Рожевий манікюр: фото найкращих та найкрасивіших модних новинок дизайну. Варіанти манікюру з блискітками, стразами, нейл-артом

Рожевий манікюр — нові техніки та тренди манікюру, актуальні ідеї застосування рожевого кольору для нігтів (115 фото)

Ніжно рожевий манікюр прикрасить будь-які ручки та створить романтичний, чудовий образ. Яскраві рожеві тони, навпаки, додадуть образу динаміки та запалу.

Рожевий прекрасно підходить для французького манікюру або як фон для варіанти з яскравим та оригінальним дизайном. Цей колір доречний у будь-яку пору року та для будь-яких обставин.

Модні тенденції та особливості

Рожевий колір традиційно використовується для манікюру, оскільки імітує природний колір нігтя. Найчастіший варіант – це пастельні тони ніжно молочного кольору.

Але модний рожевий манікюр може бути інших відтінків:

  • Біжево-рожевий колір, близький до кольору нігтя
  • Неоновий колір
  • Малиновий колір
  • Пильно-рожевий
  • Бэзово-рожевий

Для ділових буднів підійдуть скромніші бежеві або запорошені відтінки. Для вечора, відпустки чи відпочинку можна вибрати малинові, бузкові чи неонові кольори. Рожевий будь-яких відтінків чудово поєднується з іншими кольорами: білим, бежевим, фіолетовим, бордовим чорним і яскравішими та глибшими тонами свого кольору.

Важливо! При поєднанні близьких кольорів необхідно дотримуватися температури кольору.Теплі та холодні тони погано гармонують навіть у одному кольорі.