Чоловічі зачіски 2023 року: фото-новинки, модні тенденції зимових та літніх зачісок у чоловіків з назвами та описом, як зробити

Чоловічі зачіски 2023 – 50 найкрутіших і оригінальних стрижок з фото-прикладами для довгих, коротких або волосся з чубчиком

Чоловіки сучасності виділяють на створення та збереження свого іміджу та презентабельного вигляду чимало часу, у цьому наздоганяючи жіночу стать. Важливу роль в образі чоловіка відіграють стильні стрижки та зачіски, які в більшості своїй прикрашають його зовнішній вигляд.

Цьому допоможе безліч різних, чоловічих стрижок на волосся середньої та короткої довжини, їх можна побачити на фото чоловічих зачісок у 2023 році. Наприклад, активним молодим чоловікам можуть сподобатися зачіски, а діловим людям навпаки підійдуть короткі варіанти за типом класика.Чоловіки з акуратністю стежать за своїм зовнішнім виглядом, відгукуючись на модні віяння, які встановлюють стилісти та прихильники моди.

Стрижки на коротке волосся

Метод – підстригтися на лисо вже давно канув у минуле. Навіть короткі модні зачіски в 2023 створюються унікальніше і незвично, підкреслюючи особисті особливості кожного господаря.

Представляємо ці зачіски докладніше:

 • Розрізняється простотою укладання і практичністю – кроп. Укласти кроп дуже просто: на пасмі наноситься горошина помади, що моделює, а потім потрібно причесатися гребінцем з рідкісними зубчиками. Спочатку проводиться по діагоналі з правого боку потилиці до лівої частини чола, та був навпаки. Вийде текстурний візерунок відповідно до стилю;
 • Бокс і напівбокс стали виконуватися з яскравішими контурами. Перепад між довжинами виходить більш явним, а майстри вигадують нові методи вплинути на характер особи, що носить зачіску, через вибривання на потилиці хитромудрих візерунків;
 • До популярних чоловічих зачісок у 2023 році належить британка, яка відноситься до брутальної мілітарі версії. Вона має на увазі багатошарову, коротку чубчик, коротко вистрижену потилицю і яскраво виглядає проділ. Модель виходить практичною, носити таку стрижку зручно, перебуваючи в офісі чи спортзалі;
 • Андеркат із проділом. Зачіска подібна до попередньої, але відрізняється більш плавними переходами від одного рівня до іншого і модним зачісом чубчика набік.


Для стилю андеркат додається виражений проділ, що роз’єднує два береги – довгі пасма і дуже короткі.Виглядає відповідно до стилю, є гарним видом підстрижки для впевнених у собі хлопців.

Стрижки на середнє волосся

Тим, кого не лякає щоденне укладання, можна вибрати відповідну зачіску відповідно до стилю та тенденцій.

 1. Після 2000 року Маллет називали з нехтуванням зачіскою американського фермера. Музикант із Британії Девід Боуї не належав до хілл біллі, але він носив малет. Волосся в тім’яній області стрижуться коротше, а пасма нижньої частини потилиці потрібно відрощувати довше – у цьому полягає принцип цієї підстрижки. Все ж таки стилісти попереджають, що хоча зачіска виглядає природно, але вона може бути недоречна для ділової людини, яка веде діловий спосіб життя, де дуже важливе збереження іміджу.
 2. ManBun – відноситься до чоловічих модних зачісок 2023 року, хоча вона і так вважається провокаційною, але стилісти підібрали зухвалий її варіант – Top Knot. Відрізняється поголеними скронями і дуже подовженою маківкою, а хвіст або вузол виконується на самому верху, для загального огляду. Волосся в пучок складається так: спочатку створюється об’єм у тім’яній частині за допомогою фена та особливого аерозолю. Потім пасма стягується у вузол і закріплюється гумкою за кольором волосся власника.
 3. Гаврош – характеризується короткою маківкою, об’ємними пасмами на потилиці, чубчик зачісується назад або набік. Можна попросити майстра зробити профіль волосся біля скронь і не забирати об’єму ззаду. Асиметричність і динаміка стрижки перетворять її власника на чоловіка, що йде в ногу з модою в місті.


Зачіски на довге волосся

 • Довгий боб. Це варіант для тих, хто хоче залишатися в тренді, але не хоче мати труднощів із щоденним укладанням. Дана стрижка виконується з демократичним підходом: довга чубчик укладається вбік, а об’єм волосся, що залишився, може представляти творчий безлад.
 • Помпадур – при влаштуванні зачіски потрібно врахувати, що перепад між об’ємною маківкою та дуже короткими скронями повинен не просто відчуватися, а він повинен першим кидатися у поле зору. Для утримання стильного безладдя вистачить розтерти в руках трохи текстурованої пасти і провести волосся крізь пальці, піднімаючи зачіску.
 • Каре – це не лише жіноча зачіска. Джонні Депп, Роберт Паттінсон, були її власниками. Тенденція моди говорить, що каре у чоловіків має бути трохи нижче мочок вух, асиметричніше, без наявності чубчика або з зачесом чубчика набік. Суворе каре має вийти гладким і діловим, чого можна досягти застосовуючи дисциплінуючий догляд.Зачіски підліткам

Хлопчики навіть у підлітковому періоді бажають виглядати мужньо та стильно.

Представляємо чоловічі зачіски підліткам у 2023 році.

 1. Полубокс – для досягнення модної стрижки для молоді, потрібно зняти великий обсяг волосся у скроневій частині, а вгорі залишити маленький обсяг волосся, що наділяє зачіску м’якістю. Цим створюється незвичайний контраст між волоссям та його відсутністю. Дана молодіжна стрижка не вимагатиме щоденного укладання і відмінно підходить підліткам.
 2. Теніс – для утворення цієї модної для підростаючого покоління стрижки – знімається більше обсягу в області скронь, а в ділянці темряви та потилиці – навпаки більше не чіпається волосся, ніж при стилі напівбокс. При обранні такої коротенької зачіски потрібно врахувати, що потрібно виділяти додатковий час на укладання пасм.
 3. Мілітарі – імпонує тим підліткам, які не бажають щоранку працювати для створення на голові красивого укладання волосся. Вона має на увазі тільки коротке волосся, що здається занадто поголеним. Однак у цьому вся привабливість цього виду зачіски. Її можна зробити вдома, адже вона дуже проста у виконанні.Існує багато інших видів зачісок для молоді, як коротких, так і довгих різновидів.Популярні у чоловіків зачіски

У топ чоловічих зачісок 2023 р., входять стилі: кроп, популярний андеркат, мессі, ретро британка, яструб. Стиль Мессі походить від імені знаменитого футболіста. В основі цієї зачіски лежить напівбокс у класичному стилі.

Волоси вибриваються на скроневій ділянці, а на маківці робиться найбільша довжина.

 • Дана стрижка вчасно енергійним, підтягнутим чоловікам типу Мачо.
 • Британка у стилі ретро властива міцним чоловікам, які бажають щодня доглядати свою шевелюру.
 • Спершу машинкою забирається волосся ззаду на потиличній частині, потім підстригаються віскі. Чубчик не рушає і зачісується назад.
 • Для густих та хвилястих пасм знадобиться філірування.


Зачіска вимагає регулярного укладання із застосуванням чоловічої косметики, не приймає недбалість та безладність.

Фото чоловічих зачісок 2023