Зачіски для хлопчиків: найкращі фото ідей найкрасивіших зачісок 2024 для дитини чи підлітка

Зачіски для хлопчиків від 3 до 14 років: огляд модних стрижок цього сезону (110 фото) + поради стиліста.

Під час мами та тата хочуть бачити свого сина здоровеньким, чистим, охайним і не позбавленим стилю хлопчиком. Елегантна стрижка дає дитині можливість навчитися стежити за своїм зовнішнім чином змалку.

Відомі хлопчачі зачіски, що відрізняються легкістю у догляді, а є індивідуальні зачіски для підліткового періоду, що потребують щоденного укладання та регулярного догляду за шевелюрою. Далі буде розказано про зачіски для хлопчиків, про модні віяння та їхню реалізацію в житті.

Особливості

У сучасних зачісок для хлопчиків є деякі особливості. До основних відносяться зручність та практичність. Звичайно, від дорослих дитячі стрижки повинні мати відмінності. Щоденний догляд за волоссям не передбачає застосування жорстких укладок.

Для вибору відповідного виду стрижки потрібно взяти до уваги кілька факторів:

 • Можливість доглядати за волоссям без складнощів;
 • Зачіска не повинна заважати мити волосся, інакше зачіску так і не зможе оцінити;
 • Має відповідати віку. Використовуючи такий підхід, вдасться підкреслити переваги і сховати недоліки;

Стрижка вибирається за довжиною волосся.Каскадні варіанти не дуже хороші для власників короткого кучерявого волосся. Потрібно підбирати, виходячи від форми особи дитини.

Варто врахувати думку хлопчика, якому потім належить носити зачіску.

Мальчуган може сказати про вибір своєї зачіски та якого іміджу бажає. Батьки врахують це і порадять йому потрібний стиль для самовираження його маленької особистості.

Зачіски на літо

Якщо взяти до уваги зачіски для літа для хлопчиків, можна помітити, що користуються популярністю два варіанти:

 • Короткі види. Для цього зістригають коротко з боків та ззаду, а залишаються довгими вгорі. Такий варіант дозволяє зробити багато зачісок. Коли залишаються волосся довше, тоді виходить більша різноманітність. Для асиметрії волосся зачісується на одну зі сторін, зачіс назад виконується для укладання на кшталт класика в напрямку помпадур. Як відважні рішення можна дозволити своїй дитині поголити віскі або зробити на них візерункову геометрію;
 • Довгі види. Як і раніше, залишається модною легка недбалість, що чудово виглядатиме на прямому волоссі і на кучерявих видах. Модною зараз вважається підстрижка типу шегги.Назва передає значення кудлатий або вихора людина. Зачіска виходить недбала, з різними рівнями, в польоті і дуже стилізована. Згадана вище стрижка може бути невеликої довжини. Допускаються види коротші. Шеггі чудово виглядає на прямому волоссі з косою чубчиком.

Зачіски згідно моди

У сучасний час дуже популярною вважається канадка та її варіація квіфф. Це стосується як короткого варіанту, так і довгого вигляду – дуже затребувані школярами молодших класів і у старших хлопців.

 • Основа цієї підстрижки для хлопчиків у тому, що поверху залишаються волосся великої довжини, а внизу вся довгота зрізається.
 • Канадка служить чудовою основою для утворення багатьох зачісок, тому що укласти волосся можна усілякими способами.

Модні зачіски для хлопчиків будуть гарні хлопчакам різного віку з волоссям прямого та кучерявого вигляду.

За рахунок унікальної техніки стрижки, канадка виглядає охайно, модно і утворює чарівний, хлоп’ячий вигляд.

Незвичайні варіанти

Унікальні зачіски для хлопчика у 2024 році – це поголений орнамент та малюнки, що займають провідне місце протягом багатьох років. Саме такі творчі стрижки для маленьких чоловіків, наділяють дитину стилем, а її зовнішній вигляд стає незабутнім.

 • Якщо батьки не проти креативності і хочуть поекспериментувати, тоді можна запропонувати своєму синкові неповторні варіанти з поголеними ділянками та замальовками.
 • Потрібно помітити, що хлопчачі підстрижки з поголеними елементами будуть менше вражати, знаходячись на світлих пасмах, контрастність зображення тут розсіюється.

А на темному волоссі – проглядаються аж до невеликих елементів.

Для підліткового віку

Розглянемо зачіски для хлопчиків. Відомо безліч варіацій модних підстрижок, що належать до хлопчиків, вже з 12-річного віку. Адже підлітки наблизилися до дорослого віку чоловіків і хочуть мати більш мужній зовнішній вигляд, тому підбирають зачіски властиві дорослим.

Це такий вік, коли можна влаштувати собі незвичайну зачіску, яку недозволено було мати в глибокому дитинстві, але що не властиве старшому чоловікові.

 • Наприклад, зачіска хлопчика в стилі Бібера, або підстрижки з ірокезом.
 • Коли хлопцям виповнюється 12-15 років, вони можуть вже самостійно вибрати собі відповідний стиль, який виявлятиметься, як у стрижці, одязі, так і в тому, як він поводиться.
 • Юні хлопці, які мають почуття стилю, вже прагнуть сподобатися дівчатам і вже трохи розуміються, що таке мода.
 • Для хлопців романтиків, підходящою стрижкою стане напрямок помпадур, а також андеркат із зачесом волосяного пасма назад.

Для рухливих хлопчиків, що займаються спортом, звичайно підійдуть види підстрижок коротше у вигляді канадки, тенісу, їжачка.

Популярні варіації

Потрібно дати знати про кілька крутих варіантів зачісок для хлопчиків, що цілком підходять до обличчя, як для дворічного синочка, так і для старших хлопців. Багато хто бачив підстрижку, що нагадує вигляд самурайського воїна із зібраним пучком на голові.

 • Ця зачіска набула чималої популярності серед хлопчиків будь-якого віку.
 • Незвична для хлопчика зачіска з хвостом особливо гарно виглядає на прямих, темних шевелюрах.
 • Хлопчачі зачіски з проділом набік – дуже естетичні та акуратні, вони подобаються, як матерям, так і підростаючим дамам, ще належить до універсального вигляду для будь-яких вікових груп.
 • Набути більшої унікальності допоможе підстрижка з вибриванням малюнка та накресленням, яке вдасться влаштувати незалежно від того скільки років, незалежно від типу волосся.

Загалом, на коротко стриженому волоссі вдасться створити різний малюнок, наприклад від ліній візерунка, що виділяються, завершуючи хитромудрим візерунком або символікою, пов’язаних з улюбленими героями.

Для вибору відповідної стрижки, що відповідає стилю, допоможе розгляд фотографій зачісок для хлопчиків, що налічують велику кількість і мають різноманітність.

Фото зачіски для хлопчиків від 3 до 14 років