Зачіски без чубчика: кому підходять? Ідеї ​​стильних та модних зачісок на середнє або довге волосся. Фото-новинки 2024

Зачіски без чубчика (110 фото): огляд кращих ідей, як підстригтися з порадами стилістів для жінок, кому підходять

У руках майстра чубчика є універсальним інструментом, за допомогою якого він може підібрати зачіску практично під будь-яку форму обличчя. До зачісок без чубчика багато хто ставиться з побоюванням, та й шкода буває втрачати короткі пасма волосся, хоча зачіски без чубчика зараз, як кажуть, у тренді.

Тож перед тим як зробити остаточний вибір, варто розібратися в позитивних та негативних моментах, які обіцяє таку кардинальну зміну зовнішності, і лише потім звертатися до стиліста.

Практичність чубчика

Почати потрібно з того, що чубчик спочатку був елементом корекції: він допомагає приховувати високий або візуально піднімати низьке чоло, підкреслювати гарні вилиці, відволікати увагу від пухлих щік і важкого підборіддя.

Пасма легко приховують різні естетичні недоліки – наприклад, прищі, зморшки, шрами тощо, практично це найкращий спосіб наблизити контури обличчя до досконалих.

  • Однак людям, які займаються спортом або не бажають витрачати пристойну кількість часу на укладання пасм, від чубчика варто відмовитися – доведеться часто звертатися до майстра за коригуванням, та й мити чубок доведеться чаші, а це не може не позначитися на здоров’ї волосся. src=”/wp-content/uploads/li>
  • Відсутність чубчика теж має свої плюси та мінуси: модні зачіски без чубчика більш практичні, тому що вони не вимагають настільки частого миття, коригування і виглядають акуратно і доглянуто більш тривалий час. Через відсутність чубчика як такого, відпадає бажання поправити або заколоти волосся, що лізе в очі.


А ось підкреслювати акуратний ніс або рельєфні вилиці доведеться, використовуючи контуринг, та й дефекти шкіри приховувати буде складно.

Великою перевагою зачісок без чубчиків є їхня універсальність – вони підходять практично до будь-якого типу обличчя, потрібно лише підібраний потрібний варіант зачіски.

Зробити це можна за допомогою комп’ютерних програм або примірки різних перук, але в будь-якому випадку допомога стиліста необхідна, і ще доведеться звикати до нового образу.