Манікюр з втиркою (120 фото): актуальні варіанти новинок дизайну нігтів + ​​модні тенденції та красиві рішення

Манікюр з втиркою: свіжі рішення та тренди, стильні фото ідеї із золотим, металевим, перловим та нюдовим відливом
Традиційний манікюр, при якому нігті покриваються лаком одного кольору, давно не викликає інтересу. Також нікого не здивувати малюнками чи стразами. На сьогоднішній день на пік популярності виходять незвичайні покриття, що символізують загадкове технологічне майбутнє.

До них належить незвичайний, зухвало привабливий дзеркальний ефект одного з найцікавіших явищ нейл-арту 2023 року — манікюр з втиранням.

Особливості покриття

Модна новинка швидко завоювала інтерес любительок яскравого оформлення нігтів. За допомогою втирання можна зобразити на поверхні нігтьових пластин дзеркальний, перламутровий, переливчастий, оптичний ефект та багато іншого.

Технологія нанесення

Головна особливість створеного гель-лаком манікюру з втиранням полягає в тому, що при єдиному принципі нанесення можна отримати велику кількість різних варіантів дизайну: від яскравого металевого блиску до ніжного, ледь вловимого мерехтіння.

Втирання нерідко використовують у комбінованому оформленні, покриваючи нею лише два або три нігті.

Процес нанесення покриття складається з кількох етапів:

 1. Стандартна обробка нігтьових пластин та покриття поверхні базовим засобом.
 2. Покриття нігтя двома або трьома шарами гель-лаку для певної інтенсивності кольору.
 3. Використання топу без липкого шару.
 4. Нанесення спеціальної пудри на гель-лак способом втирання пальцем або аплікатором.
 5. Покриття двома шарами топу з проміжним сушінням та видаленням липких шарів.

Завдяки представленим фото манікюру з втиранням можна переконатися, що сам процес його створення досить простий і не займає багато часу. Після кількох нескладних маніпуляцій виходить модний твір нігтьового дизайну. Іноді для додаткового ефекту наносять малюнки або наклеюють декоративні елементи.

Найпопулярнішою новинкою манікюру з втиранням вважається темне покриття з ефектом, що відбиває, для вечірнього виходу. Для такого оформлення потрібно накладати дзеркальну пудру на темну або чорну поверхню.

Види пігментів для втирання

Виробники засобів для дизайну нігтів пропонують безліч засобів для незвичайних ефектів. Щоб правильно вибрати потрібний пігмент, необхідно познайомитися з особливостями кожного варіанту.
Кошти можуть бути представлені в різному кольорі і відрізнятися за особливостями створюваного ефекту.

Перлове сяйво

Пігмент для манікюру з перлинним втиранням дає відчуття ненав’язливого мерехтіння, що найкраще підходить для щоденного використання. З ним можна створити привабливий френч або місячне оформлення.

Перлинне втирання нерідко застосовують для світлого весільного манікюру або дизайну з морською тематикою. Перлинний пігмент найчастіше зветься перламутрового. Таке покриття неймовірно красиво виглядає на білій основі.

Дзеркальний блиск

На другому місці за популярністю знаходиться ультрасучасний дизайн нігтів з дзеркальним втиранням, що відбиває. Зазвичай такий пігмент накладається на темну або чорну основу для формування найбільшого ефекту. Дзеркальний блиск найбільше виділяється на затемненому основному фоні.

Хромоване втирання

Ультрасучасні металеві нігті виглядають фантастично і начебто прийшли з далекого майбутнього.

Їх моно можна порівняти із дзеркальними, але з легким матовим ефектом.

 • Світлі підкладки для такого покриття створюють м’якіший ефект і підходять для повсякденного носіння своєю ненав’язливістю.
 • Темна насичена основа під хром помітніша і привертає увагу, тому ідеально підходить для яскравих вечірок.

Ефект хамелеону

Цю втирку, що переливається, ще називають травневим жуком через змінність одного кольору іншим. Поверхня нігтя перетікає з зеленого відтінку в рожевий. Під різним кутом зору поверхня нігтя може виглядати у новому кольорі.

Краса північного сяйва

У ряді найцікавіших покриттів можна виділити мерехтливу пудру з ефектом північного нічного неба. Кольори манікюру з втиранням «Північне сяйво» можуть бути різними.

Сама пудра є срібним, золотистим або кольоровим блискучим пилком, який при нанесенні на яскравий гель-лак виглядає неймовірно вражаюче.

Оптична голографія призми

Це втирання вважається незвичайним і дорогим варіантом покриття. Вона настільки привертає увагу, що зазвичай не використовується на всіх нігтях відразу.

Достатньо оформлення одного, двох, максимум трьох нігтів.

 • Об’ємне голографічне зображення можна поєднувати з геометрією малюнка або деякими клейовими декоративними прикрасами.
 • Пудра такого типу має досить високу ціну. Її використовую найчастіше для свят або урочистих заходів.
 • Але для повсякденного носіння теж можна підібрати непомітні варіанти з поєднанням двох не надто темних кольорів.Мечкання рідкого діаманта

Ще один незвичайний вид втирання відрізняється особливим діамантовим блиском, ніби розчиненим у нігтьовому покритті. Це найкращий варіант вечірнього оформлення, який можна декорувати блискучими деталями та стразами.

Для нього зазвичай використовують чорну основу, що дає найбільший ефект. Також діамантове втирання можна додавати до градієнта або мармурового покриття.

Модні віяння

Сучасний манікюр відрізняється активним використанням страз, геометричних малюнків, ефектами, що виблискують і переливаються, поєднанням різних незвичайних технік і комбінацій.

 • Комбінований манікюр поступово перетворився на особливий вид мистецтва, що підходить різним стилям та напрямкам.
 • Це може бути абсолютний мінімалізм або багатий декором східний нейл-арт.
 • Модні втирання легко комбінуються з будь-яким оформленням: геометричними принтами, природними мотивами, розсипами стразів, мерехтливими добавками та іншими цікавими дизайнерськими знахідками.
За невеликий проміжок часу можна за допомогою сучасних технік створити дивовижну красу оригінальне оформлення, здатне прикрасити руки будь-якої жінки.

Фото манікюру з втиранням