Прозорий манікюр: модні ідеї та актуальні фото-новинки з оглядом найкрасивіших прикладів дизайну нігтів гель лаком

Прозорий манікюр: найкращі фото-ідеї, варіанти для однотонного, з малюнком та блискітками нейл-дизайну нігтів

Мода мінлива. Якщо ще недавно у тренді були яскраві кольори нігтів, що кричать, то цього року нейл-дизайнери переключилися на манікюр з прозорим лаком як головне покриття.

Простота, природність і буденність потоваришували з витонченістю та витонченістю, а краса стала на один рівень із практичністю. Такий тренд виявився ще й економічним варіантом для любительок експериментувати із нігтями.

Прозорий стиль

Транспарентність (прозорість) у манікюрній справі означає покриття нігтьових пластинок лаком без кольору або нещільним тоном, що просвічує. Специфіка прозорого манікюру підійде не всім.

Якщо є проблеми з пластинами, вони стануть ще помітнішими без наявності яскравого тону. Прозорість на нігтях можуть дозволити собі жінки з ідеальним станом нігтьового ложа та кутикули.

Для самостійного здійснення класичного прозорого манікюру гель-лаком у домашніх умовах потрібно відповідально підійти до вибору лаків у магазині.

На що варто звернути увагу при покупці — це склад, у якому обов’язково повинні бути присутніми:

  • Плівкоутворювач, завдяки якому покриття засохне швидше, і на зігнутих пластинах не з’являтимуться сколи;
  • Фотоініціатор, який відповідає за захист гелю (він поглинає ультрафіолет);
  • Розбавлювачі з активністю, що дозволяє добре зчеплюватися нігтьовим пластинам з гелем.

У салонах майстри зазвичай користуються у роботі якісними лаками. У тому випадку, якщо природа не нагородила гарними та міцними кігтиками, то прозорий нейл-дизайн виконують на штучних пластинках способом желейного (західну назву) нарощування на форму або трипсу.