Макіяж для зелених очей (100 фото): красивий повсякденний та вечірній make-up для свята чи корпоративу. Покрокові уроки для новачків

Макіяж для зелених очей: поетапне створення незабутнього образу для брюнеток, шатенок, блондинок, 100 фото

Будь-яка жінка мріє зводити чоловіків з розуму одним лише кинутим поглядом. Зеленоокі красуні мають завидну перевагу – їхні очі, як хамелеони, змінюють забарвлення, на що впливає освітлення, одяг і, звичайно, макіяж.

Чарівний колір дістався всього 2% людей на планеті, існує безліч способів, завдяки яким можна ще більше подарувати йому виразність та магнетичну властивість.

Рекомендована палітра

Гарний макіяж для зелених очей забезпечується жовтими, оранжевими, кораловими, теракотовими теплими тональностями, що стосується всіх косметичних засобів.

Візажисти вважають, що зеленоокам потрібно користуватися:

  • Фіолетовими;
  • Лавандові;
  • Малинові;
  • Бежевими;
  • Гірчичними;
  • Бронзові;
  • Рожеві;
  • Бордові тіні.

Колірне коло Іттена допоможе уникнути можливих помилок. Вдалий тандем у ньому не сусідні кольори, а що знаходяться на протилежному векторі, в нашому випадку це фіолетовий колір і вся його різноманітна гама. Незвичайність погляду надає пігмент, який відрізняється від відтінку райдужної оболонки.

Визначення свого типажу

Знання свого кольоротипу буде цінною підказкою для всіх любительок косметики. Виділяють чотири категорії на пори року: літо, весна, осінь, зима. Визначити, до якого типу ви належите, можна за секунду.









Якщо ваші вінки відсвічують зеленню, ви належите до перших двох різновидів, голубуватий відсвіт свідчить про приналежність до останніх пунктів.

  • До весняного колориту відносяться дівчата зі світлою ластовиста шкірою, волоссям і очима. Їм треба оперувати теплими відтінками.
  • Слов’янки зазвичай літнього плану, це світлошкірі пані з темними або світло-попелястими локонами, яким потрібно зупинятися на сірому градієнті та золоті.
  • Зимові представниці прекрасної статі повинні віддавати перевагу фіолетовим, зеленуватим, рожевим фарбам.

Дівчині-осені краще скористатися помаранчевими, коричневими, персиковими версіями. Всі ці специфічні особливості показують фото макіяжу для зелених очей.


Нюанси анатомії

Не всіх жінок природа обдарувала відкритим поглядом, трапляються вузькі, опуклі, навислі очні форми. Ефект розплющених очей досягається світлими шиммерними палетками.Нанесіть базовий рефіл на рухливу повіку. Матовими трохи затемненими тінями зробіть розтушовку, рухаючись до скроневої області.

Додавати засіб слід акуратно та потроху. Центральна частина заповнюється сяючим пігментом.

  • Білий кайал застосовують на ділянці слизової оболонки.
  • Випуклість ховається нанесенням темних тіней із розтушуванням вище за шкірну складочку, під нижніми віями також роблять затемнення.
  • Перламутр у цьому випадку недоречний.
  • Нависаюча складка надає образу печалі та втоми.
  • Постільні матові продукти та правильна стрілка обіцяють впоратися з проблемою, треба зафіксувати темний колір на цій лінії, піднімаючись вище за неї.
  • Хвостик невеликої стрілочки витягають до скроні.









Створення повсякденного образу

Вдень вітається натуральність та мінімалізм. Легкий макіяж для зеленоких дівчат представлений нюдовим makeup, яким ненав’язливо підкреслюється природна краса.

Для цього потрібна тональна основа двох тонів, темна текстура для підборіддя, вилиць, крил носа, світлий відтінок знадобиться для чола та щік. Пудру розтушовують у напрямку догори, не забуваючи про підочкову зону.

Дальша інструкція:

  1. Повіки покривають матовими або сатиновими персиковими, беж тінями.
  2. У внутрішньому куточку робиться підсвічування за допомогою хайлайтера або білого олівця.
  3. Приділіть час бровам, пофарбувавши їх натуральним відтінком і розчесавши догори. Спеціалізованим гелем додайте обсяг.
  4. Вії фарбуйте тушшю кольору волосся.
  5. Покладіть рожеву помаду або блиск, не виділяючи губний контур.

Якщо ви прихильниця більш насиченого макіяжу, скористайтесь лососевими, бузковими або бронзовими палетками. Тоненька стрілочка гарантує погляду магію загадковості. Фінальний мазок – нанесення оживляючого рум’янцю.

Маленькі секрети

Синьо-чорну підводку замінюють на бордову, темно-сіру, коричневу, хоча її використання допустимо на святкових заходах.Каре-зелена райдужна оболонка добре відтінюється фіолетовим, хакі, болотно-зеленим, ліловим тоном.









Переважання смарагду потребує персикових, мідних, золотих відтінків. При сіро-зеленому відливі вічко застосовують чорні, сливові, рожеві тіні, але слід запам’ятати, що останній варіант не для смуглянок, виключається повністю синьова та срібло.

  • Рудоволосим красуням підходять золотисті тональності.
  • Задіяти пензлі тільки з натуральним ворсом, це гарантія бездоганного оформлення.
  • Не залишайте пробілів між віями, затемнена смужка на слизовій оболонці дарує завершеність вигляду.
  • Повна ідентичність з райдужкою – неправильне рішення, спектр повинен відрізнятися в той чи інший бік.

Вихід у світ увечері

Вечірній макіяж для зелених очей не стримує польоту фантазії. Можна змішувати фарби, користуватися блискучими саме сухими тінями, щоб уникнути скочування, малювати хитромудрі стрілки. Якщо ви хочете, щоб makeup тримався всю ніч, вибирайте стійку косметику, щоб краса не змастилася до ранку.

Пропонована методика:

  1. Очищену тоніком або молочком обличчя спочатку готують, розподіляючи праймер або базу.
  2. Для накладання тонального крему використовують спонж.
  3. Чорним олівцем роблять зверху підводку – це підкладка.
  4. На рухливу повіку в центрі кладеться зелений колір, куточок підсвічується світло-зеленим кольором.
  5. Нижній під війний район можна відтінити темно-зеленим забарвленням або віддати перевагу рожевому, сливовому, бордовому контрастному забарвленню.
  6. Оформляємо бровки, освітлюючи під ними ділянку, і фарбуємо вії в 2-3 шари.

«Запалює» погляд золото та бронза. Модна тенденція – винні, червоні відтінки, але з ними головне не переборщити, щоб не сформувати болісне вираження. Чудово виглядає підводка із металевим ефектом.









При яскраво виділених очах краще зупинитися на нейтрально забарвлених губах і навпаки. У весільному макіяжі для зелених очей не рекомендується проводити експерименти, оперуйте перевіреними часом засобами.

Потрібна помірна кількість хайлайтера, щоб шкіра мала сяючий, а не жирний вигляд. Можна скористатися шиммером на вилицях, під бровами, вище за верхню губку.

Доречні коричневі, фіолетові, сірі тони та smoky-eyes. Відкриті області тіла неодмінно теж покриваються тонуючим препаратом, щоб вони не відрізнялися від обличчя. Носницям сіро-зелених очей краще не вдаватися до сріблястого макіяжу.

Макіяж, що підходить під зелені очі, здатний набагато посилити їх привабливість і магнетизм, недаремно очам цього забарвлення приписували чаклунську силу, через що постраждали в середньовіччі багато жінок, асоціюючи з відьмами.

Фото макіяжу для зелених очей