Стилі зачісок (145 фото): основні напрямки стилів, класичні, історичні, чоловічі, жіночі, романтичні

Стилі зачісок — види, образи та сучасні напрямки, найкращі моделі та колекції для жінок та чоловіків (145 фото)

Акуратно покладені в зачіску пасма дозволяють створити романтичний та милий образ для жінки. Протягом багатьох століть від укладання залежав статус представниці прекрасної статі. Сучасна мода регулярно змінюється. Сьогодні можна зустріти дівчат з об’ємною бабетою на голові, кінським хвостом, подовженим каре з чубчиком.

У моду повертається авангардний стиль. Завдяки йому вдається виділитися і натомість оточуючих. У цьому матеріалі ми поговоримо про стилі зачісок для чоловіків та жінок. Кожен різновид напряму передбачає використання певної довжини та густоти волосяного покриву.

Різновиди стилів

Сучасні техніки та методики укладання дозволяють підкреслити свою індивідуальність і створити свій власний стиль. Правильний вибір зачіски дозволяє виділити та підкреслити всю красу обличчя.

Фахівці стверджують, що універсального стилю немає. Кожен вид маніпуляції з волоссям заснований на певному розташуванні пряжів або завивки. Варто зазначити, що колір фарбування дуже впливає на риси обличчя.

Наприклад, темний відтінок фарби дозволяє рівномірно звузити обличчя, світла палітра допомагає зробити овал ширшим та об’ємнішим.

Різновид стрижки також впливає на пропорції. Наприклад, укорочене каре, Гетсбі та Чикаго роблять жінку впевненішою. Чіткі лінії свідчить про самодостатність особи та її ризикованості. Зачіски у стилі стиляг підходять романтичним натурам. Об’ємні локони прикрашають жіноче обличчя і роблять його привабливим.

Виділяють кілька різновидів стилів для зачісок. Вони поділяються на:

 • Романтичний;
 • Ретро;
 • Авангард;
 • Класика;
 • Спорт;
 • Елегантність;
 • Етніка;
 • Авангард;
 • Гранж;
 • Грецька.
Практично кожен різновид заснований на узагальнюючих деталях укладання. Ознайомитись із технікою виконання кожного напряму сьогодні досить просто. Для цього розроблено безліч відеоуроків з детальним описом кожної дії.

Варіанти зачісок у стилі гранж

В останнім часом стиль гранж вважається затребуваним та модним. Зробити укладання можна на коротку та середню довжину волосся. У процесі роботи знадобиться мінімальна кількість обладнання та витратних матеріалів.

Основна концепція полягає у створенні недбалих локонів.

Як зробити стильну зачіску? Для роботи використовують праску, широку плойку, лак сильної фіксації, віск для волосся.

 • Попередньо пасма ділять на кілька зон. Завивку волосся здійснюють у напрямку від обличчя.
 • Перукарі рекомендують накручувати елементи у дзеркальному напрямку. Такі маніпуляції додадуть обсягу і додадуть недбалості.
 • Стиль гранж прийшов із музичної рок-середовища. Виконати таке укладання можна самостійно без допомоги професійних майстрів.


Пропонуємо ознайомитися з відео інструкцією зі створення стильної зачіски.

Повітряні локони для стильного образу

У середині вісімдесятих актуальними тенденціями вважалися зачіски у стилі стиляг. Мода на той час мала на увазі вкладку, що поєднує в собі недбало зафіксовані локони, а у чоловіків розпатлану шевелюру.

Сучасний варіант, виконаний у цьому стилі, заснований на акуратно укладених локонах, які поєднуються з милими косами. Готовий результат виходить стильним та дуже креативним. Виконувати таку модель можна на середні та довгі пасма.

Стиль романтика

Романтичне укладання дозволяє додати легкості та легкості жіночому образу. Зачіску можна виконати на розпущені пасма. Для укладання використовують широку плойку або праску. Дії здійснюють від верхівки до та потиличної частини.

Для прикраси зачіски не потрібне використання додаткових декорацій. Зайві деталі можуть обтяжити готовий результат. Як доповнення можна використовувати тонкий обідок, поверхня якого може бути прикрашена дрібними стразами.

У цьому стилі часто виконують укладання «Рустик». Вона заснована на плетінні пишної коси, яка використовуватиметься як вінок. З-під неї спускатимуться повітряні локони.

Такий варіант оформлення обирають нареченої. Головна перевага даної методики полягає в її здатності підкреслити жіночність та легкість жіночого образу.

 • Зачіска добре гармонує з композицією живих або штучних кольорів.
 • Розташовувати елементи найкраще в хаотичному порядку.
 • Для прикраси достатньо використовувати 3-4 деталі.
 • У композиції з легкою сукнею таке укладання створює дивовижний образ.


Відмінні риси грецького стилю

Як вже було зазначено вище, більшість напрямків засновані на однакових маніпуляціях з волоссям. Зачіска в грецькому стилі має деяку схожість гранжем, роком. Укладання складається з недбалих локонів, які зафіксовані у вільну косу. Для обсягу кілька пасмів витягають із загальної конструкції.

В якості декорацій вибирають об’ємний вінок діадему, створений із тонких лозин. По периметру коси рівномірно розташовують дрібні квіти або намистини на металевому волосіні. Зачіска у цьому стилі може бути використана для весільної урочистості.

Чоловічі стилі

Чоловіча мода, на відміну від жіночої, вважається досить багатогранною. Сьогодні створити стильний образ дозволять звичайні джинси, діловий костюм.

В якості доповнення використовують аксесуари, гарне взуття та якісну стрижку.

Сьогодні розроблено кілька стилів для чоловічих зачісок. У свою чергу вони поділяються на:

 • Класику. У цей напрямок входить полубокс, канадка, британка. Такі зачіски ґрунтуються на рівних краях. Довжина волосся при цьому має бути не менше 5 см. Подібний варіант укладання вважається універсальним та підходящим для різної вікової категорії. Головна перевага полягає у здатності підкреслити переваги особи;
 • Спорт. Для людей, які ведуть активний спосіб життя зачіска має бути максимально простою та зручною. Найчастіше спортсмени вважають за краще стригтися під мінімальну насадку. Найактуальнішою вважають стрижку теніс;
 • Романтику. Основна риса цього напряму полягає у створенні природного та витонченого образу. Такий варіант укладання воліють люди, які добре знаються на модних тенденціях нинішнього сезону. Стрижка добре поєднується з чубчиком або недбалими пасмами.
Ми зібрали фото найкращих стилів чоловічих зачісок. Кожен варіант допомагає виділити риси обличчя.

Фото найкращих стилів зачісок