Модні зачіски: тренди, фото-новинки та стильні рішення стрижок на коротке та довге волосся, для дівчат, жінок та чоловіків

Модні зачіски: 54 найкрасивіших жіночих та чоловічих стрижок у 2024 році + поради щодо укладання волосся та огляд сучасних тенденцій

За допомогою стрижки, укладання, завивки, філування створюються різні зачіски. Вони можуть бути різної довжини та форми, у найнесподіваніших конфігураціях. Крім того, вибір кольору також не обмежений. Все це робить ту чи іншу зачіску неповторною, особливо якщо враховувати тип обличчя носія.

Проте, щороку деякі тенденції задають нові напрями, що робить якісь із моделей найбільш затребуваними. Модні зачіски 2024 базуються на старих принципах, але з незвичних ракурсів. Варто розглянути докладніше, що може стати цього сезону найбільш ефектним.

Для хлопчиків

Бути стильним, красивим, доглянутим не відмовиться жоден хлопець, навіть якщо прямо цього не каже. Для цього потрібний не лише одяг та манери, а й креативний підхід до зовнішності.

Вирішити ці питання допоможуть у гарному салоні краси, де стилісти регулярно навчаються на курсах підвищення майстерності, та в курсі всіх модних течій.

  • З віком до можливості похвалитися перед друзями новим чином додається бажання сподобатися дівчаткам. Зрозуміло, це впливає на ретельність вибору стрижки та зачіски.Але так само як і в дорослій моді, найактуальнішою залишається легка недбалість – це допомагає приховати дитячу наївність та додає серйозності хлопчикам.
  • Сьогодні в тренді «канадка», а точніше «квіфф» — модифікація на коротке та видовжене волосся. Вимагає деяких навичок укладання довгих верхніх пасм, не підходить власникам овальної та витягнутої форми обличчя. Тип волосся значення не має – така зачіска однаково стильно виглядає і на хвилястому, і на прямому волоссі.
  • Найменшим рекомендується робити максимально прості модні зачіски для хлопчиків, щоб не потрібно особливого догляду за зачіскою. Це може бути «напівбокс», «їжачок», «бобрик», доповнені різноманітними чубчиками та проділами.
  • Для хлопчика будь-якого віку чудово підходять не тільки контрастні переходи по довжині, а й поголені частини зачіски. Цей прийом утримує лідерство протягом кількох років. Необхідно відзначити, що на темній шевелюрі подібні візерунки виглядатимуть набагато ефектніше, ніж на світлій.

Ще один момент – для активних хлопців краще короткі стрижки, а ось творчі та оригінальні особи напевно віддадуть перевагу градуюванню, рваній та асиметричній фактурі, різнорівневим пасмам та іншим експериментам.