Стильний манікюр 2024 року: ТОП-20 модних новинок дизайну + 120 фото останніх трендів в оформленні нігтів на літо, весну, осінь, зиму

Стильний манікюр 2024 року – актуальні кольори, візерунки, малюнки та наймодніші варіанти нейл-арту (120 фото)

На витончені, доглянуті руки жінки акцентує насамперед якісний манікюр. Однак манікюр підкреслює не лише акуратність та доглянутість, а й індивідуальність представниці прекрасної статі.

Тому модниці уважно стежать за новими тенденціями, віддаючи перевагу модному дизайну нігтів. Новинки стильного манікюру 2024 це можливість зміниться, обравши щось особливо оригінальне, при цьому підкресливши свою індивідуальність і стиль.

Модні напрямки цього року

Прозорий френч. Стильний манікюр френч 2024 це насамперед помірність.

  • Для такого дизайну характерний прозорий лак для кінчиків нігтів з неяскравим візерунком.
  • Візерунки на кінчиках можуть бути у вигляді смужок, квіточок, хвиль та листя.
  • Причому малюнок має бути нанесений таким чином, щоб він виглядав повітряним.

Найбільш ефектно цей дизайн виглядає на довгій нігтьовій пластині.Підходить модний френч-манікюр, як для повсякденного використання, так і для святкових заходів.

Текстурний дизайн. Досить виграшно виглядає на нігтях дизайн у вигляді натуральної текстури, що імітує дерево, мармур, пташине оперення, шерсть тварин, пелюстки квітів і листочки рослин. Оригінально виглядає серпанок, перлини та морські хвилі. Цього року буде в моді помірний і водночас ефектний дизайн нігтів.

Золото та нюд. Актуальний манікюр цього року це гармонійне поєднання різних напрямків дизайну. Тому цього року провідним трендом став ефектний дизайн, де золотий візерунок обрамлений нюдом. Цей дует – це хіт сезону.

На фото стильного манікюру 2024 року золотий підкреслять біло-білим і світло-рожевим відтінком або на тлі кольору беж. Як малюнок використовуються оригінальні ієрогліфи, витончені вензелі, або оформлені листочками.

Стемпінг багатошаровий. Даний дизайн нігтів найбільш затребуваний серед модниць, і перш за все тому, що його можна зробити самостійно, в домашніх умовах.

  • Для його створення потрібно додатково тільки пластини з візерунками.
  • Виходить чудовий орнамент, який помітніший при контрасті з білим або бежевим фоном.
  • Багатошаровий стемпінг створюється за допомогою малюнка в кілька шарів, при цьому малюнок може бути як одноколірним, так і кольоровим.

Графіка. Модний стильний манікюр 2024 представлений лаконічною графікою, що складається з цяток, штришків та ліній, стриманої колірної гами. Фон для такого манікюру підбирається світлим, малюнок виконується в одному або двох кольорах.

Багатошарові зображення. Основним трендом цього року є багатошаровість, що прийшла до нас з Азії. Даний дизайн передбачає використання фольги, страз, картинок-наклейок, що покриваються декількома прозорими шарами. Зазвичай у цій техніці виконуються абстрактні фігури, оригінальні символи та гарні краєвиди.

Об’ємний дизайн. Зараз у моді малюнки 3-D об’єму, які наносяться пошарово, ніби височіючи один над одним.

  • У даній техніці зображуються різноманітні візерунки, орнаменти, написи, квіточки, листочки, тварини та рослини.
  • Зробити такий манікюр святковим можна, доповнивши його стразами.
  • Цей стильний манікюр на короткі нігті для 2024 року відмінно підходить, якщо малюнок зробити невеликим і не на кожен ніготь.
  • Але не менш ефектно він виглядає і на довгих нігтиках.
Павутинка. Такий дизайн робиться спайдер-гелем. Завдяки цьому матеріалу на нігтьову пластину наноситься витончений малюнок у вигляді павутиння. Найчастіше ця техніка виконується в чорному кольорі, рідше в рожевому, фіолетовому або зеленому кольорі.

Цей тренд може бути виконаний як сольно, так і в поєднанні з іншими техніками. Як святковий манікюр відмінно підійде неонова версія і манікюр у кольорі металік.