Манікюр для квадратних нігтів 2024 року: актуальні тенденції красивого дизайну квадратних нігтів (150 фото-новинок)

Манікюр для квадратних нігтів 2024 року – ТОП-10 наймодніших і трендових рішень дизайну нігтів квадратної форми

Форма квадрат і м’який квадрат залишається популярною і в даний час. Така форма нігтів підходить для довгих пальчиків, робить їх більш привабливими та витонченими.

В якості дизайну можна використовувати різні варіанти поєднань кольорів. Доповнювати манікюр можна різними елементами, втиранням, стемпінгом тощо.

Модний манікюр на квадратні нігті 2024

Дизайн манікюру на квадратних нігтях на 2024 рік віддає перевагу «геометрії». Квадрат сам, будучи правильною геометричною фігурою, добре поєднується з іншими елементами геометрії.

В дизайні можна використовувати лінії під різним кутом нахилу, доповнювати дизайн колами або трикутниками.

 • Тренд манікюру 2024 ґрунтується на промальовуванні на квадратних нігтях елементів геометрії та різних візерунків.
 • При грамотному поєднанні елементів між собою можна візуально подовжити нігтики, надавши їм витонченості.
 • В якості дизайну можна використовувати малюнок на один ніготь.
 • Відмінним ренією може стати дизайн малюнком на всі нігті.
 • Як би розбиваючи один малюнок на кілька частин.
 • Таке рішення буде прикрашати квадратні нігтики.

Як раніше готувалося для квадратних нігтів як дизайн використовують лінії, але малювати необхідно вертикальні лінії. Вони візуально робитимуть нігті довше. Можна експериментувати із кольором ліній.
Немає певного трендового кольору на 2024 рік. Тому можете сміливо вибирати відповідний колір лаку, який підходить під колір ваших рук.

Короткий манікюр квадратних нігтів

Короткі квадратні нігті завжди викликали багато спірних обговорень. Проте дизайн на коротких нігтях виглядає не менш ефектним.

Якщо клієнт вибрав французький манікюр, важливо розуміти, що занадто широка лінія посмішки, зіпсує зовнішній вигляд готового манікюру.

 • При виборі дизайну коротких квадратних нігтів краще вибрати однотонне покриття.
 • Акцент можна ставити на один або кілька пальчиків.
 • Можно намалювати мінімалістичний малюнок використовувати втирання або степнінг.
 • Таке рішення не привертатиме зайвої уваги, і візуально не робитиме нігті коротшим.

Манікюр на довгі квадратні нігті на 2024 рік

На довгих квадратних нігтях чудово і виграшно виглядає французький манікюр. Французький манікюр на квадратних нігтях 2024 року не втрачає своєї популярності.

Добре буде виглядати градієнт або амбре. Доповнити однотонне покриття можуть вензелі або слайдери з написами.

У моді на 2024 рік став м’який квадрат.

 • Відмінним рішенням для таких нігтів буде французький манікюр.
 • Яскраві неонові кольори.
 • Оксамитові дизайни та незвичайні рішення.

Гельове покриття на квадратних нігтях

Покриття гелевими лаками нігтиків стало невід’ємною частиною життя сучасних модниць. Він зручний у носінні і не втрачає вигляд протягом великої кількості часу.

Немає певного трендового кольору на 2024 рік.

 • У теплу пору року вибирайте світлі теплі тони, а в холодну пору року кольори з холодним підтоном.
 • Модним рішенням у манікюрі можуть стати яскраві кольори у поєднанні з дизайнами.
 • Можна використовувати втирання, слайдери, стемпінг та павутинку.
 • Використовуючи вищезгадані варіанти можна досягти цікавого та унікального дизайну.
 • Умілі руки та гарна фантазія дозволять вам створити неповторний дизайн.
Дизайн на формі нігтів квадрат

Однією з ідеї манікюру на квадратні нігті для 2024 року може стати рішення застосувати в дизайні блискітки. Подібний дизайн став трендом у 2024 році. Їх застосовують при дизайні як одного, так і всіх нігтик.

 • Для покриття всіх нігтик, на кінчик нігтя наносять блискітки, потім тонким шаром перекривають їх молочними відтінками, таким чином утворюється плавний перехід від кольору до блискіток. На завершення можна покрити дизайн матовим топом, що зробить його ефектнішим.
 • Трендовими також стали постільні кольори та кольори нюд.Відмінним доповненням дизайну можуть стати стрази різних розмірів. Вони гармонійно впишуться як доповнення дрібних елементів дизайну. Можуть виступати як самостійний дизайн, при цьому надаючи нігтям витонченості.
 • Для квадратної форми нігтів рішення використовувати в дизайні стрази або блискітки стане найкращим рішенням. Так само ефектно виглядатимуть вензелі та французький манікюр, але не варто зловживати. Інакше дизайн обтяжить нігті і візуально зробить їх коротшим.

При виборі дизайну не варто поєднувати два яскраві кольори, так само блискітки та стрази. Мінімалізм у моді. Краще використовувати одну з цих складових, таке рішення буде доречнішим, а манікюр буде трендовим.

Можна для покриття нігтів використовувати напівпрозорі лаки із шимером. Вони подовжать ваші нігтики і додадуть рукам ніжності та витонченості. Як доповнення малюнкам на нігтях можна використовувати геометричні фігури та прямі лінії, які візуально подовжують нігті.

В якості трендового дизайну можна використовувати стемпінг, слайдери, написи та павутинку.

Трендові дизайни для квадратної форми нігтів

У 2024 році існує безліч різних варіантів дизайну на квадратні нігті. Є як прості, так і складніші та витонченіші дизайни.

 • Свою популярність на 2024 рік набирає абстракція у дизайні нігтів. Подібне рішення стає сміливим та неповторним.Кожен нігтик буде унікальним, а у поєднанні ви отримаєте унікальний та неповторний дизайн, який приваблюватиме захоплені погляди.
 • Дизайн нігтів, який залишається модним і досі, це мармур. У виконанні він складний, але результат захоплює. Можна поєднувати постільні топи лаку та мармуровий дизайн. Результат буде не менш ефективним.
 • Популярним став градієнт на нігтях, його виконують шляхом переходу від одного кольору до іншого, без яскраво виражених меж. Такий дизайн виконують як на всіх нігтик одним кольором, так і різними кольорами на кожному нігті.

Тренди манікюру не стоять на місці і змінюються з кожним днем, що було популярно трохи раніше, знову набирає популярності в наші дні. При виборі дизайну спирайтеся на переваги. Не варто гнатися за модою, не завжди вона виправдовує очікування.

Фото манікюру для квадратних нігтів 2024