Жовтий манікюр: красиві фото-новинки та тренди 2024 + модні варіанти оформлення довгих або коротких нігтів

Жовтий манікюр – стильні ідеї застосування, актуальні рішення зі свіжим, модним оформленням нігтів (135 фото)

З настанням весни хочеться наповнити життя яскравими фарбами, вони виявляються в одязі та в манікюрі. Дивлячись на яскравий манікюр, радіє душа і піднімається настрій.

Трендовими квітами у манікюрі на 2024 рік стали небесно-блакитний, оранжево-червоний та жовтий. У статті розглянемо всі можливі варіанти дизайну манікюру в жовтих тонах, доповнимо опис фото жовтого манікюру

Тренди 2024

Ви можете зробити однотонне покриття різних відтінків жовтого, і воно буде вважатися модним. Можна також його покрити матовим топом. Матовість один із лідируючих трендів 2024 року.

Немає меж для дизайну цього року. Популярні різні напрямки, навіть самі протилежні.

Комбінувати жовтий колір можна в різному виконанні. Немає обмежень фантазії.

Дизайн повинен підходити вашому зовнішньому вигляду, сфері діяльності, характеру, надавати вашим ручкам витонченості та жіночності. Жовтий манікюр 2024 може бути найрізноманітнішим.

Дизайн із написами

У 2024 році є простір для роботи та фантазії майстрів.Виконати модний дизайн можна за допомогою слайдера або стемпінгу, не потрібно мати навички малювання. Достатньо покрити нігтик повністю або поставити абстракційну краплю жовтого гель лаку та доповнити все це написом.

Дизайн із малюнками

На жовтому фоні можна виконувати різні малюнки або використовувати слайдери. Виконати манікюр із жовтими квітами можна не покриваючи нігтик повністю.

На камуфлюючу базу можна нанести краплі жовтого гель лаку і задати їй контур перетворивши її на лимон або ананас.

Анімалістичний принт

Анімалмстичний принт добре поєднується з жовтим кольором. Це може бути як плями леопарда, і смужки зебри. Тваринний принт один із трендів 2024 року.

Його можна використовувати не тільки в одязі, але і доповнювати їм дизайни нігтів. Чорний леопардовий принт на жовтому фоні виглядає дуже стильно, особливо під матовим топом.

Чорно-жовте поєднання

Поєднання жовтого та чорного кольорів вважаються одним із найкласичніших, вони досить непогано поєднуються між собою.

Ви можете виконати манікюр із жовтим лаком та пару нігтиків пофарбувати чорним кольором.

На завершення покрити матовим топом.

  • Поєднувати чорний з жовтим можна і інакше, нігтики, покриті жовтим гель лаком, доповнюють чорними елементами дизайну, це можуть бути лінії, різні вензелі.
  • Жовтий фон можна прикрасити слайдерами чорного кольору.

Абстракція

Модний жовтий манікюр можна виконати у вигляді абстракції, оскільки вона теж у тренді 2024. Виконувати абстракцію можна лише жовтим кольором або доповнювати його комбінацією з різних кольорів.

Тропічний малюнок

На нігтики, покриті жовтим кольором, можна нанести малюнки тропічного листя або пальм темними квітами гель лаку. Можливий варіант, коли малюнок виконується жовтим кольором.

Майстер може намалювати малюнок сам або скористатися слайдером або стемпінгом, що значно заощадить час і полегшить завдання.

Дизайн по-мокрому

Вона з найулюбленіших технік дизайну як майстрів, так і модниць. Немає двох абсолютно однакових малюнків, виконаних у техніці по-мокрому. Кожен малюнок виходить унікальним. Кольори самі розтікаються по непросушеному топу, утворюючи різні малюнки.

  • Кілька нігтів покривають жовтим кольором, на інших малюють по-мокрому комбінуючи оливковий, блакитний, жовтий та бузковий колір.
  • Комбінація кольорів може бути найрізноманітнішою, залежно від ваших уподобань.

Актуальний жовтий

У моді 2024 року найрізноманітніші відтінки жовтого. На продаж представлено багато різних варіантів. Це можуть бути як молочно-жовті, так і насичені кольори. Поєднувати їх необхідно на основі їх під тон.

Холодні відтінки краще поєднувати з відтінками синього, а теплі з помаранчевими чи червоними. Жовтий осінній манікюр переважно виконують у поєднанні з червоними відтінками.

  • Якщо найбільш поєднується і актуальний дизайн для жовтих нігтів вважаються квіти, метелики, бабки та інші комахи.
  • За ними слідують 3D дизайни, лимони з крапельками. На почесному третьому місці закріпилася геометрія.

Дизайн з фруктами та різними комахами найбільш актуальний для весни та літа. Вони поєднуються з яскравими вбраннями дівчат та привертають увагу своєю соковитістю.

Жовтий у поєднанні

Класичним поєднанням із жовтим кольором стали різні блакитні відтінки.

  • І це цілком виправдано, таке поєднання виглядає яскраво, соковито, по-літньому.
  • Не менш миле поєднання жовтого з рожевим, воно виглядає по-дівчачому і вкрай витончене.
  • Поєднувати жовтий можна із сірим та зеленими квітами.

Вибір відтінків залежить від пори року та ваших уподобань.

Жовтий френч

Класичний варіант французького манікюру із білою лінією посмішки, витісняють нові рішення. Жовтий колір у французькому манікюрі застосовують для промальовування лінії посмішки.

Такий варіант більш літній. Жовтий колір можуть застосовувати як додатковий малюнок. Або їм промальовувати вензелі, які добре доповнюють френч.

Матовий

Матове покриття завжди користувалося популярністю, але в 2024 він став одним із перших трендів. Жовтий манікюр можна виконувати у комбінації з різними кольорами та покривати їх матовим топом.Тредовим рішенням також вважається різне покриття, кілька нігтиків можна покрити матовим топом, а решта глянцевим.

Доповнювати матове жовте покриття можна фольгою, поталлю або фольгованими смужками.

Втирання

У моду знову входять втирання різноманітних дзеркальних, перлинних, котячих очей. Вони можуть доповнювати жовтий колір по-різному. Все залежить від типу втирання дуже стильно і ніжно виглядатиме перлинне втирання різних відтінків. Їх можна наносити як на поверхню жовтого гель лаку, так і на колір комбінації.

Стрази

Стрази завжди були і будуть у дизайні нігтів. Їх можна використовувати поодинці або викладати лінії. Зараз стразами можна викласти весь нігтик.

Або викласти з них комбінацію утворюючи малюнок, це може бути ананас або основа черепашки. Все залежить від польоту фантазії.

Кожна модниця зможе вибрати з усього достатку жовтих гель лаків найпридатніший і доповнити його трендовим дизайном до смаку.


Фото жовтого манікюру