Весільні зачіски: 120 фото-ідей та новинок 2024 (каталог найкрасивіших весільних стрижок)

Весільні зачіски – красиві та сучасні весільні моделі укладок для розпущеного або зібраного в пучок волосся

Найголовнішим, що може бути в образі майбутньої нареченої після сукні, це звичайно ж весільна зачіска, манікюр і макіяж. Їх потрібно правильно поєднувати між собою, щоб образ дівчини був бездоганним. Доповнення у вигляді аксесуарів та фати також допоможе додати образу жіночності.

Правильно підібрана зачіска – запорука повноцінного та шикарного образу нареченої. Тому дуже важливо зробити правильний вибір та підкреслити всі переваги.

Як вибрати найкращу зачіску на весілля

В основному, підбір зачісок залежить багато від чого. Виділяють лише три категорії підбору незалежно від того яка довжина волосся у нареченої або повинна бути зачіска для неї відповідно до нинішніх стандартів моди або дівчина віддасть перевагу класиці:

 1. Перша категорія – це зручність та надійність. Нареченій має бути комфортно з обраною зачіскою. Вона не повинна заважати або сильно стягувати волосся. Також весільна зачіска має пройти цілу низку випробувань і навіть під кінець свята залишатися такою ж, як і в перші години, а не виглядати розпатланою.
 2. Другий дуже важливий момент – врахувати якась форма і тип особи у нареченої. Весільна зачіска повинна максимально приховати всі недоліки і підкреслити лише все найкраще.Особливо вона повинна показати жіночність і природну красу.
 3. Третя категорія – гармонійність. Весільна зачіска повинна обов’язково підходити під образ та доповнювати його. Букет, фата, сукня – з цим усім і має поєднуватись зачіска. Адже манікюр та макіяж роблять вже після того, як образ загалом буде підібраний.

Ще однією важливою деталлю є прикраси. Весільні прикраси для зачіски це не лише фата, також це можуть бути різні квіти, корони, шпильки (вони бувають різних видів, але найпоширеніші з кристалами), обідки, вінки та стрічки. Це допоможе перетворити наречену на чарівну принцесу.

Образ нареченої потрібно добре продумати до дрібниць. А такий елемент, як зачіска, тим більше. Вона грає одну з важливих ролей у цій події, як і, втім, на решті заходів.

Також нині існує класифікація зачісок за популярністю. Наймоднішими на сьогодні прийнято вважати:

 • З плетінням (французьким або звичайним);
 • Стриманий пучок. Ця зачіска може здатися простою на перший погляд, але вона виглядає дуже елегантно;
 • Локони.Вони завжди залишаться популярними і будуть дуже романтично;
 • Грецький стиль. Дуже ошатні та незвичайні зачіски;
 • Весільні зачіски з чубчиком. Вона може бути як асиметричною, так густою і навіть роздільною. Все залежить від того, який стиль віддає перевагу нареченій;
 • Зачіски з різними прикрасами та аксесуарами. Буде виглядати дуже акуратно та мило;
 • Весільні зачіски з фатою, мабуть, ще довгі роки залишаться традицією серед молодих наречених.


Перш ніж вибирати зачіску для нареченої, потрібно буде переглянути безліч фото весільних зачісок, щоб вибрати саме ту, яка підійде під образ.

Зачіски на довге волосся

Довге волосся – мрія не тільки будь-якої дівчини, а й перукаря. Вони також дуже приваблюють оточуючих і завдяки густому довгому волоссю можна зробити абсолютно будь-яку зачіску.

 • Але впоратися з ними можуть не багато, бо найчастіше велику кількість волосся складно використовувати.
 • Найчастіше дівчата можуть заплести волосся або зробити неймовірний хвіст.
 • Таким чином весільні зачіски на довге волосся виглядатимуть шикарно та розкішно.


Ця зачіска справді вважається королівською. Якщо виявити фантазію і додати трохи креативу, то будь-яку зачіску на довге волосся можна легко перетворити на весільну, додавши яскраві прикраси або зробивши незвичайне плетіння. Усі лише залишаться у захваті.