Бірюзовий манікюр: модні ідеї та тенденції дизайну 2024 року + фото кращих поєднань, матових, яскравих, з блискітками та гель-лаком

Бірюзовий манікюр – найкращі колірні рішення з фото-прикладами ідеальних варіантів оформлення нігтів (довгих або коротких)

Будь за вікном пишна фарбам весна або холодний осінньо-зимовий час, хочеться порадувати себе свіжими квітами в манікюрі. Для цього чудово послужить бірюза і всі її можливі відтінки. Легкість, витонченість та жіночність – ось риси власниць манікюру з бірюзовими квітами.

Використання природних відтінків стає трендом не тільки в нігтьовому дизайні, а й у світі одягу, інтер’єру та іншого. Прагнення відтворити колір моря, повітря та текстуру однойменного напівдорогоцінного каменю, вилилося у створення цілого спектру бірюзових відтінків.

Для прикладів фото бірюзового манікюру підібрані найсвіжіші та найпопулярніші варіанти його виконання.

Ідеї бірюзового манікюру

Імітація води. Перше з чим асоціюється бірюзовий колір – це морські хвилі та піна. Чому б не зобразити їх на нігтях?

  • До простого бірюзового тону додамо трохи блакитних та білих відтінків, імітуючи морську гладь, плюс трохи об’ємних прозорих крапель гелем, а комусь, можливо, захочеться додати слід на піску на одному з нігтів.
  • Мріяти про відпустку нешкідливо. До того ж, це свіжа ідея в дизайні нігтів не тільки наповнить вас позитивом, але й не залишить байдужими оточуючих.