Манікюр шеллак: модні новинки та фото красивих прикладів дизайну, огляд трендів сезону весна-літо, осінь-зима

Манікюр шеллак (125 фото-ідей): властивості покриття та застосування в оформленні нігтів. Інструкція з описом, що це та як наносити

Шелак стає все більш популярним покриттям для створення найрізноманітнішого манікюру.

На відміну від звичайного лаку, він тримається на нігтях близько трьох тижнів, не втрачаючи своїх привабливих якостей.

Що таке шеллак

Багато модниць часто називають шеллак гель-лаком і навпаки. Насправді це не зовсім вірно: офіційно Shellac є лише одним з численних гель-лаків.

Випускати товар під цією маркою розпочала компанія CND (Creative Nail Disain).

 • Сталося це відносно недавно, перший лак із цієї серії з’явився у 2010 році.
 • Формально це назва товарного знака. Водночас, сьогодні багато фірм, що виробляють лаки для нігтів, включають назву Shellac у свою продукцію.
 • Роблять це з однієї простої причини: більшість модниць не сильно розуміються на тонкощах технологій, воліючи запам’ятати красиву назву і купувати саме її.
 • Другою причиною є схожість хімічних формул.

За складом інноваційне синтетичне покриття не дуже відрізняється від інших гель-лаків.

Єдина різниця полягає в пропорціях компонентів: у гель-лаках трохи більше гелю, у шелаку більшу частину становить лак.
Позитивні якості шелаку

Як показують фото манікюру шелак покриття відрізняється безліччю різноманітних кольорів та відтінків. Так що кожна дівчина зможе вибрати для себе найкращий варіант.

Яскравий і сміливий, пастельний і скромний, практично непомітний або манікюр шелак 2024 року, що відразу виділяє свою господиню, дозволить створити найунікальніший образ. Доповнити його зможуть різні декоративні елементи: наклейки, малюнки, стрази.До інших переваг нігтьового покриття відносяться:

 • Довговічність. Модний манікюр шеллак чудово буде триматися на нігтях протягом 2-3 тижнів, особливо акуратні жінки можуть проходити з шелаком і протягом місяця. Єдиною проблемою стане ніготь, що відріс біля основи. Але з цією проблемою допоможе впоратися з місячним манікюром або оформленням з негативним простором.
 • Привабливість. Манікюр шелаком на короткі нігті виглядає не гірше, ніж на довгі нігтики.При цьому він не розтікається та не розмазується під час сушіння.
 • Швидкість нанесення. При використанні шелаку не доведеться терпляче чекати, поки лак висохне. За допомогою спеціальної ультрафіолетової лампи сушіння проводиться за лічені хвилини.
 • Блиск. Спеціальна формула надає особливого блиску, досягти якого при використанні звичайного лаку буває дуже складно. При необхідності створити скромніший дизайн манікюру шеллак використовуються матові топи.
 • Створення довжини. Шелак стане відмінним захисним засобом, якщо леді хоче відростити довгі нігтики. Міцне покриття надійно захистить кінчики, що відростають, від непередбачених ударів. Недарма слово Shell перекладається з англійської як оболонка. Але при знятті покриття доведеться бути особливо обережним, щоб не пошкодити нігтики.
 • Можливість використання у вигляді бази. Прозорий шеллак зможе стати гарною основою для використання звичайних лаків. З такою основою фінішне покриття триматиметься значно довго і менше ушкоджуватиме нігтьову пластину.
 • Безпека. Шелак позбавлений таких досить шкідливих компонентів як формальдегід або толуол. Його формула вважається щадною для використання.
 • Самостійне зняття покриття. Якщо немає можливості відвідати салон або приватного майстра, можна зняти покриття в домашніх умовах, використовуючи звичайний ацетон і шматочок вати.

Доступність. Шеллаком можна покрити нігтики в будь-якому манікюрному салоні, та й домашні майстри використовують цей косметичний засіб у роботі.

Таке поєднання плюсів позитивно вплинуло на популярність нігтьового дизайну.

Недоліки шелаку

Водночас покриття має деякі недоліки, які важливо для враховувати при виборі цього покриття.


До них належать:

 • Вартість. Ціну оформлення складно назвати бюджетною. Звичайно, завдяки довгому терміну служби вартість стає менш вражаючою. І все ж набагато вигідніше стає придбання звичайних лаків та самостійне нанесення їхнього будинку. Можна купити всі необхідні предмети і засоби для використання шелаку будинку, але не кожна дама впорається з цим завданням.
 • Вплив ультрафіолету.Досить шкідливе випромінювання ламп негативно впливає на шкіру рук. Упоратися з цією проблемою зможе захисний крем з УФ-фільтрами.
 • Відстання нігтів. Саме покриття тримається дуже довго, але ніготь продовжує рости, так що через деякий час біля основи з’являється непрофарбована ділянка. Допоможе в цьому випадку заміна покриття або спеціальні види манікюру, які роблять відростання нігтики непомітним.
 • Шкідливий вплив препаратів для зняття покриття. Ацетон є досить шкідливим засобом для рук, проте захистити їх може спеціальний крем, нанесений до зняття покриття. Небезпека може становити і спилювання лаку. За недостатнього досвіду майстер може пошкодити нігтьову пластинку.
 • Зневоднення. Дуже часто звільнений від покриття ніготь має дуже сумний вигляд. Він може виглядати неживим і тьмяним, придбати хворобливу жовтизну, почати розшаровуватися. Допомогу надасть періодичний відпочинок від покриття. Надто тонкі нігті не в змозі утримати шелак, що призводить до втрати привабливого виду покриття та збільшення ламкості нігтів.


Послідовність нанесення

Осінній манікюр шелаком, втім, як і будь-який інший, не вимагає використання праймера. Його роль виконає добрий знежирювач.

Сам ніготь не вимагає попереднього шліфування, а тому зовсім не травмується.

В іншому випадку процедура нічим не відрізняється від покриття звичайним гель-лаком:

 • Ніготок набуває відповідної форми, пилки позбавляються кутикули та задирок.
 • Пластинку очищають знежирювачем. Далі можна використовувати праймер або обійтись без нього.
 • Наносять базу для захисту нігтя та запечатування кінчиків.
 • Наносять два шари лаку, ретельно просушуючи кожен з них.
 • Наносять фінішне покриття.

Шелак вважається одним з найсучасніших покриттів для створення чарівних і міцних нігтик.

Фото манікюру шеллак