Манікюр гель-лаком (150 фото): найкращі ідеї дизайну нігтів, модні, найкрасивіші новинки та тренди сезону 2024

Манікюр гель-лаком: поетапне пояснення, як правильно наносити покриття та зробити оригінальний дизайн нігтів гель-лаком

Гель-лак, зроблений у домашніх умовах, дозволить вам мати ідеально доглянуті руки, не витрачаючи надто багато грошей і не вирушаючи до салону краси. Він наноситься за допомогою УФ-лампи, швидко сохне і дозволяють довго тішити погляд блискучими та округлими нігтями.

А найсучасніші склади таких лаків, хоч і коштують дещо дорожче, дозволяють взагалі обходитися без додаткового обладнання.

Види гель-лак манікюру

Дуже популярним, економічним та простим у використанні продуктом останнім часом є безсамплерний гель-лак. Це продукт, який наноситься як звичайний лак для нігтів, але дає ті ж результати, що і напівперманентний лак для нігтів, який наносить професіонал з використанням УФ-лампи.

На ринку представлено кілька продуктів від найкращих брендів, які дозволяють мати ідеальні нігті навіть до 3 тижнів.

  • Гель-лаки Lampless — це продукти, які дають ті самі результати, що й гель-лаки (або напівперманентні лаки), які використовуються професіоналами в косметичних центрах, але дають різні переваги.
  • Вони економічні: ці продукти мають дуже доступну ціну і дозволяють знайти безліч застосувань.Економія значна, особливо в порівнянні з вартістю одноразового нанесення в салоні краси.
  • Ідеальний результат у домашніх умовах: блискучі, округлі та яскраво забарвлені нігті без косметолога. Таких результатів можна досягти з комфортом будинку, використовуючи будь-який вільний час для догляду за руками.
  • Вони тримаються довго: на відміну від звичайного лаку для нігтів, ці продукти можуть тривати до 2/3 тижнів, що дозволяє вам довго демонструвати ідеально доглянуті руки, не турбуючись про постійні ретуші.
  • Їх легко наносити та видаляти: їх просто наносять спеціальним пензликом і видаляють рідиною для зняття лаку, без інвазивних методів, які можуть послабити нігті.


Уникайте надмірного впливу ультрафіолету: постійна дія ультрафіолетових променів від ламп на нігті може завдати шкоди їх здоров’ю. З цієї причини краще використовувати продукт, який дає ті ж результати, що й напівперманентний лак для нігтів, уникаючи використання духовки.