Манікюр з блискітками та гліттером: найкращі новинки та модні ідеї дизайну з френчем, стразами на кінчиках, великими блискітками, 140 фото

Манікюр із блискітками: стильні комбінації, оригінальні рішення. Підбірка свіжого дизайну нігтів з блискітками та глітером

Якщо раніше манікюр із лаком та блискітками вважався “святковим”, то зараз модні тенденції йдуть вперед, і такий дизайн стає повсякденним задоволенням. Нейл-майстри готові запропонувати своїм клієнтам оригінальні декоративні елементи, які вдало впишуться в дизайн та чудово доповнять класичні техніки манікюру.

Прикраси та додаткові штрихи

Актуальним на сьогоднішній день дизайном у манікюрі з блискітками 2024 стане додаткова кришталева крихта, різноманітні втирання, варіанти шиммера, а також фольга для прикрас.

Варіант із блискітками є найуніверсальнішим. Вони можуть виступати як самостійна прикраса, так і легко доповнять інші дизайни. Вони також поєднуються з малюнками та різними техніками виконання.

  • Фольга є одним із улюблених декоративних інструментів у нейл-майстрів.
  • Перекладна фольга, а точніше її маленькі нерівні шматочки неправильної форми.
  • Це також можуть бути спеціальні мініатюрні серця, кружечки, зірочки та елементи інших цікавих форм.
  • Більш блиску можна отримати, додавши страз різних розмірів та кольорів.
  • Вони продовжують залишатися з сезону в сезон одним із найбільш популярних і затребуваних декорів у сфері нейл-дизайну.

Разом із шиммером, блискітками або фольгою стрази зроблять ваші нігті самою акцентною частиною образу, привертаючи до них загальну увагу.