пору року, і при цьому залишатиметься стильною за будь-яких подій. Воно може бути довгим, до колін, або навпаки, коротким, вирішувати тільки дівчатам.У продажу є колосальна кількість моделей, потрібно тільки підібрати відповідну.