Повсякденний макіяж: як правильно зробити для карих, блакитних, зелених та сірих очей (фото + інструкція з особливостями вибору стилю)

Повсякденний макіяж: покрокова техніка дуже легкого макіяжу на кожен день в залежності від кольору очей, 110 фото

Доглянутий зовнішній вигляд має велике значення для будь-якої жінки, тим більше для тієї, яка веде активний спосіб життя. Тому обов’язковою процедурою є не лише турбота про шкіру, а й грамотне нанесення повсякденного макіяжу.

Не потрібно витрачати по кілька годин на день, щоб оформити очі, брови та губи – легкість та природність макіяжу досягаються без витрати великої кількості часу.

При правильному покроковому нанесенні повсякденного макіяжу зовнішність жінки завжди звертає на себе увагу оточуючих своєю свіжістю та виразністю.

  • Важкий грим при яскравому денному освітленні перетворює обличчя на мумію, що закам’яніла, надлишки косметики розтікаються, надаючи вульгарності ретельно створеному образу.
  • Тому слід довести до автоматизму спосіб нанесення макіяжу, щоб на обличчі не було помітно нанесення косметичних засобів.

Для початку поекспериментувати, використовуючи різні варіанти косметики та колірну гаму, вибрати найкращий результат і використовувати його як базову схему на кожен день.