Манікюр із золотом: фото красивих поєднань золотих кольорів та яскравих мотивів + модні ідеї актуальних рішень дизайну манікюру

Манікюр із золотом — розкішний дизайн нігтів у золотих мотивах із топовими варіантами манікюру 2023

Золотий колір у більшості асоціюється зі святом. І багато дизайнерів, і нейл майстрів використовують його для створення урочистих образів та дизайну нігтів. Золотий колір надає святковості, урочистості та статності нігтикам.

Багато зірок доповнюють манікюр золотими елементами або ж прикрашають їм кілька нігтиків. Доповнюю їм свій образ. Золотий колір може бути ідеальним і для щоденного життя. Доповнюючи образ надаючи йому особливість.

Трендові рішення манікюру 2023

Золотий манікюр 2023 року став трендом. Він може підійти як для урочистостей, так і для поповнення щоденного образу.
Золотий манікюр може бути найрізноманітнішим, для його реалізації допоможуть різні елементи декору. Завдяки їм можна виконати як святковий, так і манікюр, що підходить для щоденного образу.

Можно створити манікюр із золотом, тобто доповнити основний колір золотистими елементами.Це можна зробити за допомогою золотистих страз, фольги, золотих смужок та трендом 2023 золотої поталі або слюди. Доповнити дизайн можна і золотим втиранням.

  • Золоте дзеркальне втирання також вважається відмінним варіантом для дизайну. Їй можна покрити нігтик повністю або доповнити частину дизайну. Золоте втирання можна використовувати для промальовування лінії посмішки у французькому манікюрі.
  • Викладати унікальний малюнок або доповнювати готовий дизайн невеликими золотими елементами за допомогою каміфубиків. Вони вкрай прості в застосуванні, в готовому вигляді продаються різних форм і розмірів. Можна знайти на свій смак підходящі, виявивши фантазію надати дизайну вишуканості.
  • Популярним дизайном манікюру із золотом стали місячний і французький манікюр, їх можна виконати за допомогою втирання або скористатися золотистим піском. Місячний манікюр можна викласти за допомогою золотих страз. Для виконання золотого та місячного манікюру також підійде золота поталь. Доповнити їх можна золотистими стрічками.

Такі варіанти з використанням золотих елементів відмінно підійдуть та доповнять урочистий образ.
Манікюр із золотом підійде для святкування нового року, 8 березня, випускного, весілля та будь-яких інших заходів, що потребують особливого шику та блиску. Для всіх цих урочистостей як ніколи підходить золотий манікюр чи манікюр із золотими елементами. Розглянемо безліч варіантів та фото манікюру із золотом.

Золотий манікюр із фольгою

Одним із перших місць у дизайні нігтик у золотому кольорі займає золота фольга. Вона досить проста у використанні, не менш шикарна у готовому вигляді.

Існує безліч колірних варіантів золотої фольги.

  • Схожий структурою елемент дизайну це бите скло золотого кольору. Кожен з них виглядатиме на нігтях багато.
  • Ці два матеріали можна поєднувати між собою.
  • Особливо ефектно вони виглядають під матовим фінішом.

Дизайн з камінням

Відмінним доповненням у дизайні та золотим акцентом можуть стати стрази різного розміру. З них можна викласти різні фігури, смуги, місячний манікюр. Для дизайну стразами краще вибрати одну або дві нігтики.

Такий варіант із золотими елементами дизайну виглядає дуже святково. Він став одним із перших трендів 2023 року.

Золото у поєднанні з геометрією

Дизайн геометрія завжди надає ручкам більш витонченого вигляду, його використовують як повсякденний дизайн. Розбавити його та надати невеликої родзинки можна за допомогою золотих смуг, їх можна намалювати золотим глітером або використовувати готові фольговані смужки і ви отримаєте манікюр із золотими смужками.

Відмінним рішенням може стати заповнення окремих елементів малюнка у стилі геометрія, золотистими блисками. Таким чином, ви розбавите строгий геометричний стиль.

Дзеркальне втирання

Для урочистостей можна покрити всі пальчики дзеркальним золотим втиранням. Вони не виглядатимуть дуже химерно, а навпаки гармонійно доповнюватимуть образ. Доповнити дизайн нігтів для повсякденного образу можна, виконавши манікюр із золотим нігтем.

Тобто розбавити однотонне покриття нігтиком із золотим дзеркальним втиранням, надавши образу витонченості.

  • Доповнити дизайн можна не тільки за допомогою покриття нігтики золотим кольором, а малюнок на одному нігтики.
  • Виконати його можна за допомогою втирання, золотого глітера. Зображення можна зробити об’ємним за допомогою золотого піску.
  • Зображують найчастіше золоті гілочки або листочки.

Дизайн із золотими каміфубіками

Відмінним варіантом для святкового дизайну, так і для дизайну на кожен день стали каміфубіки. Вони дуже елегантно і жіночно виглядають у поєднанні з нюдовими відтінками.

Каміфубіками можна порити як весь нігтик, так і викласти з них смуги, підключивши фантазію за їх допомогою можна створити неповторний малюнок.

Золотий дизайн із шимером

Використання шимера в дизайні нігтів найпростіший варіант. У продажу є як шимер, так і шимерні лаки.

Золий шимер став найуніверсальнішим засобом, за його допомогою можна малювати окремі елементи дизайну або малювати різні лінії.

Дизайн із золотими смужками

Доповнювати дизайн можна за допомогою вже готових фольгованих золотих смужок. Їх можна викладати на нігтики в різній послідовності та напрямку. Із золотої фольги можна вирізати смужки самостійно, а також різні геометричні фігури, ними доповнити дизайн.

Золотий місячний манікюр

Місячний манікюр, це класика у дизайні, з часом він трохи змінився.Виконати місячний манікюр можна в класичному вигляді або замінити овальну лунку трикутником і заповнити золотистими блискітками. Лунулу можна викласти із страз золотого кольору.

Французький манікюр із золотом

Ви можете виконати класичний білий французький манікюр, а кілька нігти повністю покрити золотим кольором. Або виконати лінію посмішки золотом. Виконати такий дизайн можна за допомогою золотого втирання або намалювати її із золотистим гель лаком.

Золотий манікюр на коротких нігтях може бути не менш ефектним, головне правильно розподілити золоті акценти, щоб вони візуально не зробили його коротшим.

На коротких нігтиках добре виглядають шматочки золотої поталі. Не варто перебільшувати розміри поталі.

Золотий колір у дизайні нігтів став універсальним рішенням, яке підходить на різні випадки життя.

Фото манікюру із золотом