Манікюр з втиркою (120 фото): актуальні варіанти новинок дизайну нігтів + ​​модні тенденції та красиві рішення

Манікюр з втиркою: свіжі рішення та тренди, стильні фото ідеї із золотим, металевим, перловим та нюдовим відливом
Традиційний манікюр, при якому нігті покриваються лаком одного кольору, давно не викликає інтересу. Також нікого не здивувати малюнками чи стразами. На сьогоднішній день на пік популярності виходять незвичайні покриття, що символізують загадкове технологічне майбутнє.

До них належить незвичайний, зухвало привабливий дзеркальний ефект одного з найцікавіших явищ нейл-арту 2024 року — манікюр з втиранням.

Особливості покриття

Модна новинка швидко завоювала інтерес любительок яскравого оформлення нігтів. За допомогою втирання можна зобразити на поверхні нігтьових пластин дзеркальний, перламутровий, переливчастий, оптичний ефект та багато іншого.

Технологія нанесення

Головна особливість створеного гель-лаком манікюру з втиранням полягає в тому, що при єдиному принципі нанесення можна отримати велику кількість різних варіантів дизайну: від яскравого металевого блиску до ніжного, ледь вловимого мерехтіння.

Втирання нерідко використовують у комбінованому оформленні, покриваючи нею лише два або три нігті.

Процес нанесення покриття складається з кількох етапів:

  1. Стандартна обробка нігтьових пластин та покриття поверхні базовим засобом.
  2. Покриття нігтя двома або трьома шарами гель-лаку для певної інтенсивності кольору.
  3. Використання топу без липкого шару.
  4. Нанесення спеціальної пудри на гель-лак способом втирання пальцем або аплікатором.
  5. Покриття двома шарами топу з проміжним сушінням та видаленням липких шарів.

Завдяки представленим фото манікюру з втиранням можна переконатися, що сам процес його створення досить простий і не займає багато часу. Після кількох нескладних маніпуляцій виходить модний твір нігтьового дизайну. Іноді для додаткового ефекту наносять малюнки або наклеюють декоративні елементи.

Найпопулярнішою новинкою манікюру з втиранням вважається темне покриття з ефектом, що відбиває, для вечірнього виходу. Для такого оформлення потрібно накладати дзеркальну пудру на темну або чорну поверхню.