Чорна сукня: 120 фото найкрасивіших модних образів та поєднань, коротких, довгих, класичних, на бретельках, маленьких суконь

Чорне плаття: поради стиліста, як вибрати, з чим носити та поєднувати (120 фото). Добірка найкрасивіших фасонів на будь-який смак

Чорна маленька сукня вважається важливим та базовим елементом гардеробу протягом тривалого періоду. Це вбрання, яке можна підібрати під будь-який вік, випадок, становище в соціумі, і при цьому виглядати виграшно і стильно.

Маленька чорна сукня підходить для роботи в офісі або урочистого заходу, а також є незамінною основою для створення образів у різних стилях.

Історія походження + цікаві факти

Маленька чорна сукня була придумана знаменитою та легендарною кутюр’є Коко Шанель у 1926 році. Француженка вклала в нього цілу особливу філософію, яка миттєво зробила цей предмет гардеробу символом сексуальності та незалежності.

Революційність цієї сукні полягала в його лаконічності та аскетизмі, оскільки крій був максимально простим. Коко Шанель потрапила точно в ціль, адже у післявоєнний період жінки почали активно працювати, а чорна сукня підходила абсолютно всім.

Воно було практичним та елегантним, навіть після важкого трудового дня в ньому можна було піти на світський прийом та виглядати бездоганно.Шанель відкрила секрет цієї речі, її надихнули сукні черниць, які оточували її з раннього дитинства у притулку.

Сама Коко змогла запевнити весь світ, що маленькі чорні сукні є символом сили та свободи, і світ повірив їй.