Зачіски з чубчиком: модні рішення та найкращі стрижки для різної довжини волосся. 137 фото актуальних варіантів укладок

Зачіски з чубчиком — 137 фото сучасних ідей стрижок на середнє, довге і коротке волосся

Зачіски на волосся з чубчиком досі залишаються улюбленими багатьма, змінюється лише спосіб їх виконання.

У даній статті хочеться розповісти про популярні та оригінальні рішення з чубчиком у 2024 році. До того ж читача очікують фото зачісок із чубчиком упродовж усієї статті!

Зачіски для хлопців

Зараз багато хлопців підліткового віку або студентських років відрощують волосся. Варто розповісти про цікаві чоловічі зачіски з чубчиком, які обов’язково сподобаються багатьом!

«Занавіска» (Curtains), або eBoy

Зачіска, що повернулася прямо з 90-х років і закріпилася надовго. Такий варіант стрижки викликає асоціацію з молодими Леонардом Ді Капріо та Джонні Деппом.

Цей стиль повернувся порівняно недавно і міцно влаштувався серед молодих людей, які стежать за модою.Важливо розуміти, що укладання виконується на дві сторони, при цьому хлопець повинен бути з порівняно довгим волоссям. Безумовно, є купа варіацій цієї зачіски, про найвідоміші слід розповісти

Укладання гелем

Цей спосіб підійде для «швидкісного» укладання, коли немає часу для здійснення такої процедури. Слід налити в долоню невелику кількість гелю та нанести на волосся.

Укладка відбувається назад. Завдяки цьому способу з’являється ефект мокрого волосся, що важливо для е боїв.

Укладання мусом

Цей спосіб чудово підійде кучерявим хлопцям. Слід нанести невелику кількість мусу на вологе волосся. Для надання зачісці обсягу потрібно робити укладку за допомогою фену.

Укладання за допомогою круглої щітки

Для того, щоб вийшла зачіска з 90-х із закрученою чубком, важливо використовувати круглу щітку та фен. Кінчики потрібно укласти так, щоб сталося їхнє вигинання назовні. У такому разі вийде улюблена всіма зачіска eBoy!

Укладання за допомогою випрямляча для волосся

Цей спосіб також чудово підійде для створення зачіски у цьому стилі. Важливо захистити свої локони від пошкоджень спеціальним термозахисним засобом. У такому разі волосся скаже спасибі, а у читача з’явиться бажана зачіска!