Зелений манікюр: красиві ідеї дизайну нігтів у зеленому кольорі. Фото модних варіантів, однотонних, з блискітками та стразами

Зелений манікюр (фото): найкращі новинки з розкішним дизайном нігтів смарагдового кольору + поради щодо вибору відтінку гель-лаку

Манікюр зеленого кольору користується популярністю приблизно з вісімдесятих років минулого століття. На той час яскравий нейл-арт був своєрідним протестом проти тьмяності повсякденного життя.

В даний час манікюр зеленого кольору та інші яскраві кольори продовжують користуватися популярністю. Цей вид нейл-арту виглядає чудово.

Як зробити модний зелений манікюр

Вважається, що зелений манікюр зі стразами або без них погано поєднується з офісним одягом. На загальну думку, він годиться лише для пляжного відпочинку. Багато хто також вважає, що такий нейл-арт підходить юним модницям.

Все вищезгадане здебільшого відноситься до області стереотипів. Адже зелений манікюр підходить для будь-якого віку та будь-якої обстановки. Врахуйте, що зелений колір має багато відтінків.

Для офісу підходять більш насичені кольори. Робити зелений манікюр із золотими блискітками найкраще восени. Також у цей час року можна прикрасити нігті голкою-лаком.

Фахівці дійшли висновку, що жінки, які віддають перевагу зеленому манікюру, відкриті до всього нового, дуже динамічні, готові до пригод.