Обрізний манікюр: техніка виконання, особливості гігієнічного манікюру + покрокова інструкція, як зробити в домашніх умовах

Обрізний манікюр: плюси та мінуси процедури. Як робити правильно класичний, сухий, шеллак або європейський манікюр.

Обрізний класичний манікюр залишається у пріоритеті не лише як салонна процедура, а й як домашній догляд. Адже, порівняно з європейською технологією обробки нігтів, ця процедура виграє за низкою ознак.

По-перше, класичну обробку нігтьової пластини необов’язково проводити в салоні, самостійно можна це зробити так само. По-друге, для процедури не потрібні дорогі інструменти та техніка.

Все це можна знайти за мінімальною вартістю, яка тільки потішить новачків.

Пріоритети обрізного манікюру

Обрізна класика застосовується не лише у спеціалізованому салоні, а й за самостійного манікюру. Існує багато різновидів манікюру, але чомусь саме цей тип нігтьового догляду не втрачає своєї популярності. Ця стаття дасть відповідь на це питання та навчить основним технікам класичного манікюру.










Чому вибирають класику

Майстри та клієнти відзначають такі ознаки, за якими варто зупинити свій вибір на класичному нігтьовому догляді. Отже, манікюр вирішує такі проблеми із нігтями, як:

  • Груба та запущена надшкірка (кутикула). Нігті набувають здорового вигляду;
  • Класична методика комбінується зі спа-процедурами. Не потрібно гаяти час на догляд за руками;
  • Комбінується із бразильським манікюром. Два методи в одному дають приголомшливий результат;
  • Процедура робиться перед покриттям нігтів кольоровим лаком або нюдовими відтінками.

Рада! До методу варто придивитися новачкам, які проходять професійні курси. Самостійний догляд нігтів також не складний. Це підтверджують фото обрізного манікюру, зроблені професіоналами та новачками.

Відмінності класики від європейської процедури

Назва класичного нігтьового догляду говорить сама за себе. Якщо європейський манікюр здійснюється із застосуванням роз’їдаючої речовини та апельсинової палички.

  • Класичний нігтьовий догляд робиться за допомогою різних металевих інструментів, починаючи ножицями, закінчуючи лопаточками.
  • Кутикула в даному випадку розм’якшується, а потім обрізається. Але цей метод має свої мінуси, як і усі види манікюру.
  • При обрізанні кутикули слід діяти вкрай акуратно, адже один незручний рух може призвести до травм шкіри.

Занесення інфекції також не рідкісний випадок у цьому методі. Який вихід у цій ситуації? А він простий, головне вибирати досвідчених майстрів із манікюру, тоді таких проблем не виникне.

Європейський нігтьовий догляд також непоганий, але до нього рекомендується звертатися після того, як кутикула повністю пом’якшиться. Це допоможе уникнути багатьох подальших проблем.