Зачіски на випускний: модні та красиві фото-новинки простих стрижок або найоригінальніших рішень для різної довжини волосся

Зачіски на випускний для 9, 11 класу, в коледж – фото-добірка простих та модних укладок з розпущеними або зібраними локонами

Випускний є однією з важливих подій у житті кожної дівчинки та дівчини. Для урочистого та хвилюючого заходу заздалегідь підбирається чарівне вбрання, туфельки, сумочка.

Не обходиться ця подія без чудової зачіски та відповідного макіяжу, тим більше, що сьогодні зачіски можна оцінити не лише за картинками в інтернеті. Більшість перукарів надають таку послугу як примірка майбутнього укладання.

Звичайно, численні фото зачісок на випускний дають можливість вибрати найнезвичайніше, витончене або легке укладання волосся, але краще звертати увагу не лише на картинки, а й на всі інші характеристики.

Види зачісок

Красиві зачіски на випускний можуть бути різними, але всі їх можна розділити на кілька груп:

  • Хвіст. Звичні кінські хвости чудово підходять для більшості вечірніх суконь. Така зачіска стане справжнім порятунком для дівчат, які не можуть вирішити більш екстравагантні варіанти створення образу або не готові віддавати значні гроші за один вечір. Додаткову красу хвосту подарують кілька завитих прядок, підвиті кінчики, фіксація волосся на гумці для волосся і прикраса шпильками, стрічками, квітами.
  • Локони. Великі хвилі або дрібні завитки, як і раніше, залишаються вічною класикою вечірніх зачісок. Для створення чарівно-недбалого стилю локони можна залишити злегка розпатланими, строгий образ допоможуть створити ретельно покладені завитки. Лак або гель утримає красу протягом декількох годин. Доповнять цей вид укладання обідки, діадеми, стрічки.
  • Голлівудські локони чудово виходить на короткому волоссі. Для цього їх злегка завивають та ретельно фіксують. З цим варіантом випускниця набуде жіночності та витонченості.
  • Пучок. Ще одна класична і у повсякденному житті досить строга зачіска може сильно змінити випускницю. Похмурий пучок перетвориться, якщо злегка завив кінчики або залишити їх вільно лежати, випустити кілька прядок з боків або опустити його ближче до шиї. Прикраса такого способу укладання стануть сіточки, банти, квіти, шпильки.
  • Коси. Це тільки здається, що коса залишилася далеко у минулому. Вибір будь-якої урочистої події просто величезний: подвійні, ажурні, французькі, голландські коси, щучий хвіст, колосок. Найпростіші кіски можна укласти у вигляді квітки, водоспаду, вузла, обідка, зробити одну чи дві коси.
Симпатично виглядають витончені афінки з різнокольоровими стрічками, ніжні мальвіни, пряме волосся з вплетеними ниточками бусинок або страз, асиметричні стрижки на різній довжині волосся.

Не варто занадто вживати «дорослими» зачісками, вони більше стануть у нагоді для мам чарівних випускниць, а самі дівчата будуть виглядати чарівно з легким оздобленням волосся. Подорослішати вони завжди встигнуть. Особливо це стосується зачіски на випускний до дитячого садка.