Інструменти для манікюру: як вибрати та які потрібні? Список з описом, що входить до професійного манікюрного набору

Інструменти для манікюру: список усіх необхідних матеріалів та обладнання з описом, яке приладдя потрібне

Усі дівчата хочуть мати гарні та доглянуті руки. Щоб виглядати бездоганно, можна сходити до салону краси або зробити манікюр вдома. Які інструменти необхідні для манікюру?

Інструменти для манікюру

Як вибрати інструмент для манікюру? Насамперед потрібно визначитися, ви хочете купити кожен прилад окремо або виберете готовий набір інструментів.

Класичний манікюр у домашніх умовах має на увазі наявність спеціальних інструментів.

Ножиці

До інструментів для манікюру в домашніх умовах обов’язково повинні входити кілька ножиць. Від правильного вибору манікюрних ножиць залежить швидкість та якість роботи.

Ножиці бувають двох видів:

 • Для надання форми нігтям;
 • Для зрізання мертвого шару шкіри.Вони повинні мати тонку ріжучу основу із цільного сплаву. Якщо будуть пластикові ручки, термін служби ножиць скоротиться.

Особливу увагу слід приділити ножицям у закритому стані, щоб не було тріщин та зазорів між половинками, а також на гостроту ножів. А головне, щоб їх було легко тримати у руках.

Пушер

Це спеціальна лопатка з різними наконечниками. Він має 2 робочі поверхні.

 • Найчастіше одна сторона виконана у вигляді лопатки і призначена безпосередньо для переміщення кутикули.
 • Ту ж функцію може виконувати апельсинова паличка.
 • Друга частина виконує функцію скребка та видаляє тонку шкірку, яка наростає на нігтьовій пластині.
 • Крім того, цим засобом можна очистити краї нігтя у разі сильного забруднення.Професійні інструменти для манікюру зазвичай виготовлені з медичної сталі. Звичайно, є пластикові та дерев’яні копії, але вони досить тендітні і в салонах взагалі не використовуються через проблеми зі стерилізацією.

Пилочки для нігтів

Ніякий манікюр не обходиться без пилки. При сьогоднішньому різноманітті різних варіантів важко не розгубитися і знайти потрібну модель. При виборі цього засобу слід звертати увагу на такі характеристики: абразивність та матеріал.

 • Чим вища абразивність, тим дрібніша шорсткість розпилення, і пилка буде м’якшою.
 • Цей показник вимірюється зернистістю, і для натуральних нігтів підходять пилочки із зернистістю 200 – 300.
 • Пилки з високою абразивністю – зернистістю 900 – 1200 призначені для полірування нігтів з метою надання їм блиску.Зазвичай пилочки виготовляються з паперу, пластику, металу, скла.

Щипчики для нігтів

Сучасний ринок манікюрних інструментів пропонує широкий вибір. Найкраще віддавати перевагу кусачкам із медичної сталі з ручним заточенням. Такі інструменти найгостріші, що забезпечує якісний манікюр та запобігання задиркам.


Кюретка для манікюру

Це засіб призначений для видалення відмерлих клітин шкіри, які можуть накопичуватися між кутикулою та нігтем. У цілому нині спектр показань до кюреткам досить великий. Цей засіб повинен бути обов’язково для людей, знайомих із проблемою нігтів, що вросли.

Робоча поверхня кюреток може бути різною у вигляді ложки або шпателя. Може бути одностороннім та двостороннім. За допомогою кюретки легко та зручно видалити суху кутикулу, що розташована вздовж нігтя.

Тріммер

V-подібне лезо цього інструменту, використовується для видалення кутикули та омертвілої шкіри навколо нігтя. Він обережно видаляє зайву шкіру.

 • Леза для кутикули є довгастим інструментом з однією або двома робочими поверхнями на різних кінцях.
 • Робоча сторона у вигляді лопатки служить для переміщення кутикули, а у вигляді сокири – для очищення від забруднень.