Матовий манікюр: тренди матового дизайну з фото наймодніших ідей прикраси, оформлення та поєднання відтінків

Матовий манікюр: актуальні тенденції та прийоми дизайну нігтів у матовому стилі (фото-новинки для різної довжини та форми)

Доглянуті руки та гарні нігті — важливі складові досконалого жіночого образу. Особлива увага приділяється оформленню нігтів та гармонійному поєднанню їх з макіяжем та гардеробом.

Останнім часом до традиційного покриття глянцевим лаком вдаються дедалі рідше. Поступово набирає популярності матовий варіант манікюру, оксамитовий ефект якого досягається оформленням кольорової основи особливим топом, що не має блиску.

Особливості покриття

Оформлений особливим гель-лаком матовий манікюр може виглядати по-різному. Найчастіше він буває схожий на тонкий оксамит, шовковистий на дотик.

Іноді до складу матеріалу входять добавки у вигляді дрібних частинок піску або ворсу, що надають нігтям відчуття пухнасті.

  • Технологія нанесення матового покриття також має деякі особливості.
  • На початковому етапі нігтьова пластина має бути ідеально вирівняна, тому що матова поверхня виявляє всі, навіть дрібні, нерівності нігтьової пластини.
  • Потім ніготь покривається лаком потрібного кольору, фінішним гелем, і в кінці — топом, що матує.

Варто відзначити, що матові нігті, за бажання, у будь-який момент можна перетворити на гладкі та блискучі. Потрібно лише нанести глянсове покриття, яке завжди можна прибрати засобом для зняття лаку та повернути оксамитову фактуру.