Темний макіяж: 150 фото варіантів та ідей створення стильного макіяжу у темних тонах. Правила застосування макіяжу для початківців

Темний макіяж: опис найкращих рішень з порадами, як наноситься і з чим поєднується (фото з інструкцією, як зробити)

Темний макіяж — чудовий вибір для того, щоб виділитися на вечірці, тематичному заході.

Його не рекомендується використовувати для щоденного носіння, так як він дуже специфічно виглядає, досить сильно впадає в око.

Види темного макіяжу

Нижче представлені фото темного макіяжу в різних видах та техніках. Варто зазначити, що кожен вид має свої характерні риси, нюанси в нанесенні і не під кожне свято підходить.

Темний макіяж ділять на:

  • Авангардний — коли темні тони використовуються для створення повсякденного макіяжу, але не варто ними зловживати. Такий вигляд темного макіяжу необхідно дуже ретельно та акуратно виконувати, також враховувати форму та кольоротип обличчя.
  • Класичний — один із найпопулярніших видів, він чудово підходить для будь-якого вечірнього заходу та максимально підкреслює очі. Даного типу макіяж можна виконати як у коричневому, так і червоному, фіолетовому, темно-зеленому тоні.
  • Східна або арабська досить цікаво і колоритно виглядає на дівчатах брюнетках з карими або зеленими очима.Як правило, у такому вигляді макіяжу весь акцент створюється на очі, їх обводять олівцями чи підводками, малюють стрілки…
  • Готичний — схожий на авангардний, але трохи яскравіший, насиченіший і в ньому використовують помаду або блиск чорного кольору. Зазвичай такий вечірній темний макіяж вибирають для тематичної вечірки.