Макіяж для карих очей: покрокові уроки з інструкцією, як зробити модний та стильний ніжний, природний, для брюнеток, шатенок makeup

Макіяж для карих очей: секрети створення вечірнього або весільного, легкого денного та красивого повсякденного макіяжу, 145 фото

Надати своєму погляду більшої виразності можна за допомогою макіяжу. Дівчата з карими очима можуть використовувати різні прийоми та колірні рішення для надання погляду більшої загадковості.Тренди макіяжу 2023

Інновації моди не стоять на місці. З кожним днем ​​з’являються нові тенденції. Але не варто сліпо їм слідувати. Риси обличчя кожного з вас є унікальними. І результат модного макіяжу може не виправдати очікувань.

Універсальним рішенням може стати макіяж у стилі Nude. Таке рішення підійде кожному. Макіяж Nude може стати вашим фаворитом як щоденний макіяж. Для створення нюдового макіяжу вам допоможе палетка тіней з коричневими, бежевими та світло-рожевими тінями.

 • З вибором палітри кольорів, вам допоможе ваш колір шкіри. Для смаглявих дівчат підійде палітра з різними відтінками коричневих тіней. Для світліших дівчат підійде палітра кольорів золотистого сливового та зеленого кольорів.
 • Для сміливіших дівчат, які віддають перевагу більш сміливим рішенням навіть у макіяжі підійде стиль Smoky eyes. Прийнято вважати, що для виконання такого макіяжу використовують виключно чорні кольори, але це не так вибирати колір для цього макіяжу, виходячи з кольору очей і волосся. Можна скористатися різними відтінками.
 • Для ділових леді стиль смоки айс також підходить, але потрібно вибрати більш приглушені кольори без шимера. І завершити образ можна стрілками. Для брюнеток найбільш підходящою вважають чорну підводку. Шатенкам краще скористатися коричневою підводкою.


Відмінним доповненням до макіяжу для карих очей може стати темна помада винного кольору або помада. Вони добре підкреслять колір очей, але в такому разі краще завдати нюдового макіяжу.

Види макіяжу для карих очей

Повсякденний макіяж. Для дівчат, які ведуть активний спосіб життя і не можуть приділяти багато часу на те, щоб виправити макіяж. Це можна виправити, для більш тривалого носіння повсякденного макіяжу використовуйте базу під макіяж.

Для приховування недоліків та надання більш рівного тону обличчя використовуйте тональний крем.

Для надання погляду виразності необхідно підібрати найбільш підходящі тіні.Макіяж для карих очей на кожен день ідеально може доповнити правильно підібрані відтінки тіней.

Колір очей Відтінки тіней
1. Світло-карі Різні відтінки коричневих тіней у поєднанні із золотими шимерними тінями.
2. Бурштинові Колір «Шампань»
3. Темно-карі Бронзові, різні відтінки зеленого.Виглядати ефектно можна і з повсякденним макіяжем. Пропонуємо вам покроковий макіяж для карих очей

Святковий макіяж

Для створення яскравого та вражаючого вечірнього макіяжу для карих очей можна звернутися до різних колірних рішень та текстур. На просторах інтернету можна знайти різноманітні трендові вечірні макіяжі. Але не завжди мода підходить абсолютно всім. Для створення повноцінного образу необхідно грамотно поєднувати всі деталі, сукню зачіска та природно колір помади.

Для карих очей необов’язково застосовувати в макіяжі тільки коричневі відтінки тіней, але так само ефектно можна застосовувати різні відтінки зеленого кольору.

Уявимо вашій увазі макіяж з використанням зелених тіней. Вечірній макіяж із використанням коричневих тіней.

Smoky eyes

Один із найвідоміших видів макіяжу, який користується своєю популярністю серед дам. Для виконання цього макіяжу скористайтесь двома відтінками, одним темним, а іншим світлим.

Для надання очам візуально більшого розміру, на основну повіку нанесіть темні тіні, а ближче до брови нанесіть світлий відтінок. Кордон дотику цих тіней потрібно звести нанівець, тобто добре розтушувати. Як приклад, можете розглянути фото.


Весільний макіяж

Найбільш хвилюючий та відповідальний момент у житті кожної дівчини це весілля. У цей день все має бути ідеальним і макіяж не виняток. Макіяж має бути максимально наближеним до натуральної краси, надати ніжності образу нареченої.

Для дівчини зі світлим волоссям краще застосувати в макіяжі бежеві, смарагдові та різні відтінки зелених тіней.

Нависла повіка

Існує думка, що для навислого століття важко виконати гарний make-up, оскільки він не перевершує своїм результатом, трендові макіяжі. Результат відрізняється від вихідника, але для навислого століття існує техніка макіяжу Рея Моріса, яка не поступається звичайному макіяжу.

 1. Для успішного результату не варто повністю покривати кольором повіку.
 2. Від центру верхньої та нижньої повіки до зовнішнього куточка наносять темно-сірі або коричневі тіні, зводячи їх разом у зовнішньому куточку ока.
 3. Тіні світліших тонів наносячи на нерухому повіку, межу між тінями зводять нанівець.
 4. У техніці його виконання переважають сірі або темно-коричневі відтінки тіней.
 5. Від середини століття до зовнішнього куточка ока темними тінями проводять лінію. Подібні дії проводять і в нижньому столітті.
 6. Надалі темні тіні зводять у єдине ціле у зовнішньому куточку. На рухливу повіку наносять світлі матові тіні.

Темні тіні акуратно розтушовуються зі світлими, межі зводять нанівець. Завершують образ фарбуванням вій тушшю.

Уявимо вам один з варіантів виконання макіяжу в техніці Рея Моріса:

 • Макіяж для карих очей можна виконати не тільки в коричневих кольорах.Підкреслити очі можна і сірим та золотистим кольором. Створено багато красивих макіяжів для карих очей із цими квітами.
 • Підкреслити карі очі можна різними способами та різними відтінками кольорів. Важливо при цьому враховувати колір шкіри, колір волосся та особливості обличчя. Макіяж очей повинен гармоніювати з образом загалом і не привертати до себе зайву увагу.

Докладніше ви можете розглянути фото представлених вище різновидів макіяжу.

Фото кращого макіяжу для карих очей