Зачіски на кожен день: 108 фото легких зачісок з покроковими уроками, як зробити гарне укладання своїми руками вдома

Зачіски на кожен день — 40 дивовижно красивих зачісок для довгого, середнього та короткого волосся для повсякденного образу.

Разноманітні зачіски на кожен день на довге волосся допоможуть буквально за п’ять або десять хвилин перетворити зовнішній вигляд, полегшивши завдання тим, у кого немає можливості або бажання витратити набагато більше часу на складніший варіант – укладання.

Всі варіації ідей, оригінальність яких не перестає радувати та захоплювати, можна зустріти у цікавих добірках фото зачісок на кожен день, які крок за кроком розкривають секрети майстерності професіоналів.


Самостійно проробляючи з волоссям щоденні нетривалі «тренінги» можна досягти бажаного результату, який завжди порадує володарку довгого волосся і в будні, і перед святковими заходами.

Зібрати волосся в оригінальний «Пучок»

Така зачіска вже давно завоювала симпатії молоді, завдяки своїй невибагливості та універсальності.Вона вважається доречною і для ділових зустрічей, і для романтичних побачень.


Добре виглядає на своїй володарці за участю в дружніх посиденьках або спілкуванні з подругою. Дуже зручно таким чином збирати волосся, вирушаючи на прогулянку зі своїм малюком.

Акуратна «гулька» виходить так:

  • Волоси збираються в хвіст, який має бути тугим, після чого треба буде скористатися заздалегідь придбаним «бубликом» — аксесуаром. У нього волосся простягається і розрівнюється по його поверхні;
  • Зверху вся «споруда» покривається резиночкою та фіксується на основі з поролону;
  • Ті прядки, які виявилися зайвими, треба підколоти за допомогою шпильок, обернувши їх біля пучка.

З бубликом маленького розміру пучок буде компактним, а розмір побільше, дозволить зробити більшу зачіску. Можна спростити завдання, обернувши хаотично волосся навколо простої гумки.

Дивиться зачіска добре, особливо, якщо є чубчик.