Манікюр з фольгою: топові новинки, модні варіанти дизайну, тренди + дивовижні рішення та поради майстрів, як робити (135 фото)

Манікюр з фольгою: цікаві фото-ідеї красивого оформлення та прикраси нігтів фольгою (тенденції, тренди, особливості)

Однією з найпопулярніших серед модниць дизайном нігтів є такий модний напрямок як манікюр з фольгою 2024. Затребуваність цієї техніки пояснюється тим, що є можливість її використовувати у різних манікюрних ідеях, адже вона чудово поєднується з різноманітним декором.

Оскільки фольга може бути різною, це значно розширює її можливості, дозволяючи реалізувати досить оригінальні дизайнерські ідеї.

Найбільш актуальні тренди 2024

Модним трендом цього року є подовжена, мигдалеподібна форма нігтів або вишукана, що надає жіночності образу овальна форма нігтів.

Любителькам квадратної форми нігтиків майстри манікюру пропонують цього року більш витончену форму із закругленими кінцями. Фольга на нігтях такої форми дозволяє зробити акцент на гарних пальцях. Іноді фольга використовується як базове покриття.

Також за допомогою фольги можна створити абстрактні фігури або об’ємні зображення для стильного вечірнього образу, а помірне використання фольги відмінно підійде для повсякденного манікюру.