Мармуровий манікюр 2024: модні ідеї та красиві новинки. 175 фото найкращих прикладів дизайну довгих або коротких нігтів

Мармуровий манікюр: топові рішення та фото способів виконання найпростіших або найскладніших візерунків малюнків нігтів під мармур

Хітом нового сезону є універсальний і ненав’язливий вид нігтьового покриття під назвою – мармуровий манікюр виду нейл-арт. Цей нігтьове оформлення ідеальне для всіх жінок, незалежно від віку та посади.

Ця стаття дасть повну характеристику мармуровому манікюру і пояснить такі цікаві моменти – як його зробити і як він найкраще виглядатиме.

Мармуровий манікюр

Це нігтьове покриття буде хітом у період 2024 років. Адже мармуровий манікюр ніяк не зобов’язує своєї володарки, з ним кожна дівчина виглядатиме чудово, будь вона на офіційному заході або в робочому кабінеті.

Найпопулярнішим відтінком мармурового манікюру для повсякденного життя вважається бежевий колір з мармуровим акцентом, який виглядає дуже ніжно і водночас витончено.

Для виконання даного манікюру на вечірній вихід використовують перекладну фольгу, глітер та стрази. Всі ці елементи поодинці або поєднуючись між собою, дають відмінний результат у вигляді дизайну нейл-арту.

  • Ще дуже цікавий варіант мармурового манікюру 2024 є кварцове та опалове покриття.
  • Тут застосовуються глибокі смарагдові, шоколадні, сині, жовті і навіть чорні кольори. Ці відтінки надають ніжності та натуральності нігтикам.
  • Модницям також варто придивитися до нігтьового покриття, яке виконується за допомогою світлих і темних відтінків.
  • Особливо вдалий вигляд мармурового манікюру на коротких нігтях квадратної форми.
  • Коханкам довгих нігтів варто звернути увагу на нюдові кольори в цьому оформленні.

Ще один дуже вдалий дизайн мармурового покриття виконується із застосуванням мармурового малюнка на нігтиках. Таке покриття буде дуже актуальним у майбутніх сезонах.