Зачіска з косою (140 фото): ідеї красивих, модних та елегантних укладок для дітей або дорослих на різну довжину волосся

Зачіска з косою: прості та дуже стильні фото-приклади плетіння на середнє або довге волосся (уроки зі створення зачіски)

Зачіски з косами – найдавніший і найпоширеніший спосіб прибрати довге волосся. При цьому він підкреслює красу та довжину розкішної шевелюри і створює акуратний зовнішній вигляд.

З такою зачіскою волосся не тріплеться, не плутається і не січеться. На відміну від хвоста, коса не стягує волосся і не напружує шкіру голови.

Секрети плетіння коси

Навіть найпростіша коса може стати ошатною та акуратною зачіскою. Залежить це не тільки від способу плетіння, який, звісно, ​​зробить зачіску оригінальною, а й від інших секретів.

Секрети красивих кіс:

  • Машонка повинна бути піднята за допомогою начісу. Це робить волосся більш пишним, а поставу більш гордою. Особливо важливо піднімати маківку, якщо використовується прямий проділ або чубчик.
  • Пряди волосся перед плетінням потрібно трохи начісувати. Це зробить косу більш пишною та товстою. Такі пасма будуть триматися краще і міцніше укладання. Також у такій косі простіше закріпити прикраси або її саму голову.
  • Щоб волосся здавалося більше, плетіння зачіски коса не повинно бути тугим. Навпаки, вільна косу візуально збільшить обсяг шевелюри. Щоб вона не розтріпалася швидко – потрібно використовувати начісування. Крім того, із вільною косою голова не втомлюється.
  • Якщо кінчики не забираються в зачіску, їх необхідно завити. Прямі кінчики будуть схожі на щурячого хвостика.
  • Косу можна залишити повністю вільною без затискачів та гумок. Щоб вона не розплеталася, можна використовувати завивку кінчиків та шпильки, які закріплять пасма.

Важливо! Волосся в косу краще заплітати чистими. Приховати жирність волосся може лише хвіст або гладкий пучок.