Манікюр гель-лаком (150 фото): найкращі ідеї дизайну нігтів, модні, найкрасивіші новинки та тренди сезону 2023

Манікюр гель-лаком: поетапне пояснення, як правильно наносити покриття та зробити оригінальний дизайн нігтів гель-лаком

Гель-лак, зроблений у домашніх умовах, дозволить вам мати ідеально доглянуті руки, не витрачаючи надто багато грошей і не вирушаючи до салону краси. Він наноситься за допомогою УФ-лампи, швидко сохне і дозволяють довго тішити погляд блискучими та округлими нігтями.

А найсучасніші склади таких лаків, хоч і коштують дещо дорожче, дозволяють взагалі обходитися без додаткового обладнання.

Види гель-лак манікюру

Дуже популярним, економічним та простим у використанні продуктом останнім часом є безсамплерний гель-лак. Це продукт, який наноситься як звичайний лак для нігтів, але дає ті ж результати, що і напівперманентний лак для нігтів, який наносить професіонал з використанням УФ-лампи.

На ринку представлено кілька продуктів від найкращих брендів, які дозволяють мати ідеальні нігті навіть до 3 тижнів.

  • Гель-лаки Lampless — це продукти, які дають ті самі результати, що й гель-лаки (або напівперманентні лаки), які використовуються професіоналами в косметичних центрах, але дають різні переваги.
  • Вони економічні: ці продукти мають дуже доступну ціну і дозволяють знайти безліч застосувань.Економія значна, особливо в порівнянні з вартістю одноразового нанесення в салоні краси.
  • Ідеальний результат у домашніх умовах: блискучі, округлі та яскраво забарвлені нігті без косметолога. Таких результатів можна досягти з комфортом будинку, використовуючи будь-який вільний час для догляду за руками.
  • Вони тримаються довго: на відміну від звичайного лаку для нігтів, ці продукти можуть тривати до 2/3 тижнів, що дозволяє вам довго демонструвати ідеально доглянуті руки, не турбуючись про постійні ретуші.
  • Їх легко наносити та видаляти: їх просто наносять спеціальним пензликом і видаляють рідиною для зняття лаку, без інвазивних методів, які можуть послабити нігті.






Уникайте надмірного впливу ультрафіолету: постійна дія ультрафіолетових променів від ламп на нігті може завдати шкоди їх здоров’ю. З цієї причини краще використовувати продукт, який дає ті ж результати, що й напівперманентний лак для нігтів, уникаючи використання духовки.

Як наносити гель-лак без УФ-лампи

Нанести гель-лак без лампи швидко та легко. Виконавши кілька кроків та використовуючи правильні продукти, можна створити бездоганний манікюр, не витрачаючи надто багато і не обов’язково звертатися до професіонала. Фактично його потрібно намазати як звичайний лак для нігтів і дати йому висохнути протягом декількох хвилин.

Крім того, для тих, у кого мало часу, можна скористатися низкою хитрощів, щоб прискорити висихання.

Пом’якшення кутикули

Перша порада для створення ідеального манікюру – використовувати олії для пом’якшення кутикули. Це засоби, які використовуються для видалення негарних кутикул навколо нігтя.

Ми вказуємо, що їх не слід повністю усувати, тому що вони діють як захист, але вам просто потрібно подбати про них, щоб запобігти утворенню непривабливих тріщин. Крім того, олії для кутикули також служать для живлення нігтя та зміцнення його.

Паличка для кутикули

Після нанесення олії, щоб пом’якшити кутикулу на нігті, вам потрібно використовувати паличку-штовхач для кутикули, інструмент, зроблений, як слід з назви, для того, щоб відсунути кутикули і вивести «новий» ніготь.

  • Зазвичай вони мають форму палиці із загнутим кінцем, а інший більш загостреним: кругла частина використовується для натискання на кутикули, а загострена — для їх повного видалення.
  • Альтернативою цього інструменту є засіб для видалення кутикули, використання якого потребує трохи більшої вправності.



Формування нігтя пилкою

На цьому етапі необхідно надати нігті бажаної форми. Для цього вам знадобиться звичайний файл та трохи ручної праці. Фактично, на ринку доступні різні типи пилок для нігтів, різної форми, кольору і насамперед ступеня абразивності.






Щоб використовувати його правильно, вам потрібно знати, як з ним поводитися, як нахиляти і, насамперед, який тиск потрібно чинити. Нарешті, щоб не пошкодити ніготь, вам потрібно знати, як підпилювати ніготь, не пошкоджуючи його.

Розгладжування буфером

Щоб краще підготувати нігті до гелю без використання духовки, рекомендується використовувати буфер. Це інструмент, який останнім часом широко використовується для створення ідеального манікюру навіть у домашніх умовах, він має форму невеликої цегли і наноситься на ніготь, рухаючись дуже схоже на рухи пилки.

Буфер дуже корисний не тільки тому, що він згладжує невеликі борозенки, що утворюються на нігтях, і видаляє залишки раніше нанесеного лаку, але також тому, що він притуплює ніготь і робить його готовим до нанесення лаку.

Шар прозорого зміцнюючого лаку

Перш ніж приступити до нанесення напівперманентного гелю без лампи, важливо нанести на ніготь тонкий шар прозорого лаку, що посилює. Використання цієї бази є особливо важливим для тих, у кого особливо слабкі нігті, які схильні ламатися.



Нанесення гель-лаку

Для нанесення гель-лаку без лампи не потрібно робити жодних особливих дій. Ці продукти, по суті, наносяться як звичайні емалі: вам просто потрібно провести пензлем по нігтю, починаючи з центру та просуючи продукт до країв.

Рекомендується не розподіляти продукт по всій довжині нігтя, а залишити трохи місця збоку, щоб він виглядав довшим і звужується.

  • Щоб нігті стали ще більш блискучими, блискучими і надавали їм приємного округлого ефекту, рекомендуємо нанести продукт 2/3 рази.
  • Після того, як продукт буде нанесений, дайте йому висохнути протягом декількох хвилин або ви можете прискорити операцію за допомогою деяких прийомів, які ми розповімо пізніше.
  • Очевидно, пропонується вибирати гель-лаки для нігтів, які можна наносити без лампи, від безпечних та надійних брендів.



Фінішна обробка

Щойно гель-лак із напівперманентним ефектом висохне без УФ-лампи, можна все закінчити нанесенням фінішного покриття.

Цей продукт слід використовувати поверх кольору, а не як основу. Його завдання – продовжити життя емалі, до двох тижнів, без пошкоджень та сколів.






Це також допомагає зберегти колір блискучим, запобігти появі подряпин на нігтях і виправити недоліки нігтя, роблячи їх менш помітними.

Фото манікюру з гель-лаком