Комбінований манікюр: як робити, види, плюси та мінуси, техніка + актуальні поєднання та приклади дизайну (125 фото-ідей)

Комбінований манікюр – що це таке та як правильно робити? Детальна техніка виконання з фотографіями та описом

Манікюр має величезну популярність у дівчат. Існує безліч різновидів манікюру, що дозволяє кожному підібрати саме той варіант, який підійде їй ідеально.

Серед великої кількості різновидів, популярність набирає комбінована варіація манікюру.

Переваги комбінованого манікюру

Зростаюча популярність комбінованого манікюру пояснюється тим, що це дозволяє створювати яскравіші, нові унікальні образи, які точно відрізнятимуться від багатьох інших.

При цьому варто розуміти, що в комбінації на нігтьовій пластині можуть поєднуватися одразу кілька відтінків та матеріалів.

 • Фактично, чим більше відтінків і матеріалів, тим малюнок буде кращим і неповторнішим.
 • Однак на практиці видно, що надто багато елементів на пластині згубно впливає на загальний вигляд нігтів, тому необхідно заздалегідь продумати дизайн.
 • Використання великої кількості відтінків і матеріалів можливе лише в тому випадку, якщо кожному з них окремо виділено дуже мало місця, а разом вони є своєрідним пазлом. У такому разі вони виглядатимуть гармонійно та красиво.

А якщо просто використовувати багато кольорів, накладаючи їх один на інший, досягти красивого зовнішнього вигляду нігтів не вдасться, до того ж це згубно позначиться на їхньому здоров’ї, що теж потрібно враховувати.

З чого почати

На фото комбінованого манікюру видно, що зазвичай використовується 2-3 кольори, не більше. При цьому матеріали також використовуються у 2, максимум 3 варіаціях. І лише один із них акцентує увагу яскравістю чи особливістю зовнішнього вигляду. Рідко буває так, що гармонійно використовуються два яскраві кольори, і при цьому вони доповнюють один одного.

Зазвичай використовується комбінований манікюр гель-лаком, це оптимальний варіант для багатьох дівчат. Це легкий дизайн та відносно швидкий процес нанесення, що дуже зручно.

Як поєднувати кольори

При виборі відтінків, які планується поєднувати, варто звернути увагу на їхнє початкове призначення та кінцеву мету, яку переслідує дівчина, створюючи образ.

Дуже популярно використовувати як основу пастельні, спокійні відтінки, а на їхньому тлі розміщувати невеликий острівець яскравих елементів.

 • Це класичний підхід, який підійде абсолютно кожній, тому що тип акценту можна вибрати фактично будь-який.
 • З класичних, фактично універсальних поєднань варто відзначити персиковий та яскраво-жовтий, ніжно-рожевий та фіолетовий.

Головне дотримуватися поєднання відтінків, цілком можна використовувати різні відтінки одного кольору, вдасться створити красивий градієнт.

Класичний комбінований манікюр не повинен сильно виділятися на загальному фоні образу. Його завдання полягає в тому, щоб за рахунок острівця яскравого відтінку поєднуватись з яскравими аксесуарами в образі.

Зробити це дуже просто, але якщо абсолютно немає досвіду та розуміння про те, як правильно поєднувати кольори, рекомендується довіритися думці майстра, який робитиме манікюр.

Власними руками

Переглядаючи відео комбінованого манікюру, можна помітити, що деякі дівчата навчилися робити його самостійно. Фактично нічого складного в цьому немає, основна проблема полягає в правильному розміщенні кольорів таким чином, щоб це було акуратно.

 • Створення комбінованого манікюру своїми руками ускладнюється також тим, що для досягнення якісного результату необхідно однаково володіти обома руками, що є досить складним.
 • Нівелювати цей недолік можна лише на легких образах у манікюрі, де допускається використання шаблонів.
 • На більш складному, просунутому рівні використовувати шаблони не вдасться, тому що інакше не вдасться створити красивий і унікальний малюнок.
 • Виходом із ситуації також може стати самостійне виготовлення шаблонів для подальшого використання, але в цьому випадку потрібно мати неабиякі навички в малюванні, до того ж мати якісні розхідники.

Техніка виконання комбінованого манікюру може бути різною, залежно від результату, що переслідується.

Як уже було сказано вище, класичним способом є шаблонний, з переваг простота та швидкість виконання, проте дизайн буде не унікальним та усередненим. З позитивних сторін також можна назвати низьку вартість таких робіт.

Будь просунуті дизайни створюються індивідуально, під переваги клієнта та його бажання. Спочатку створюється ескіз, на основі якого формується дизайн.

 • Комбінований манікюр для початківців має велику популярність тому, що дозволяє без зайвих витрат приміряти новий дизайн для нігтів.
 • Але варто розуміти, що такий стиль, як правило, використовується для створення красивого, святкового та яскравого зовнішнього вигляду.
 • Він добре підійде для створення образу на вечір.
 • Для тих, хто більше любить спокійні образи, рекомендується використовувати не більше двох відтінків, виключно пастельних, нейтральних кольорів.
 • Можна використовувати додаткові матеріали, щоб надати нігтями унікальності.

Використовувати можна практично будь-що, починаючи від класичних блискіток, закінчуючи косметичною фольгою різних кольорів і фактур.

Наприклад, якщо використовувати стилізацію певного місця на нігті під метал, потрібно застосувати косметичну фольгу. Дуже часто, щоб надати їй більш презентабельний вигляд, використовують додатково блискітки відповідного відтінку. Це дозволяє створити блискучий дизайн, який чудово підходить для вечірок.

Рекомендації

Насамперед слід звернути увагу на якість використовуваних матеріалів, розхідників та інструментів. Тільки за допомогою якісних інструментів вдасться створити справді унікальний манікюр із комбінованим стилем.

Варто утриматися від використання дешевих розхідників з метою економії коштів, це призведе до погіршення стану нігтьової пластини. Що потягне за собою неминуче, і цілком ймовірно дороге лікування, тому потрібно уважно вибирати всі компоненти та інструменти.


Фото новинок дизайну комбінованого манікюру