Апаратний манікюр: що це таке, як робиться, плюси та мінуси, види процедури, правила проведення, основні етапи (135 фото)

Апаратний манікюр для початківців: покрокова інструкція з фото по виконанню манікюру апаратом в домашніх умовах

Доглянуті та гарні нігті — невід’ємна частина охайного зовнішнього вигляду жінки, тому так важливо вміти правильно їх доглядати. Один з ефективних методів догляду за нігтями — апаратний нетравматичний манікюр, за допомогою якого можна надати пошкодженим та деформованим нігтям акуратної та правильної форми.

Стоячи перед вибором, якому манікюру віддати перевагу: звичайному гігієнічному або апаратному — необхідно розуміти, чим вони відрізняються один від одного.

Манікюрне обладнання

У більшості випадків єдиним, найважливішим елементом у комплекті для апаратного манікюру є набір фрез з різною зернистістю поверхні. Фреза йде в комплекті з ручкою або приладом для такого виду обробки нігтів.

Ці пристрої відрізняються за розміром, потужністю, обсягом та додатковими функціями. Це ідеальне рішення для жінок, які виконують манікюр переважно на ходу, коли вони не мають доступу до улюбленого стиліста.


Препарати для манікюру

У наборах для нігтів справді багато коштів.Крім продуктів, що використовуються для підготовки пластини до фарбування, тобто ґрунтовки, очищувача, змивки або основи, ви, звичайно ж, знайдете тут кератолітики – засоби для видалення кутикули.

Залежно від ціни набору їх буде більше або менше. У деякі набори для нігтів входить ще й оливкова олія, яка також стане в нагоді при поліруванні нігтьової пластини.

Додаткове обладнання

Як і у випадку препаратів, набори для нігтів також суттєво різняться за кількістю (і якістю) додаткового обладнання.

 • У деяких ви знайдете і палички, і файли, тампони від пилу і навіть зонди.
 • В інших, однак, нічого подібного не буде, і вам доведеться або купувати ці продукти окремо, або використовувати те, що ви вже маєте.

Якщо в даний час у вас вдома немає нічого, крім ножиць або щипчиків, ми рекомендуємо вам вибрати трохи більш просунутий набір для нігтів, в якому також є згадане обладнання.

Стартовий комплект

Набори для апаратного манікюру купують не лише люди, які лише починають свою пригоду з манікюром. Їх також купують стилісти, які облаштовують салон або думають про роботу із клієнтами «в польових умовах».

 • Як ви вже здогадалися, очікування від стартового набору в обох випадках можуть відрізнятися.
 • У домашніх умовах при виконанні манікюру раз на кілька тижнів вам не знадобиться ручка з двома-трьома фрезами, а для заробляння грошей вже потрібен прилад з кількома ручками, який економить гроші та час.
 • «Для початку» цілком достатньо! Потім, послідовно, ви можете купувати лише ті продукти, які закінчаться.

Виїзні майстри з манікюру обов’язково виберуть обладнання, яке легко носити з собою, компактніше, тоді як людям, які мають власний салон, потрібно дивитися не на розмір обладнання, а на його потужність або інші функціональні можливості. Як бачите, скільки людей, стільки та переваг.

Підготовка до апаратного манікюру будинку

Апаратний манікюр у салоні виконується без використання колючих ріжучих апаратів. В цьому випадку процедура проводиться шляхом видалення ділянок омертвілого епітелію шкіри. Саме тому сучасний апаратний манікюр вважається різновидом європейського.

Ці дві процедури дуже схожі з техніки та ефективності. Але є різниця, яка полягає в тому, що з апаратною версією використовується лише одна машина із змінними насадками.

 • Проте необов’язково проводити цю процедуру в салоні краси, адже, маючи необхідні інструменти, ви можете зробити апаратний манікюр у домашніх умовах.
 • Насамперед ми видаляємо будь-які залишки нанесеного раніше лаку для нігтів за допомогою пресованого ватного диска, змоченого в розчиннику без ацетону.
 • На цьому етапі ми можемо вибрати і надати нашим нігтям бажаної форми та довжини: ми підпилюємо та формуємо наші натуральні нігті за допомогою дрібнозернистої прямої пилки — ідеальної навіть для найтендітніших нігтів — щоб надати їм саме ту форму, яку ми віддаємо перевагу!< src="/wp-content/uploads/li>Видаляємо залишки тирси, щоб підготувати ніготь до нанесення олії для кутикули. Ми видаляємо залишки нігтьового пилу за допомогою бруска з шорсткою текстурою зернистістю 240.

Апаратний педикюр

Апаратний манікюр та педикюр виконуються за допомогою фрезера, з тією різницею, що при обробці стоп використовуються грубіші насадки для усунення мозолів.

 • Пальці ніг обробляються так само, як і руки, але на п’ятах груба шкіра видаляється насадкою з більшою і жорсткою наждачною насадкою, зазвичай це зернистість 80.
 • Видавши більшу частину шкіри, що ороговіла, необхідно змінити насадку на більш м’яку і провести остаточне шліфування.
 • Після апаратного педикюру шкіра на ногах, як у немовляти, і зростання відбувається набагато повільніше, ніж при класичному зрізанні мозолів.

Звикнувши до нього, і манікюр, і педикюр можна робити самостійно вдома, в комфортних умовах, причому не лише для себе, а й для своєї сім’ї.

Покрокова інструкція

Для апаратного педикюру вам знадобиться спеціальний апарат із насадками різного типу для домашнього використання, з не надто високою швидкістю обертання. Обертанням насадки пристрою обробляють нігті. Робіть такий манікюр, ретельно висушуючи руки двічі на місяць.

 1. Підготуйте нігті до педикюру, посуньте кутикулу лопаткою та очистіть старий лак. Насадіть насадку з центральним абразивом на верстат і розгладьте бічні валики цвяхів. Якщо є мозолі, обробіть їх найнижчими абразивними наконечниками.
 2. Дайте краю нігтів пряму форму, відполіруйте їх поверхню і відполіруйте, торкаючись нігтя краєм насадки і намагаючись не подряпати нігтьову пластину. Змастіть шкіру навколо нігтів живильним кремом або олією та помасажуйте пальці.
 3. При використанні манікюрного апарату дотримуйтесь техніки безпеки. Візьміть його правою рукою, притискаючи мізинець робочої руки до долоні, і обробіть нігті, не притискаючи насадку надто сильно до пластини.
 4. Насадка повинна стосуватися нігтя під кутом 45 градусів. Постійно переміщуйте насадку, спрямовуючи її від центру до краю та виставляючи насадки на малу швидкість.
 5. Іноді дозволяйте рукам відпочити, поки ви зупиняєте тренажер, а потім продовжуйте обробляти нігті, поки не закінчите працювати обома руками.


З часом ви покращите свої навички апаратного педикюру і зможете швидко та красиво оформити нігті при високій швидкості обертання насадок.

Фото апаратного манікюру для початківців