Новий манікюр (150 фото): стильні новинки та красиві приклади дизайну + актуальні варіанти модного оформлення нігтів

Новий манікюр – добірка з наймодніших ідей сезону весна-літо та осінь-зима для довгих або коротких нігтів

Будь-яка стильна дівчина уважно відстежує поточні модні тенденції. Це означає, що її неодмінно має зацікавити питання про те, якими саме новинками порадує нинішній рік у плані догляду за нігтями та нанесення на них живих композицій.

Природженій модниці напевно захочеться дізнатися у всіх дрібницях, які саме відтінки гель-лаку сьогодні вважають найактуальнішими. Не залишить її байдужою також тема оптимальних довжини та форми нігтьових пластин.

Щоб отримати відповіді хоча б на деякі подібні питання, можна спочатку уважно вивчити фото нового манікюру, у великій кількості опубліковані у світовому павутинні.

Заокеанський центр вивчення кольору

Щоб отримати якомога повніше уявлення про те, яким має бути новий манікюр 2023, необхідно трохи познайомитися з роботою інституту Пантон.Американський Інститут кольору Pantone — це науковий підрозділ фірми Pantone, який проводить експерименти з квітами та вивчає їх вплив на різні сфери життя, зокрема.

 • Індустрію моди;
 • Книговидання;
 • Оформлення домашньої обстановки;
 • Рекламну продукцію;
 • Кінобізнес.Модні тренди від інституту Пантон

Pantone займається виявленням головних колірних тенденцій, починаючи з 2000 року. Його фахівці вирішили, що двома основними кольорами 2023 стануть темно-сірий і яскраво-жовтий.

 • Спираючись на дане твердження, неважко зробити висновок про те, які саме художні рішення в галузі нейл-арту будуть найпопулярнішими цього року.
 • Варто зазначити, що пантонівські прогнози мають досить сильний вплив на всю світову громадськість, причетну до виробництва та споживання косметичних засобів.
 • Все це означає, що саме глибокий сірий і сонячно-жовтий кольори тепер мають переважати в колекціях модних будинків, у тому чилі виробників лаку для нігтів.

Саме на ці відтінки Pantone 17-5104 Ultimate Gray та Pantone 13-0647 Illuminating і слід орієнтуватися на справжню модницю, яка обмірковує нові ідеї манікюру.

Вплив манікюру на гардероб

З тієї причини, що забарвлення нігтів повинне повністю гармонувати з квітами сукні, сумочки та туфель, будь-якій представниці слабкої статі варто уважно окинути поглядом свій гардероб та улюблені аксесуари.

У той же час, якщо модниця має намір наслідувати актуальні колірні тренди, то їй доведеться підбирати гардероб за кольором манікюру, а не приводить забарвлення нігтів у відповідність до одягу, що вже є.

Найзатребуваніші відтінки

Крім вже згаданих вище найактуальнішими кольорами при нанесенні манікюру цього сезону будуть:

 • Апельсиновий — комфортний, оптимістичний та помітний відтінок;
 • Червоний — симпатичний, але цілком офіційний та діловий варіант;
 • Ліловий – загадковий, підступний, елітарний;
 • Рубиновий – насичений, веселий, благородний;
 • Бірюзовий — небесний та прозорий;
 • Електрик – добре помітний і претензійний;
 • Малахітовий – помірний і надихаючий;
 • Аквамарин — виразний, неординарний, привабливий;
 • Всі варіанти коричневого – від найтепліших до гранично прохолодних.


Орієнтація на спектральні характеристики

Новий дизайн манікюру можна створювати як із застосуванням одного з перерахованих відтінків, так і цілого їхнього ансамблю. Головне, про що не можна забувати, кинувшись вплавь хвилями колірних фантазій — це спектральна близькість манікюрних основ і ескізів.

Простіше кажучи, робити рубіновий принт на коричневій базі можна, а ось на аквамариновій — небажано.

Окрім вказаних трендових відтінків, модниця може також скористатися цілим рядом базових кольорів. Вони актуальні в будь-який сезон і з будь-якого приводу. Це варіації білого, чорного та нюду.

Найпопулярніші нігтьові конфігурації

У поточному сезоні при формуванні геометричних обрисів нігтьових пластин особливою популярністю користуватимуться такі нові тенденції манікюру 2023, як

 • Суворий та умовний квадрати;
 • Міндалеподібна конфігурація;
 • Еліпсоід.

У моді природність та нехитрость

Останнім часом у нейл-арті неухильно наростає тренд на природні та досить прості форми. Не став винятком і 2023 рік.

 • Мало того, — вже тільки тому, що він проходить під знаком білого залізного бика, що традиційно ототожнюється з побутом, будинком і природою, для нігтів слід вибирати якомога натуральнішу форму.
 • При цьому володаркам коротких нігтів треба зупинити свій вибір на квадраті та еліпсі, а шанувальницям довгого манікюру більше підійде мигдалеподібний тип обточування.

Мода на комбінацію технічних прийомів

У поточному модному сезоні особливо затребувані композиційні дизайни. Під ними мається на увазі гармонійне поєднання вигідних графічних та геометричних особливостей одразу цілого ряду різновидів нейл-арту.

При цьому, чим більше виявиться скомпоновано в ескізі нігтя різних технік, тим оригінальнішим і свіжішим буде виглядати новий манікюр гель-лаком.

Перелік наймодніших нейл-дизайнів

На першому місці за затребуваністю цього року міцно стоїть матовий нейл-арт. Він реалізується як ансамбль із матових та глянцевих рішень.

 1. Одразу за лідером розташувався різновид дизайну, який прийнято називати «Різними руками».
 2. Третє місце зайняли тілесні відтінки, у тому числі беж та ранкова троянда.
 3. Далі йде мармур у всій його красі.
 4. На п’ятому місці опинилася фольга та всі створювані нею оптичні ефекти.
 5. Тільки трохи поступився фользі мінімалізм — ну куди нині без нього? Він став символом часу відразу в низці напрямків мистецтва.
 6. Досить радикально переосмислене втирання.
 7. Далі йде яйце перепела. Хаотично розкидані чорні бризки чудово поєднуються з основою будь-якого кольору, крім, звичайно, чорного.
 8. Абстракція. Вона непередбачувана як політ фантазії художників-сюрреалістів. Ось чому за їхні дивні полотна колекціонери готові викладати круглі суми. Внести щось нелогічне та незрозуміле до нігтьового ескізу так само легко, як це робиться на полотні.
 9. Десяте місце посіли малюнки, наприклад, виноградні лози та бабки.
 10. Потім йдуть написи, зокрема ієрогліфи, руни, дивовижна за своєю естетикою писемність майя.
 11. Стрази, блискітки, черепашки.
 12. Нестаріючий френч із тонкою лінією посмішки.
 13. Геометричні побудови. Чим складніше вийде такий ескіз, тим краще. В ідеалі бажано покрити нігті легендарними постатями, відомими як кола на полях. Залишається тільки знайти такі манікюрні картинки в магазинах нейл-арту або просто замовити їх виготовлення знайомому дизайнеру.
 14. Омбре. Принти, що копіюють природне забарвлення котячої вовни, зміїної луски, черепашого панцира, смужок зебри.


Фото новинок манікюру сезону 2023