Чорні нігті: 140 красивих фото-новинок дизайну манікюру у чорному кольорі, з блискітками, матового. ТОП модних рішень та поєднань

Чорні нігті з дизайном 2024: модні тенденції та фото-ідеї стильного оформлення (на довгих та коротких нігтях)

Останнім часом все більшої популярності набирає чорний манікюр різних стилів. Чорні нігтики відмінно підходять для роботи, навчання або навіть для будь-якої урочистості.

У цій статті ми розповімо вам, як можна приготувати ефектний чорний лак своїми руками, а також поділимося двома техніками створення чорного дизайну нігтів.

Стемпінг чорний «Інь-ян»

Добре мийте руки та нігті з милом, після чого добре висушіть.

  1. Після цього ватним тампоном з знежирювачем обробіть кожен ніготь, далі наносите праймер на кожен нігтик, далі слід виконати полімеризацію УФ-лампою.
  2. Нанесіть базовий шар, потім висушіть шар у лампі протягом 2 хвилин.
  3. Обережно приклейте пластини для стемпінгу, у трафаретів «Інь-ян» зазвичай є спеціальний роздільник, щоб рівномірно відокремити білий лак від чорного.
  4. Після цього знову йде етап полімеризації.
  5. По закінченні сушіння всі стемпінгові елементи акуратно видаляються, останнім наноситься топ. Не забудьте обробити торцеву частину пластини фінішним покриттям, щоб ваш манікюр прослужив понад 1 місяць.Якщо з пластинами для стемпінгу вам важко працювати, краще купіть спеціальні гелі-фарби для стемпінгу. З їхньою допомогою у вас вдасться швидше створити бажаний малюнок.