Макіяж для карих очей: покрокові уроки з інструкцією, як зробити модний та стильний ніжний, природний, для брюнеток, шатенок makeup

Макіяж для карих очей: секрети створення вечірнього або весільного, легкого денного та красивого повсякденного макіяжу, 145 фото

Надати своєму погляду більшої виразності можна за допомогою макіяжу. Дівчата з карими очима можуть використовувати різні прийоми та колірні рішення для надання погляду більшої загадковості.Тренди макіяжу 2024

Інновації моди не стоять на місці. З кожним днем ​​з’являються нові тенденції. Але не варто сліпо їм слідувати. Риси обличчя кожного з вас є унікальними. І результат модного макіяжу може не виправдати очікувань.

Універсальним рішенням може стати макіяж у стилі Nude. Таке рішення підійде кожному. Макіяж Nude може стати вашим фаворитом як щоденний макіяж. Для створення нюдового макіяжу вам допоможе палетка тіней з коричневими, бежевими та світло-рожевими тінями.

  • З вибором палітри кольорів, вам допоможе ваш колір шкіри. Для смаглявих дівчат підійде палітра з різними відтінками коричневих тіней. Для світліших дівчат підійде палітра кольорів золотистого сливового та зеленого кольорів.
  • Для сміливіших дівчат, які віддають перевагу більш сміливим рішенням навіть у макіяжі підійде стиль Smoky eyes. Прийнято вважати, що для виконання такого макіяжу використовують виключно чорні кольори, але це не так вибирати колір для цього макіяжу, виходячи з кольору очей і волосся. Можна скористатися різними відтінками.
  • Для ділових леді стиль смоки айс також підходить, але потрібно вибрати більш приглушені кольори без шимера. І завершити образ можна стрілками. Для брюнеток найбільш підходящою вважають чорну підводку. Шатенкам краще скористатися коричневою підводкою.


Відмінним доповненням до макіяжу для карих очей може стати темна помада винного кольору або помада. Вони добре підкреслять колір очей, але в такому разі краще завдати нюдового макіяжу.