Красиві зачіски: 105 фото легких та стильних стрижок з покроковою інструкцією зі створення в домашніх умовах за 5 хвилин

Красиві зачіски – огляд найцікавіших фото-ідей від провідних стилістів. 105 симпатичних та простих зачісок на кожен день

У цій статті йдеться про те, що таке жіноча зачіска і для чого вона потрібна, а також розглянемо докладніше основні види зачісок.

Що таке жіноча зачіска

Говорячи простою мовою, це те, без чого складно уявити жінку повною мірою. Зачіска – це свого роду «візитка» жінки. Так само, як і одяг, зачіска підкреслює переваги та приховує недоліки обличчя.

А ще, через зачіску, можна зрозуміти, який характер у дівчини та який вона веде спосіб життя.

Класифікація зачісок

Розмаїття жіночих стрижок величезна кількість, тому в даній статті розберемо основні види зачісок, попередньо розділивши зачіски на 3 групи по довжині волосся;

 1. Зачіски для короткого волосся;
 2. Зачіски для середнього волосся;
 3. Зачіски для довгого волоссяДалі розглянемо докладніше кожну групу зачісок.

Короткі жіночі зачіски

Розглянемо основні види жіночих зачісок для короткого волосся.

Каре

Це найпопулярніший вид зачіски для короткого волосся.Він підходить майже всім дівчатам та жінкам.

Існує кілька десятків підвидів каре, тому дуже важливо розуміти різноманітність цієї зачіски, щоб можна було без проблем правильно та зі смаком її підібрати.

Основні підвиди каре:

 • Класичне каре. У «класиці» пасма волосся сягають краю обличчя, або трохи нижче. Густа чубок – це обов’язкова умова класичного автомобіля. Але на сьогоднішній день, рідко хто з дівчат і жінок обирає цей вид каре, оскільки є досить велика кількість різних варіантів цієї зачіски.
 • Каре градуйоване. У цій зачісці кожен наступний шар волосся довший за попередній.
 • Карі «на ніжці». А ось у цьому виді каре волосся на потилиці голиться під нуль.
 • Асиметричне каре. Назва цього виду каре говорить сама за себе, тому що довжина волосся з боків відрізнятиметься один від одного.
 • Карі «рвані кінчики». На сьогоднішній день це наймодніша зачіска серед усіх видів каре.Боб

За популярністю ця зачіска не поступається карі. Вона має деяку подібність із нею, але єдина відмінність – це відсутність чубчика та будь-яких яскраво-виражених ліній. Боб – це градуйована зачіска, що перетворює тонке волосся і надаючи йому об’єму.Як і каре, боб має кілька варіантів виконання.

 • Зачіска “А-боб”. Наразі ця зачіска вважається актуальною. Основна її фішка – це пасма, що обрамляють обличчя. Підходить для активних та ділових жінок.
 • Градований боб. Надає особливий стиль будь-якому типу волосся. Ідеально підходить як для прямого, так і для кучерявого волосся.
 • Боб короткий. Виглядає креативно та інтригуюче.
 • Боб-кар. Останнім часом ця зачіска користується величезною популярністю. Це змішана стрижка, що виглядає дуже привабливо та незвично. Її створюють по-різному: з чубчиком або без неї.


Взагалі, боб – це чудовий варіант стрижки для дівчат із круглим обличчям. Ця зачіска ідеально підходить для таких дівчат, оскільки вона підкреслює переваги та приховує недоліки.

Піксі

Особливою популярністю користується ця зачіска для короткого волосся. І це не дивно. Адже саме зачіска Пікс ідеально підходить для будь-якого типу обличчя, тому що довжина волосся створюється за бажанням володарки стрижки. Піксі також має таку унікальну властивість, як «омолоджування». Саме тому її так люблять старші жінки.

Основні риси стрижки – короткі пасма волосся, що стирчать, з відкритими вухами і шиєю. Доглядати таку зачіску досить легко, головне – вчасно ходити в салон краси, а укладання можна зробити звичайною пінкою, або гелем.

Варіантів піксі досить багато, але потрібно враховувати один нюанс – ця зачіска не зовсім підходить великим дівчатам та жінкам.Гарсон

Незважаючи на те, що назва зачіски в перекладі з французької означає «хлопчик», така стрижка підкреслює витонченість та жіночність. Якщо порівнювати з піксі, гарсон створюється рівним зрізом, потім йде ретельне філіровка.

Гарсон чудово підходить для дівчат із овальним обличчям. Найголовніше в цій зачісці – це правильно вибрати форму чубчика.Чоловічі види зачісок

Було б дивним вважати, що чоловічі зачіски не підходять дівчатам. Навпаки, ці зачіски надають стилю і роблять їх власниць модними та привабливими.

  Теніс. Ця стрижка на її власниці виглядає гламурно.
 • Британка. А ця стрижка наголошує на волі і сміливості дами.
 • Канадка. Цю зачіску вважають за краще носити не лише брутальні хлопці, але й жіночні та елегантні дівчата.


Жіночі зачіски для середнього волосся

Далі розберемо жіночі стрижки для середніх типів волосся. Середнє волосся славиться тим, що до нього підходять зачіски, як для короткого, так і для довгого волосся.

 • Каре видовжене. Ця зачіска ідеально підходить майже всім дівчатам. Стрижка підкреслює переваги та приховує недоліки форми обличчя. До того ж, варіантів цієї стрижки безліч, що дозволяє модницям постійно експериментувати зі своїм чином. Єдиний мінус – зачіску потрібно щодня укладати.
 • Лісенка. Ця стрижка відмінно виглядає на тонкому волоссі в довжину трохи нижче за плечі. Завдяки укороченим пасмам, можна підібрати варіант зачіски, який ідеально підійде для конкретного типу обличчя. Для повноти створення образу важливо також визначитися з чубчиком.Тому що ця зачіска припускає їхню різноманітність.
 • Каскад. Найпопулярніша стрижка для середнього волосся, так як вона зручна в укладанні і підходить майже всім типажам зовнішності. Наприклад, якщо у дівчини трикутна форма обличчя, то об’єм волосся створюють у районі підборіддя, а при квадратній формі обличчя об’єм робиться нижче за підборіддя. Каскад також підходить для різної довжини волосся. Зачіска добре виглядає на волосся у довжину до плечей і нижче, а також ідеально підходить і для хвилястого волосся.
 • Італійка (друга назва – Аврора). Ця стрижка була популярна у 80-х роках ХХ століття. Основні фішки Італійки – це укорочені пасма в області голови, які подовжуються вниз ступінчастою траєкторією, а також створення чубчиків різноманітної довжини.
Зачіски для довгого волосся

Стрижки для довгого волосся практично нічим не відрізняються від стрижок для середнього типу волосся.

 1. Лісеня з подовженням. Зачіска збільшує обсяг волосся і надає їм пікантності.
 2. Довгий каскад. Ця стрижка відмінно підходить дівчатам з кучерявим волоссям. До цієї зачіски підійде будь-яке укладання.
 3. Стрижка лисий хвіст. Оригінальна зачіска, яка відмінно підійде володаркам прямого волосся.
 4. Довгана італійка. Створюється дрібними пір’їнками, які накладаються одна на одну.
Як ми бачимо, існує великий вибір жіночих зачісок на будь-яку довжину волосся.

Головне – це вибрати ту стрижку, яка ідеально буде підходити за типом волосся та будовою обличчя.Адже найголовніше призначення жіночої зачіски – це підкреслювати переваги і приховувати недоліки її володарки.

Фото красивих зачісок