Весільний манікюр 2024: модні новинки для нареченої красивого оформлення нігтів (130 фото ідей та актуального дизайну)

Весільний манікюр: стильні фото-ідеї дизайну для нареченої для довгих, коротких, квадратних, гострих або овальних нігтів

Весілля – дуже хвилюючий та урочистий захід. Молодята заздалегідь продумують усі нюанси церемонії. Ретельно підбирають інтер’єр, стилістику, колірне рішення свята. Наречена, безперечно, є центром уваги гостей.

Плаття, укладання волосся, макіяж та манікюр обмірковують до найдрібніших деталей. Весільний манікюр для нареченої має велике значення, адже наречений одягне на палець заповітне колечко.

Класичний манікюр виконують, переважно, у ніжних спокійних тонах. Сучасні молоді люди дуже часто організовують тематичні весілля, застосовують у прикрасі вбрання та оформленні зали певні колірні гами, що передбачає наявність цього кольору у всьому, у тому числі й у манікюрі.


Форма нігтів

Починати обмірковування весільного манікюру варто з вибору форми нігтів. Вона грає значної ролі у вишуканому образі нареченої. Підбирають її з огляду на особливості рук і пальців.

Форма нігтя може бути:

  • Квадратна – найкраща форма для коротких нігтів;
  • Кругла – створює ніжний образ, не ламаються і легені у догляді;
  • Оваль – подовжує пальці, надає жіночності;
  • Миндалеподібна – із звуженим, але не надто гострим кінцем, підходить для довгих тонких пальчиків;
  • Гостра форма – це вибір сміливих, створюються найчастіше за допомогою накладних нігтів;
  • «Балерина» – модна цього сезону форма з квадратним, трохи звуженим кінчиком, нагадує силует пуантів;
  • «Пайп» – дуже довгі нігті у формі трубочки, швидше за короткочасний дизайн для урочистої події, оскільки вони не практичні у повсякденному житті.