Манікюр з написами (150 фото): трендові ідеї 2024 та модні новинки оформлення нігтів + ​​інструкція, як наносити напис

Манікюр з написами: огляд техніки нанесення стильних написів та зображень. 150 фото актуальних трендів сезону

Зовсім недавно модний манікюр з написами сприймався як забава, його воліла носити молодь для того, щоб максимально привертати увагу до власного стилю, та суттєво урізноманітнити образ.

Але згодом подібні прикраси стали застосовувати як доповнення до звичних кольорів і жінки всієї країни помітили вдале поєднання відтінків із літерами англійською та російською мовою.

Професійні майстри займаються реалізацією задуманого за допомогою спеціалізованих інструментів, але без навичок достатньо купити готові наклейки і просто нанести їх поверх лаку. Не менш важливо врахувати трендові напрямки, щоб максимально естетично та сучасно прикрасити руки.

Поєднання з блискітками

Оцінити своєрідний підхід до справи вдасться під час перегляду фото манікюру з написами, доповненими різними блискітками.

У процесі можна розтушувати дрібні елементи, що відбивають під літерами, або нанести їх навколо слова, що також виглядає досить ефектно.

При виконанні процедури потрібно придбати спеціальну кисть типу гребінець, без рідкого топу на стадії рівномірного розподілу не обійтися, він необхідний для того, щоб блискітки ідеально ковзали по нігтьовій пластині.