Весільний макіяж для нареченої: ідеї та фото-новинки красивого макіяжу або зачіски + як вибрати і правильно нанести

Весільний макіяж: покрокові уроки красивого макіяжу нареченої (90 фото). Поради візажиста щодо вибору макіяжу на весілля

Весільний макіяж для нареченої відіграє дуже важливу роль. Від нього залежить зовнішній вигляд дівчини, тому макіяж має бути ідеальним на 100%.

Для того, щоб він вийшов унікальним, а також якісним, потрібно дотримуватися кількох принципів і рекомендацій, вони допоможуть підготувати шкіру до майбутніх підготовчих процедур та макіяжу.

Підготовка до весільного макіяжу

Розглянемо основні правила підготовки до весільного макіяжу, на що варто звернути увагу, а від чого необхідно утриматися на якийсь час.

Шкіра має бути сухою та чистою, на ній не повинно бути порізів або невеликих ран.

 • Щоб цього не допустити, потрібно регулярно доглядати шкіру ще до планування весілля.
 • Бо підтримувати здоров’я шкіри значно простіше, ніж його відновлювати.
 • На відновлення можуть піти довгі тижні, а у наречених такої великої кількості часу часто немає.
 • Тому дуже важливо заздалегідь подбати про стан своєї шкіри.

В обов’язковому порядку потрібно запросити професійного візажиста.

 • Як би не хотілося зробити макіяж самостійно, він не вийде таким красивим та ідеальним, як того хотілося б.
 • Тільки досвідчений професіонал зможе втілити все бачення нареченої щодо свого зовнішнього вигляду, і зробить це ідеально.
 • Дівчина має виглядати впевненою, а впевненість безпосередньо залежить від зовнішнього вигляду цього знаменного дня.
 • Щоб вибрати відповідного візажиста, потрібно поговорити відразу з кількома майстрами, зробити пробний макіяж у кожного та порівняти результати.
 • Таким чином вдасться підібрати найкращого для себе спеціаліста, який точно зможе зробити саме такий макіяж, який потрібний.

Ціни на весільний макіяж не низькі, але інакше й бути не може, це колосальна праця, завдяки якій наречена виглядатиме неперевершеною.

Вибір косметики. На фото весільного макіяжу видно, що наречена виглядає однаково на початку та наприкінці урочистостей, за будь-яких погодних умов.

 • Вибираючи косметику для нанесення макіяжу, потрібно віддавати перевагу тільки стійким засобам.
 • Завдяки їм можна створити дуже надійний і красивий макіяж, який не зіпсується протягом усієї урочистості.
 • Крім того також варто звернути увагу на якість косметики, враховуючи той факт, що шкіра обличчя буде покрита цілим шаром косметики кілька годин.
 • Вона обов’язково повинна бути на натуральній основі, інакше, після урочистості на шкірі може виникнути роздратування.

Матування. Це обов’язковий етап, завдяки матуванню шкіри вона виглядатиме природно, не маючи зайвого, жирного блиску.

Якщо не використовувати цей етап, то загальний вигляд макіяжу буде значно гіршим через зайву блискучість поверхні шкіри.

Відмінність весільного макіяжу від вечірнього

Основною відмінністю весільного макіяжу від вечірнього є стійкість. Як правило, вечірні заходи мають на увазі всього пару-трійку годин у якомусь закладі. У цьому випадку можна використовувати фактично просту косметику, яка не відрізняється стійкістю.

У разі весільного макіяжу косметика в обов’язковому порядку має бути стійкою, якісною і на основі природних матеріалів. Справа в тому, що наречена гулятиме весь день, вечір і ніч, а можливо і довше.
Протягом усього цього часу макіяж має виглядати ідеально, також можуть бути погані погодні умови, які можуть зіпсувати макіяж, регулярні танці та поцілунки.

 • В ідеалі наречена повинна взяти з собою пудру і помаду, якщо потрібно поправити макіяж.
 • Підбирати косметику для цієї мети також потрібно ретельно, рекомендується використовувати саме ту, яка була застосована для створення весільного макіяжу, тому що вона відповідає стилю, а також типу шкіри нареченої.
 • Брати косметику у подруг на такий випадок не рекомендується, тому що вона може зіпсувати весь образ.

Особливості

Весільний макіяж 2023 дозволяє наголошувати не на чомусь одному, а на всьому відразу. Тим більше це свято, присвячене двом, можна застосувати практично будь-який образ, який захочеться.

Однак відтінки потрібно вибирати акуратно, радячись із професіоналом.

Він допоможе підібрати саме ті, які ідеально підкреслять весільне вбрання, природну красу та жіночність дівчини.

Різновиди

Тенденції весільного макіяжу постійно змінюються, кожні кілька місяців з’являються нові тренди. Незалежно від цього, весільний макіяж традиційно ділять на кілька різновидів, кожен з яких має свої переваги.

 • КласикаПід цим видом мається на увазі класичний образ нареченої, це пишна весільна сукня та світлий макіяж. При цьому акцент робиться на чомусь одному, на губах чи очах. Підбираючи косметику, майстер використовує блискучі відтінки, щоб надати святковості образу.
 • НатуральнийНайбільш поширений вид в даний час. Наречена вибирає легку сукню, зачіска являє собою розпущене волосся, яке потім укладається на зразок хвилі. Макіяж майже непомітний, акцент робиться на губах або очах, на вибір.Макіяж ледь помітний тому, що основне завдання варто підкреслити натуральну красу дівчини та її жіночність.
 • Елегантне Весільне вбрання стримане, але дуже красиве, особлива увага приділяється макіяжу, воно має бути ідеальним. Для цього потрібно ретельно підібрати відповідного майстра та косметику. Пріоритет віддається натуральним відтінкам, очі в свою чергу підкреслюються за допомогою темної або чорної підводки, акцентуючи трохи уваги на них.

Рекомендації

Незалежно від обраного образу, бажано вибирати такий макіяж, який підкреслюватиме природну красу нареченої. Сукню можна вибирати практично будь-що.

Важливо пам’ятати, що самостійно макіяж зробити безумовно не вийде.Весільний макіяж вдома необхідно довірити професіоналу, який має великий досвід у створенні унікальних весільних образів.

Фото новинок весільного макіяжу 2023