Обрізний манікюр: техніка виконання, особливості гігієнічного манікюру + покрокова інструкція, як зробити в домашніх умовах

Обрізний манікюр: плюси та мінуси процедури. Як робити правильно класичний, сухий, шеллак або європейський манікюр.

Обрізний класичний манікюр залишається у пріоритеті не лише як салонна процедура, а й як домашній догляд. Адже, порівняно з європейською технологією обробки нігтів, ця процедура виграє за низкою ознак.

По-перше, класичну обробку нігтьової пластини необов’язково проводити в салоні, самостійно можна це зробити так само. По-друге, для процедури не потрібні дорогі інструменти та техніка.

Все це можна знайти за мінімальною вартістю, яка тільки потішить новачків.

Пріоритети обрізного манікюру

Обрізна класика застосовується не лише у спеціалізованому салоні, а й за самостійного манікюру. Існує багато різновидів манікюру, але чомусь саме цей тип нігтьового догляду не втрачає своєї популярності. Ця стаття дасть відповідь на це питання та навчить основним технікам класичного манікюру.










Чому вибирають класику

Майстри та клієнти відзначають такі ознаки, за якими варто зупинити свій вибір на класичному нігтьовому догляді. Отже, манікюр вирішує такі проблеми із нігтями, як:

  • Груба та запущена надшкірка (кутикула). Нігті набувають здорового вигляду;
  • Класична методика комбінується зі спа-процедурами. Не потрібно гаяти час на догляд за руками;
  • Комбінується із бразильським манікюром. Два методи в одному дають приголомшливий результат;
  • Процедура робиться перед покриттям нігтів кольоровим лаком або нюдовими відтінками.

Рада! До методу варто придивитися новачкам, які проходять професійні курси. Самостійний догляд нігтів також не складний. Це підтверджують фото обрізного манікюру, зроблені професіоналами та новачками.

Відмінності класики від європейської процедури

Назва класичного нігтьового догляду говорить сама за себе. Якщо європейський манікюр здійснюється із застосуванням роз’їдаючої речовини та апельсинової палички.

  • Класичний нігтьовий догляд робиться за допомогою різних металевих інструментів, починаючи ножицями, закінчуючи лопаточками.
  • Кутикула в даному випадку розм’якшується, а потім обрізається. Але цей метод має свої мінуси, як і усі види манікюру.
  • При обрізанні кутикули слід діяти вкрай акуратно, адже один незручний рух може призвести до травм шкіри.

Занесення інфекції також не рідкісний випадок у цьому методі. Який вихід у цій ситуації? А він простий, головне вибирати досвідчених майстрів із манікюру, тоді таких проблем не виникне.

Європейський нігтьовий догляд також непоганий, але до нього рекомендується звертатися після того, як кутикула повністю пом’якшиться. Це допоможе уникнути багатьох подальших проблем.

Плюси та мінуси

З вищезгаданого можна зробити такі висновки про позитивні та негативні риси класичного обрізного манікюру.

Позитивні якості обрізного методу: домашня процедура нічим не поступається професійному догляду; ідеально для сухої кутикули; не потребує великих фінансових вливань.
















Мінус класичної технології: можливий поріз нігтьової пластини та кутикули; утворення задирок після процедури.

Які інструменти використовуються

Ця відповідь на питання особливо актуальна для майстрів-початківців, які вирішили зайнятися обрізним манікюром. Для обрізної техніки необхідно придбати:

  1. Шматочки, лопатки, ножиці, шабер;
  2. Дезінфікуюча рідина для рук та нігтів;
  3. Прилад для дезінфекції інструменту;
  4. Одноразові пилки та багатошаровий баф;
  5. Щітки для видалення пилу;
  6. Ванночка для нігтів. Розчини для зміцнення нігтьової пластини;
  7. Ремувер. Тут краще віддати перевагу якісній речовині;
  8. Масло для нігтів та кутикули.

Як зробити обрізний манікюр

Класичний нігтьовий догляд зазвичай складається з п’яти кроків. Виконання яких буде нескладним навіть у домашніх умовах, якщо обрізний манікюр виконується за всіма правилами та поетапно.

  • Кожен майстер робить цю процедуру за своїм унікальним варіантом.
  • Це пов’язано з тим, що кожен підбирає зручний метод саме під себе, що дає добрий результат та залучення клієнтів.
  • Тому, якщо в якомусь салоні або вдома відхиляються від цих правил, не варто звертати на це увагу.

Головне, щоб були виконані наступні кроки під час виконання манікюру.













Обробка антисептиком

Руки клієнта обробляються антисептичним засобом. При цьому майстер має працювати у рукавичках.

Ванночка для нігтів

Сприяє розм’якшенню структури кутикули із застосуванням необхідних речовин. Процедура недовга (5-15 хвилин). Вода у ванночці повинна бути не гарячою;

Видалення кутикули

Перед процедурою руки клієнта висушують паперовим рушником. Важливо! Майстер повинен робити розтин упаковки з інструментом на очах клієнта. Усі металеві прилади повинні піддаватися антибактеріальній терапії.

  • Майстер початковим етапом використовує шабер, який служить для зачищення м’яких тканин бокових частин нігтьової пластини.
  • Потім приступає до обрізання кутикули за допомогою ножиць, намагаючись обрізати тканину однією смужкою.
  • Або застосовують щипці, які також служать для видалення тканини кутикули. Але інструмент під час роботи тримають під кутом 90 С.

Це сприяє ушкодженню живої шкіри навколо нігтя. Тут може стати в нагоді інструмент, що служить для усунення залишків кутикули. А також м’яка щітка, яка прибере залишки пилу з нігтя.

Робота пилочкою

Пилка використовується на розсуд майстра. Він визначає якісь нігті у клієнта (міцні або ламкі) і підбирає потрібний інструмент. Пилочка допомагає не тільки підпиляти нігтики, але насамперед надати їм гарну форму. Яку вибирає клієнт.

Залишки запорошених речовин після цієї процедури можна прибрати щіткою.

Догляд або завершальний етап

Якщо подальші роботи з фарбування нігтів не потрібні. Майстер наносить на руки клієнту крем, олію чи розслаблюючий гель. Це все індивідуально, залежно від нігтьового салону та вибору майстра з манікюру.

От так має виглядати правильний обрізний манікюр. Який згодом можна продовжити гель-лаком, застосувавши різні варіанти нігтьового покриття. Від спокійного нюду до французького френчу.

Фото обрізного манікюру