Френч на нігтях: модні тренди 2023 на довгі та короткі нігті. Приклади красивого французького дизайну та оформлення нігтів

Френч на нігтях (144 фото): топові новинки французького манікюру для нігтів різної довжини, квадратної та круглої форми

Французький манікюр протягом тривалого часу не виходить з їхньої моди. Як правило, це нігтик, покритий кольором наближеним до натурального і лінія посмішки на кінчику нігтя.

В даний час френч нігтів відрізняється від загальноприйнятого класичного. Кожен майстер вкладає свою власну особливість у його створенні. Не можна однозначно сказати, що класичний дизайн втрачає свою популярність.

Класичний дизайн французького манікюру вважається одним із основних дизайнів на всі випадки життя. Він ідеально підходить як для урочистих заходів та повсякденного носіння. Французький манікюр візуально робить нігтики більш витонченими та жіночними, підходить для справжніх леді, але так само, відмінне рішення для сміливих дівчат, так як можна дійти до сміливішого та зміненого варіанту дизайну французького манікюру. Виконання дизайну френч на короткі нігті виглядає так само витончено.

Французький манікюр чудово підійде як під сукню, так і під костюм, і під повсякденний образ, за ​​рахунок своєї універсальності та безлічі варіантів дизайну.
Унікальність французького манікюру 2023

Для виконання французького манікюру у класичній версії використовують білий колір. Зараз для виконання посмішки використовують різні кольори від найяскравіших закінчуючи чорним.

Використання у французькому манікюрі нюдових відтінків надасть ручкам родзинок.

  • Сміливим рішенням буде французький манікюр із яскравою лінією посмішки. Додасть вам впевненості та загадковості. Роблячи ваші ручки більш витонченими та ніжними.
  • Найбільш оптимальною для френча стала середня довжина нігтів, у формі квадрат. На такій формі він має дуже ефектний вигляд. Не менш красиво виглядає французький манікюр на овальних та мигдальних нігтях. Усі форми нігтів підходять для френча.
  • Модною тенденцією на 2023 рік стало доповнення френча додатковою лінією посмішки з втиранням. Також доповнюють дизайн французького манікюру різними вензелями та поталлю золотистого, срібного або бронзового кольору. На цьому можна не зупинятися, доповнити дизайн слайдерами, стразами та різною фольгою.
  • Дизайн французького манікюру не закінчується лише лініями усмішки білого кольору. Його можна комбінувати з різними актуальними дизайнами, створюючи унікальний дизайн. Для френча не обов’язково всі нігтики робити з посмішкою, можна таким чином задекорувати один або кілька нігтиків.

Нині найни майстри створюють захоплюючі дизайни у ​​комбінації з френчем. Деякі з них рясніють своєю барвистістю та різноманітністю. Деякі, навпаки, виконані з мінімумом елементів, проте виглядають так само ефектно.

Зробити французький манікюр більш цікавим можна використати дрібний шимер як лінію посмішки, так само ефектно виглядає шимер з розтушованим кордоном.

Дизайну френча додали нове життя та нові можливості, застосовуючи різноманітні дизайнерські рішення у його створенні. Лінія посмішки може бути розбита на кілька частин або плавно перетікати у різні геометричні фігури.

Так само актуальне дублювання основної лінії посмішки додатковою тоншою, яскравішою лінією. Пропонуємо вашій увазі модні френч-нігті 2023, варіанти їх дизайнів.


Святковий французький манікюр

Для урочистостей френч підходить як ніколи. Йому можна надати трохи пізно за рахунок яскравої ліноо посмішки з різних блискіток. Колір блискіток може бути різним. Залежить він образу, який ви хочете завершити манікюром. Можуть бути як золотисті, так і срібні блискітки.

Французький манікюр із вензелями

Френч у поєднанні з вензелями ідеально підходить для дівчат, які віддають перевагу сукням. Такий манікюр виглядає святково та багато. Добре поєднується із сукнями, надає образу більше жіночності.

Посмішка у вигляді серця

Як раніше вже говорилося, линяючи посмішки у сучасному дизайні френча має безліч варіантів. Один із них червоного або бордового кольору лінія посмішки у вигляді серця. Подібний вибір дизайну підійде на день закоханих або на восьме березня.

Просте рішення

Якщо вам не до душі яскраві або надто впадаючі в очі дизайни. Можна вдатися до мінімалізму, намалювавши тонку лінію посмішки, або замінити її на лінію посмішки, виконану у вигляді маленьких точок.Дублювання посмішки

В якості додаткового дизайну для френча можна продублювати лінію посмішки. Це можна зробити як основним кольором, з якого виконано дизайн, так і вибрати другий колір. Таким чином ви зробите дизайн більш цікавим та живим.

Градієнт

Градієнтом називають розтяжку кольору від кінчика до основи. Ближче до основи колір зводять нанівець. Нігтик покривають основним кольором і лише потім приступають до розтяжки додаткового кольору.

Дизайн можна вважати закінченим, коли ви виконаєте розтяжку на всіх пальчиках. За бажанням можна доповнити його стразами чи вензелями.

Незвичайна лінія посмішки

Не менш красивий френч на нігтях – це заміна класичної лінії посмішки, скошеної лінією.Французький манікюр відмінно поєднується з геометричними фігурами та лініями. Рішення замінити класичний варіант на скошену лінію надає особливість дизайну.

Акцент на нігтик

Як правило, на всіх нігтиках малюють класичну лінію посмішки і на один нігтик можна зробити акцент. Це можуть бути стрази, малюнки, залежно від свят. Можна зробити акцент на одному нігтики за допомогою об’ємних вензелів. Акцент може бути найрізноманітнішим, все залежить від вашої фантазії.

Особливий дизайн

У такому дизайні лінію посмішки замінюють на різні комбінації зі смуг, найчастіше для цього використовують стемпінг. Підходить дизайн як під сукні, так і під джинси.Павутинка

Павутинка стала новим тредом у дизайні нігтів, її можна використовувати як заміну лінії посмішки, або використовувати як додатковий дизайн у поєднанні з абстракцією, можна отримати дивовижний результат.

Весільний френч

Класичний варіант французького манікюру став улюбленим дизайном наречених. Цей вибір цілком виправданий, тому що він виглядає жіночно та ніжно.

Класичну лінію посмішки можна замінити вензелями білого кольору, що повторюють її форму. Таке рішення додасть манікюру свою особливість.

Фоно френча на нігтях