Форми манікюру: які бувають, схеми, назви, фото, поради щодо вибору та створення ексклюзивного, модного дизайну нігтів

Форми манікюру – вибір актуальних варіантів дизайну нігтів 2024 року. ТОП-145 фото найтрендовіших форм та їх назв

Форма нігтів може бути різною, сучасні засоби дозволяють наростити нігтьову пластину і надати їй незвичайний зовнішній вигляд.

Вибрати найбільш підходящий варіант оформлення досить складно: кожній жінці хочеться мати довгі нігтики, але вони можуть швидко зламатися від господарських турбот, та й не до кожних пальчиків підійдуть оригінальні варіанти, що дозволяють підкреслити непересічність кожної жінки.

Як показують фото форм манікюру правильно підібрана довжина та кут можуть зробити навіть не найсимпатичніші руки стильними та привабливими.
















Квадрат

Манікюр на квадратну форму залишається найпрактичнішим варіантом нейл-дизайну.Він набагато міцніший за всі округлі форми, чудово підходить для нігтів будь-якої довжини, і навіть коротка платівка не стане перешкодою для гарного манікюру.

Квадрат має здатність візуально зменшувати нігті, тому особливою привабливістю може похвалитися таке рішення на довгих тонких пальчиках. Ідеально квадрат виглядає на середній довжині пластини.

Для коротких нігтиків можна:

  • Використовувати нарощування, щоб квадрат трохи виступав за межі пальця;
  • Розташувати малюнки в центрі нігтя та застосовувати вертикальні візерунки;
  • Уникати великих або круглих малюнків.

Спочатку форма була призначена для створення французького манікюру, але сьогодні практичні нігтики ідеально виглядають з будь-яким оформленням.

Квадратна форма має кілька різновидів:

  • Звичні форми французького манікюру, які відрізняються справді прямими лініями.
  • М’який квадрат, що має легкі округлі краї і виглядає менш агресивним. Перевагою такої форми стали зменшення зачіпок на предметах гардеробу і, особливо, на колготках, велика практичність та довговічність нігтів.
  • Скво-овал є перехідним варіантом між квадратом та овалом, дзеркально відображаючи лінію кутикули.









До недоліків форми відносяться чіпляння куточками за невідповідні предмети, ймовірність округлення кінців при тривалій «шкарпетці».