Комбінований манікюр: як робити, види, плюси та мінуси, техніка + актуальні поєднання та приклади дизайну (125 фото-ідей)

Комбінований манікюр – що це таке та як правильно робити? Детальна техніка виконання з фотографіями та описом

Манікюр має величезну популярність у дівчат. Існує безліч різновидів манікюру, що дозволяє кожному підібрати саме той варіант, який підійде їй ідеально.

Серед великої кількості різновидів, популярність набирає комбінована варіація манікюру.

Переваги комбінованого манікюру

Зростаюча популярність комбінованого манікюру пояснюється тим, що це дозволяє створювати яскравіші, нові унікальні образи, які точно відрізнятимуться від багатьох інших.

При цьому варто розуміти, що в комбінації на нігтьовій пластині можуть поєднуватися одразу кілька відтінків та матеріалів.

  • Фактично, чим більше відтінків і матеріалів, тим малюнок буде кращим і неповторнішим.
  • Однак на практиці видно, що надто багато елементів на пластині згубно впливає на загальний вигляд нігтів, тому необхідно заздалегідь продумати дизайн.
  • Використання великої кількості відтінків і матеріалів можливе лише в тому випадку, якщо кожному з них окремо виділено дуже мало місця, а разом вони є своєрідним пазлом. У такому разі вони виглядатимуть гармонійно та красиво.

А якщо просто використовувати багато кольорів, накладаючи їх один на інший, досягти красивого зовнішнього вигляду нігтів не вдасться, до того ж це згубно позначиться на їхньому здоров’ї, що теж потрібно враховувати.