Зачіски з чубчиком: модні рішення та найкращі стрижки для різної довжини волосся. 137 фото актуальних варіантів укладок

Зачіски з чубчиком — 137 фото сучасних ідей стрижок на середнє, довге і коротке волосся

Зачіски на волосся з чубчиком досі залишаються улюбленими багатьма, змінюється лише спосіб їх виконання.

У даній статті хочеться розповісти про популярні та оригінальні рішення з чубчиком у 2023 році. До того ж читача очікують фото зачісок із чубчиком упродовж усієї статті!

Зачіски для хлопців

Зараз багато хлопців підліткового віку або студентських років відрощують волосся. Варто розповісти про цікаві чоловічі зачіски з чубчиком, які обов’язково сподобаються багатьом!

«Занавіска» (Curtains), або eBoy

Зачіска, що повернулася прямо з 90-х років і закріпилася надовго. Такий варіант стрижки викликає асоціацію з молодими Леонардом Ді Капріо та Джонні Деппом.

Цей стиль повернувся порівняно недавно і міцно влаштувався серед молодих людей, які стежать за модою.Важливо розуміти, що укладання виконується на дві сторони, при цьому хлопець повинен бути з порівняно довгим волоссям. Безумовно, є купа варіацій цієї зачіски, про найвідоміші слід розповісти

Укладання гелем

Цей спосіб підійде для «швидкісного» укладання, коли немає часу для здійснення такої процедури. Слід налити в долоню невелику кількість гелю та нанести на волосся.

Укладка відбувається назад. Завдяки цьому способу з’являється ефект мокрого волосся, що важливо для е боїв.

Укладання мусом

Цей спосіб чудово підійде кучерявим хлопцям. Слід нанести невелику кількість мусу на вологе волосся. Для надання зачісці обсягу потрібно робити укладку за допомогою фену.

Укладання за допомогою круглої щітки

Для того, щоб вийшла зачіска з 90-х із закрученою чубком, важливо використовувати круглу щітку та фен. Кінчики потрібно укласти так, щоб сталося їхнє вигинання назовні. У такому разі вийде улюблена всіма зачіска eBoy!

Укладання за допомогою випрямляча для волосся

Цей спосіб також чудово підійде для створення зачіски у цьому стилі. Важливо захистити свої локони від пошкоджень спеціальним термозахисним засобом. У такому разі волосся скаже спасибі, а у читача з’явиться бажана зачіска!Зачіска на весілля

Безумовно, у житті кожної дівчини це торжество відіграє особливу роль.Цього дня хочеться виглядати ефектно та незрівнянно! Для такого випадку на прекрасну половину планети чекають весільні зачіски з чубчиком, які легко може виконати будь-який!

Але перш ніж перейти до самих укладання, слід сказати про особливості підбору чубчика для дівчини. У цьому відношенні найбільше пощастило дамам з високим лобом і овальним обличчям, адже вони без зусиль можуть носити будь-який вид чубчика і він йтиме їм!

Дівчата з круглою формою обличчя

 • Не варто носити пряму чубок, оскільки вона лише збільшить щіки;
 • Використання довгої чубчика з пасмами на дві сторони допоможе витягнути обличчя та додати жіночність;
 • Зачіски зі скошеним зрізом слід використовувати лише у подовженому варіанті для отримання переваги у вигляді витягнутої особи.

Дівчата з трикутним обличчям

 • Немає поєднання з коротким зрізом чубчика;
 • Косий зріз до брів допоможе підкреслити аристократичну форму обличчя;
 • Пряди різної довжини, що опускаються на щоки та лоб, ідеально підійдуть дамі з трикутною формою обличчя!

Після всіх рекомендацій слід перейти безпосередньо до самих способів укладання до весілля!

Коротка чубчик

Зачіски з короткою чубком чудово підійдуть для обіграшу ретро-стилю на весіллі. Такий спосіб укладання виглядає елегантно і стильно, надає якусь родзинку та загадковість її володарці.

Досі у тренді зачіски часів великої Мерилін Монро, підійдуть як для блондинок, так і для власниць волосся темного кольору.

Класичний варіант

Такий спосіб має на увазі «черепашку». Підійде будь-якій дівчині без винятку. Важливою буде наявність гладкого та прямого волосся. Кучеряве волосся для такого способу важливо випрямити.

Перевага укладання полягає в тому, що її можна розташувати в будь-якому місці голови – хоч на потилиці, хоч збоку, хоч на маківці або навіть на шиї!

Для ефекту загадковості та романтичності слід залишити кілька пасм поза зачіскою.

Варіант із начосом

Для жінок з тонким волоссям він виявиться якоюсь паличкою-виручалочкою! Такий спосіб, виконаний у вінтажному стилі, надасть об’єму зачісці. Щоб вийшло максимально об’ємне укладання, варто скористатися спеціальними валиками або шиньйонами.

Укладання на коротку чубчик варто прикрасити діадемами або стразами.Однак важливо робити все в міру та уникнути можливого нагромадження на голові.

Довгий чубчик

Не менш цікаві та різноманітні зачіски з довгим чубчиком на весільну урочистість! Саме через безліч способів укладання на подовжену чубчик і виникає безліч питань щодо укладання питань. Для багатьох із них є рішення!

Спосіб з обідками та пов’язками

Цей варіант допоможе прибрати чубок від обличчя. Для цього потрібно:

 • Зачесати чубок трохи назад і прибрати його від обличчя;
 • Вдягти обідок;
 • Близько скронь слід випустити невелику кількість пасм і зафіксувати щипцями;
 • Залишок волосся рекомендується заплести в “кінський хвіст”, який потім перетворити на гульку або коси. Волосся можна залишити розпущеним;


Зачіска «водоспад»

Підійде для багатьох урочистих заходів, і весілля не є винятком. Для цього способу укладання слід:

 • Розчісувати волосся з проділом набік. Якщо необхідно, потрібно випрямити волосся праскою та розгладити спеціальним засобом;
 • Передню частину волосся відокремити від інших. При цьому потрібно захопити чубок, який потім розділити на дві рівні частини. Передню частину волосся потрібно перекинути на задню;
 • Захопити тоненьке пасмо волосся з верхівки.Потім волосся потрібно перенести в центр між першими двома пасмами;
 • Знову перекрутити прядки. З верхівки взяти нову порцію волосся і за аналогією залишити його між двома іншими;
 • Після завершення першого ряду кісок слід перейти до другого, аналогічно під новою косою відокремивши дві нові пасма. Їх потрібно перекрутити, потім пропустити через нього волосся першого плетіння;


Якщо є бажання, варто зробити третій ряд. Кінчики незайманого волосся завив.

От і готова зачіска для нареченої з довгим чубчиком!

Фото зачісок з чубчиком