Мармуровий манікюр 2023: модні ідеї та красиві новинки. 175 фото найкращих прикладів дизайну довгих або коротких нігтів

Мармуровий манікюр: топові рішення та фото способів виконання найпростіших або найскладніших візерунків малюнків нігтів під мармур

Хітом нового сезону є універсальний і ненав’язливий вид нігтьового покриття під назвою – мармуровий манікюр виду нейл-арт. Цей нігтьове оформлення ідеальне для всіх жінок, незалежно від віку та посади.

Ця стаття дасть повну характеристику мармуровому манікюру і пояснить такі цікаві моменти – як його зробити і як він найкраще виглядатиме.

Мармуровий манікюр

Це нігтьове покриття буде хітом у період 2023 років. Адже мармуровий манікюр ніяк не зобов’язує своєї володарки, з ним кожна дівчина виглядатиме чудово, будь вона на офіційному заході або в робочому кабінеті.

Найпопулярнішим відтінком мармурового манікюру для повсякденного життя вважається бежевий колір з мармуровим акцентом, який виглядає дуже ніжно і водночас витончено.

Для виконання даного манікюру на вечірній вихід використовують перекладну фольгу, глітер та стрази. Всі ці елементи поодинці або поєднуючись між собою, дають відмінний результат у вигляді дизайну нейл-арту.

 • Ще дуже цікавий варіант мармурового манікюру 2023 є кварцове та опалове покриття.
 • Тут застосовуються глибокі смарагдові, шоколадні, сині, жовті і навіть чорні кольори. Ці відтінки надають ніжності та натуральності нігтикам.
 • Модницям також варто придивитися до нігтьового покриття, яке виконується за допомогою світлих і темних відтінків.
 • Особливо вдалий вигляд мармурового манікюру на коротких нігтях квадратної форми.
 • Коханкам довгих нігтів варто звернути увагу на нюдові кольори в цьому оформленні.

Ще один дуже вдалий дизайн мармурового покриття виконується із застосуванням мармурового малюнка на нігтиках. Таке покриття буде дуже актуальним у майбутніх сезонах.
Як зробити мармуровий манікюр

У кожного майстра є свої секрети, як довести мармуровий манікюр до досконалості. Основні етапи, якими користуються практично всі фахівці цього ремесла, виглядають наступним чином:

 • Вода змішана з кількома крапельками лаку. Дає ефект дуже яскравий мармуровий ефект;
 • Камуфлюючий засіб для нігтьового покриття.Служить для промальовування натуральних мармурових елементів.

Ці дві ідеї щодо виконання мармурового манікюру прийдуть до душі кожній модниці, а за великого бажання цей нігтьовий дизайн можна повторити і в домашніх умовах.

Далі кожна дівчина чи старша жінка, зможе знайти для себе оптимальний мармуровий манікюр. Який буде влаштовувати за всіма параметрами та стане в нагоді на будь-який захід.


Мармурове оформлення із застосуванням блискіток

Цей манікюр є хітом цього сезону та попередніх періодів. Нігтьове оформлення виконується із застосуванням блискіток, якими можуть оформлятися, як усі нігтики в повному обсязі або якась окрема частина нігтя. У будь-якому випадку такий мармуровий манікюр виглядатиме просто чудово.

Бежове оформлення з мармуром

Цей манікюр представлений нюдовими відтінками. Добре виглядає як на коротких нігтях, так на довгих нігтях з формою балерина та овал.

 • Виконується за допомогою лакових ніжних кольорів і доповнюється трохи блискітками та витонченою смужкою.
 • Бежове оформлення з мармуром є універсальним варіантом на весь вік і незалежно від сфери діяльності.

Блискуча стрічка в мармуровому покритті

Ще один цікавий вид манікюру у поєднанні з мармуровим покриттям виглядає наступним чином.

 • Ніжки покриті однотонним лаком із застосуванням мармурового оформлення, а блискуча стрічка, як правило, розділяє ці дві основи.
 • Це нігтьове оформлення найцікавіше буде виглядати на довгих нігтиках.

Френч із мармуровим оформленням

Класикою нігтьового оформлення можна назвати френч. Який також буде актуальним у період 2023.Манікюр робиться в ніжному рожевому відтінку з виділенням одного або кількох нігтів мармуровим покриттям. У результаті виходить трендовий та найніжніший манікюр.

Фольга у мармуровому оформленні

Цей вид манікюру радять виконувати на нігті у формі овалу.

Для роботи застосовується опаловий вид лаку та шматочки фольги.

 • Нігтьове оформлення має таку особливість, що на кожен нігтик кріпиться елемент фольги.
 • Цей вид манікюру також виконується в інших варіантах мармурового оформлення.
 • Результат у будь-якому разі вразить навіть найприскіпливішого клієнта.

Короткі нігтики та мармуровий манікюр

Також хітом цього та майбутнього сезону є виконання мармурового манікюру гель-лаком на короткі нігтики. Модницям варто придивитися до акуратного та ненав’язливого оформлення нігтьової пластини в цьому стилі.

Дизайн нігтів створюється за допомогою яскравих тонів лаку і облагороджується золотистою стрічкою або блискітками. Обидва варіанти чудові на всі випадки життя.


Яскраве оформлення

Цей манікюр представлений у лаймовому відтінку із застосуванням мармурового штриха.Таке оформлення підійде для будь-якої пори року. Але влітку цей дизайн буде просто чудовий. Причому тут у мармуровий принт можна вписати негативний простір та блискітки.

Напис у нігтьовому оформленні

Це один із видів дизайну нейл-арт. Нігті покриваються спокійним відтінком лаку, а потім нігтьова пластина розділяється за допомогою блискучої стрічки.

 1. На одному боці нігтя буде мармурове оформлення.
 2. Сторона нігтьової пластини, що залишилася, оформляється написом або малюнком.
 3. Це дуже цікавий вид манікюру з елементами мармурових написів.

Оформлення з лунками

Манікюр є трендом не одного сезону, переходячи поступово у 2023 р. Доповнюється нюдовими відтінками та глянцевим блиском. Причому лунки оформляються блискітками, що робить цей манікюр просто незабутнім варіантом у мармуровому оформленні.

Підходить для урочистостей та повсякденного життя. Принадність цього нігтьового оформлення оцінить кожна модниця.

Стрази у мармуровому манікюрі

Це оформлення нігтів шикарно виглядає на довгих нігтиках. Підходить для урочистих випадків. Створюється переважно з ніжними відтінками, прикрашаючи один або кілька пальчиків симпатичними стразами.

Такий вид мармурового манікюру виглядає розкішно на будь-якій жінці.

Фото всіх перерахованих вище видів мармурового манікюру можна подивитися тут.

Фото мармурового манікюру