Макіяж на Хелловін: покрокова інструкція, як зробити + фото-добірка кращих образів гриму для дівчини (легких, страшних та простих)

Макіяж на Хелловін — 140 фото найкрутіших і найстрашніших образів. Робимо макіяж своїми руками в домашніх умовах

Хелловін – улюблене та популярне свято західних країн, яке сподобалося росіянам. І хоча ми відзначаємо його порівняно недавно, кількість шанувальників з кожним роком незмінно зростає.

Подивитися на себе збоку, приміряти новий «страшний» образ, придумати оригінальну зачіску та макіяж на Хелловін своїми руками – все це дає можливість творчому прояву, щоб можна було вразити та «налякати» оточуючих.

Свято зародилося багато століть тому на Британських островах, поширилося в США, збереглося до нашого часу і полюбилося жителями багатьох країн. Відзначають його у ніч на 1 листопада щороку перед настанням Дня всіх святих.

Легенда свідчить, що в сутінках на землю спускаються істоти з потойбіччя і наганяють жах у душі простих людей…

Оберіг від них є вогняний світильник, виконаний з гарбуза, або можна врятуватися, загубившись серед натовпу. Тому кожен учасник святкування маскується персонажем фільму жахів або істоти, що з’явилася із потойбічного світу.

Макіяж на Хелловін

У кінофільмах та на театральній сцені вражаючі образи акторам створюють візажисти, використовуючи професійний грим. Але нам не потрібний вихід на великі підмостки.

Потрібно зробити ефект на друзів та оточуючих, для чого вистачить предметів, які є в косметичці кожної дівчини:

 • Олівці, тональний крем, помади (особливо темного або червоного кольору), тіні різної колірної гами та ін.
 • Використовуючи наявні інструменти для створення макіяжу на Хелловін в домашніх умовах, ви перетворитеся на невпізнанність.
 • Візьміть за основу свій звичний варіант оформлення обличчя та зробіть все навпаки, додаючи яскравих моментів для «залякування» образу.

Блідість

Етимологія свята така, що тут не вітається колір обличчя, що пишається здоров’ям. У пріоритеті млява шкірного покриву, що підкреслює блідість шкіри, яка легко створюється за допомогою найсвітлішої тональної основи або пудри.

Кроваво-червоний колір помади і оформлення очей, виконане в техніці смоки айс, підкреслюють ефект «мертвої» шкіри.

Запалені очі

Трагічний мертвий погляд на блідому обличчі несе в собі образ жертви, яка страждає від сил потойбічного світу. Ефектно виглядають очі, підведені олівцями кривавого кольору. Також на повіках можна розтушувати тіні червоного кольору.

Стомленість погляду

Тіні чорного кольору, розтушовані навколо очей, підкреслюють загадковість погляду, що дивиться з пекла загробного світу.

Мішки під очима

При повсякденному оформленні особи темні кола зазвичай ретельно маскуються, але макіяж на Хелловін для дівчат вимагає не тільки наявності «синяків», а й збільшення їх, для чого використовуються тіні сірого, фіолетового та чорного кольору. Незвичайність образу створюється, особливо коли поєднуються важкі мішки під очима та «запалений» погляд.

Незвичні губи

На цьому святі прийнято лякати оточуючих, тому вітаються губи «забарвлені кров’ю» або чорного кольору.

 • Навіть якщо помада розмазана, то це лише додає «натуральність» образу представнику потойбічних сил.
 • Також можна показати «розтріскані» губи, змішавши помаду з тінями або пудрою.

Найбільшого страшного ефекту досягають ті, хто малює на губах грубі шви, які стягують рот або, замаскувавши нижню частину обличчя, намалювати щелепу з виступаючими іклами та рядами довгих кривих зубів.

Мерехтіння

Образ казкової істоти іншого світу можна підкреслити косметичними засобами з ефектом шиммера – мерехтливі частки красиво виглядають як на обличчі русалки, так і злісної феї.

Гарно обіграти страшний макіяж на Хелловін можна за допомогою нового тренду – розсипчастого гліттера, блискітки якого надають яскравості та виразності вікам, губам і вилицям.

Деталі страху

Не треба бути талановитим художником, щоб зобразити на своєму милому обличчі такі страшні деталі як криваві сльози, жахливі шрами та рани, а також шви, що надають актуальності та особливого моторошного образу. Густий кетчуп або багряна помада чудово впораються зі створенням кривавих плям.

Тематичне занурення

Вечірки похмурого свята нарощує не тільки кількість шанувальників, але й має цілу низку усталених популярних персонажів, що вийшли зі стародавніх легенд і фольклору: мерці, відьмаки, вампіри та інші істоти, що викликають страх.

Підбирати собі образ можна і з кінофільмів, розглядаючи фото макіяжу на Хелловін серед таких персонажів як реальні упирі, граф Дракула, Фредді Крюгер, труп нареченої та інші подібні.

На вечірку можна прийти і просто в образі жертви не вдалої пластичної операції, а також у вигляді популярного і впізнаваного героя: жахливого й відразливого чи викликаючого симпатію.

Кітка

Частим і традиційним персонажем тематичної вечірки є образ граціозної кішки, з якою часто зустрічаються на карнавалі.

 • Витонченість і краса обраної ролі створюються шляхом нанесення на віки витягнутих загострених стрілок з піднятими зовнішніми куточками.
 • Темні тіні підкреслять «димчастість» погляду, а кінчик свого носа краще пофарбувати чорним кольором, повторюючи візерунок котячого органу нюху.
 • Нанесіть смужку над губою, розділивши мордочку на рівні половинки і на них зобразіть вусики.


Доповніть образ, пофарбувавши верхню губу чорним кольором, а нижню, наприклад, у рожевий або ніжно-червоний.

Лялька

Специфіка свята така, що на ньому краща присутність ляльки з якогось фільму жахів, ніж миловидна Барбі.

Пишні вії, величезні очі, трагічний вираз порцелянової особи, спотвореного жахливого вигляду раною.

Об’єм очей і розкритий погляд легко створюються новим контуром на нижніх повіках:

 • Спочатку світлішим кольором і нижче контрастним чорним з підмальованими віями.
 • Ляльково красивий макіяж на Хелловін підкреслять наклеєні довгі вії.
 • Губи затонувати, щоб вони не відрізнялися від основного кольору, і намалювати нові, щоб рот був невеликим за розміром, але яскравим і чітким контуром дитячої припухлості зі швами, ранами і тріщинами, з натяком на нелегку долю.

Мертва наречена

Героїня мультиплікаційного фільму з виразними очима на мертвенно-блідому обличчі, колір якого контрастує з яскравим ротом кривавого кольору.

Сумка погляду зрозуміла, адже на обличчі й тілі присутні стільки ран, кровоточивих садна, заштопані грубими швами.

 • Відтінок обличчя не просто блідий, а з наявністю «трупних» плям синюватого або зеленого кольору.
 • Очі в стилі насиченого вечірнього смоку айс, який надає глибини погляду і несе сліди перенесених страждань.
 • Губи насиченого багряного або чорного кольору, на обличчі шрами, садна і плями від шкіри, що розкладається.

Створення образу святкування Хеллуїна дає можливість проявити фантазію та креативність. Можна повторити образ відомого персонажа, а можна вигадати нове, оригінальне і неповторне творіння. Цілісності образу сприяє поєднання костюма, перуки і, звичайно ж, макіяжу.

Наше завдання – вразити друзів і всіх присутніх, показати їм, яке ви страшенно симпатичне і страшенно чарівне!

Фото макіяжу на Хелловін