Манікюр омбре: новинки модних тенденцій та поєднань кольорів ефектного градієнта на нігтях у 2023 роках (150 фото)

Манікюр омбре – фото топових ідей створення модного градієнта на нігтях (з втиранням або блискітками) + уроки нейл-дизайну

Одним із найпоширеніших способів прикраси нігтів вважається всіма визнаний манікюр омбре 2023. Створення подібної градієнтної творчої роботи в домашніх звичних умовах не складе особливих труднощів.

Виникнувши нещодавно, він за невеликий проміжок часу зумів стати пріоритетним виглядом буквально для будь-якого сезону. Такий успіх просто пояснює.

Тільки переглянувши невелику кількість фото манікюру типу омбре, мимоволі починаєш милуватися як варіаціями його самостійних виконань, так і захоплюватися додатковими елементами декору, в якості якого застосовуються і стразові вкраплення, і розпис, і стемпінг.

По суті, він полягає у застосуванні нерізкого переходу від однієї колірної гами до іншої. Органічно таким чином можна поєднувати два, три та чотири лаки, але не більше, щоб не втратити через надмірну кидкість певний шарм та естетику.

Його незаперечною перевагою вважається дивовижна можливість у візуальному подовженні нігтів, тому такий варіант манікюру омбре на короткі нігті для власниць невеликих по довжині нігтів.

Назв у нього кілька.Крім поняття градієнтний манікюр, ще зустрічаються розтяжка, деград та омбре.


Чим рекомендується скористатися для нанесення

Для виконання техніки манікюру омбре гель лаком найзручніше скористатися губкою, яку можна зустріти у продажу.

 • Такі губки з дрібними зернятками виробляються різними за своєю формою.
 • Це дуже зручно для того, щоб якнайбільше спростити створення між колірного переходу.
 • Навіть проста губка, призначена для очищення посуду, цілком гідно справляється з таким завданням.

Попередньо її знадобиться розрізати на пару зручних частин, з якими легко можна буде виконувати роботу. Вони повинні бути обов’язково співмірні, при цьому з розміром нігтів. Для того, щоб праця не зіпсувала пил, потрібно її заздалегідь помити, а потім добре просушити.

Розмаїття технік

Користуючись губкою, такий манікюр створюється із застосуванням різних технік. Можна проводити роботу лаком на самій поверхні нігтя, а можна скористатися для цього будь-яким іншим видом поверхні. це може цілком виявитися плівочка або фольга, не виключаючи при цьому губку.

Як можна зробити манікюр омбре

На етапі, який для всіх технік загальний, поверхні нігтів обробляються, кутикули видаляються, а довжина дорівнює однаковій формі. Під лакове покриття рекомендується наносити основу, щоб захистити нігтьову поверхню від пігментації.

Потім наноситься світла палітра або біла лакова покриття, щоб ущільнити покриття, не дозволивши просвічуватись натуральній пластині нігтя. Потрібно зробити один тонкий шар, щоб згодом уникнути громіздкості.

Застосовувати можна техніку, що найбільше сподобалася, з трьох пропонованих:

 • Робити роботу за допомогою губки;
 • Використовувати поверхню фольги для зручності;
 • Манікюр деград виконати відразу з нанесенням на поверхні нігтів з використанням для цього губки.

Трохи про особливості нанесення

Працюючи над градієнтним манікюром, використовуючи при цьому губку, нерідко стикаєшся з деякими складнощами. Шкірний покрив навколо нігтиків може бруднитися, лаки можуть покриватися бульбашками, не виходить необхідного виду перехід.

Щоб уникнути таких неприємних моментів, варто скористатися деякими хитрими прийомами.

Манікюр можна виконати швидко, якісно та акуратно, якщо:

 • Для захисту шкірного покриву наклеїти скотч навколо нігтя або нанести велику кількість жирного крему, який вбирається тривалий час. Добре в цьому випадку допомагають спеціальні захисні засоби, які вже давно з’явилися у продажу. Вони просто знімаються наприкінці манікюру, забираючи з собою усі відбитки лаків;
 • Використання губки з дрібною зернистістю дозволить скоротити до мінімуму кількість і розміри бульбашок. Поруч із дуже ефективним заходом запобігання їх появи вважається спосіб попереднього нанесення двох чи трьох відбитків на фольгу чи папір. Не варто забувати і про те, що зменшується кількість пухирчастих утворень завдяки збільшенню кількості шарів;
 • При проблематичності в отриманні потрібного переходу варто попередньо ознайомитися з правилами підбору композиційних рішень, що найбільш поєднуються. Згладжування переходу завжди допомагає збільшення кількості шарів з відбитками. Для вирівнювання поверхні фінішний лак наноситься прозорим.

Крім того, варто обов’язково враховувати той факт, що такий манікюр вимагає чималої кількості лаку, особливо у випадку з крупнозернистою губкою.

Техніки іншого плану

Модний манікюр омбре цілком можна освоїти завдяки іншим технікам виконання.

Наприклад:

 • За допомогою проведення розтяжки з використанням блискіток, коли на однотонне покриття лаку вони наносяться частково. На кінці їх може бути значно більше, ніж на решті поверхні. Для цього зазвичай застосовують лак з блискітками, направляючи його або від кінчика до центру, або від кутикули. Ефектніше виглядають дрібні блискітки з нерівним кордоном;
 • Скористатися перевагами термолаку, який самостійно доробить потрібний градієнт завдяки тепловому ефекту. Тільки до його використання варто уважно вивчити всі тонкощі роботи з таким матеріалом за інструкцією;
 • Виконати манікюр за допомогою акрилових фарб і кисті віялового типу, коли після нанесення світлого тону на самий кінчик нігтя, його потім розподіляють з спадною поверхнею. Після цього поруч накладається інший тон, що трохи заходить на перший. Так утворюється рівномірність переходу. Потім наноситься самостійно виключно другий колір із заходом на загальну частину.Ті, що залишилися вади, якщо вони присутні, допрацьовуються з використанням будь-якого з цих двох відтінків, який необхідно протягнути по всьому нігтю. Після всіх процедур можна зробити який-небудь малюнок або покрити свою роботу лаком зверху.

Варто уважно опрацювати колірну добірку, щоб вибрати найбільш органічне поєднання колірної палітри.


Фото омнік манікюру