Простий манікюр: найкращі фото-ідеї дизайну та модних рішень в оформленні для квадратних, овальних, гострих та круглих нігтів

Простий манікюр (115 фото): секрети створення в домашніх умовах легкого, оригінального, підходящего під всі манікюри.

Справжні модниці після перегляду перших фото простого манікюру одразу розуміють, що для досягнення відмінного результату підійдуть найнехитріші ідеї.

Готових дизайнів існує чимало, докладний розгляд буде корисним новачкам, а досвідчені жінки зможуть взяти ці приклади як основу та внести доповнення, керуючись особистою фантазією.

Кожен варіант виконання не залишить людину байдужою незалежно від віку, а стримані, модні та елегантні акценти досить легко повторити в домашніх умовах.
Використання смужок

Найпримітивніший манікюр простим лаком можна дуже швидко прикрасити і зробити максимально унікальним за допомогою різних смуг.

  • Добитися привабливого зовнішнього вигляду вдасться при виборі нейтральних відтінків, а самі лінії створити яскравими, щоб зробити на додатку акцент.
  • Має великий попит спеціальна рідка фольга, яка придумана для подібних дизайнів.

На думку експертів, у наступному році такі ідеї будуть на піку популярності, щоб реалізувати задумане, не потрібно мати особливі навички у творчості, але без акуратності та терпіння не обійтися.