Манікюр з написами (150 фото): трендові ідеї 2023 та модні новинки оформлення нігтів + ​​інструкція, як наносити напис

Манікюр з написами: огляд техніки нанесення стильних написів та зображень. 150 фото актуальних трендів сезону

Зовсім недавно модний манікюр з написами сприймався як забава, його воліла носити молодь для того, щоб максимально привертати увагу до власного стилю, та суттєво урізноманітнити образ.

Але згодом подібні прикраси стали застосовувати як доповнення до звичних кольорів і жінки всієї країни помітили вдале поєднання відтінків із літерами англійською та російською мовою.

Професійні майстри займаються реалізацією задуманого за допомогою спеціалізованих інструментів, але без навичок достатньо купити готові наклейки і просто нанести їх поверх лаку. Не менш важливо врахувати трендові напрямки, щоб максимально естетично та сучасно прикрасити руки.

Поєднання з блискітками

Оцінити своєрідний підхід до справи вдасться під час перегляду фото манікюру з написами, доповненими різними блискітками.

У процесі можна розтушувати дрібні елементи, що відбивають під літерами, або нанести їх навколо слова, що також виглядає досить ефектно.

При виконанні процедури потрібно придбати спеціальну кисть типу гребінець, без рідкого топу на стадії рівномірного розподілу не обійтися, він необхідний для того, щоб блискітки ідеально ковзали по нігтьовій пластині.

Використання павутинки

Дуже затребуваний манікюр з написами 2023 року передбачає наявність дизайну в’язкого або тягнучого гелю, яку ще називають павутинкою.

Для нанесення слід вибрати один із двох способів:

 1. Розташувати малюнок між вказівним та безіменним пальцем методом розтирання.
 2. У процесі використання пензлика або дотс.

Роботу можна сміливо назвати кропіткою, адже для досягнення ідеально плавних ліній потрібно докласти максимум зусиль та терпіння.Поєднання з градієнтом

Гарною ідеєю манікюру з написами буде варіант виконання, обіграний літніми нотками із застосуванням яскравих кольорів. Для створення основи найчастіше беруть модні на сьогодні відтінки і змішують їх, серед трендів виявилися помаранчевий, жовтий і кораловий. Про декор також не потрібно забувати, після розподілу шару градієнта пензлем формують гарне оформлення, вносять родзинку, підійде будь-яка дрібничка з набору для подібного типу творчості. Самі літери повинні виділятися на тлі нігтя, колір слід підбирати для кожного випадку індивідуально.


Важливо! Для реалізації деяких видів дизайну краще заздалегідь придбати стемпінг пластину, йдеться про зворотний градієнт.

Елементи з фольги

Подібний ефектний дизайн манікюру з написами підійде кожній жінці незалежно від віку, адже імітація натурального металу можна порівняти з шкарпеткою прикрас на пальцях рук. Виконати процес зможе навіть новачок, необхідно лише купити якісні складові для роботи.

В якості підкладки найчастіше застосовують перекладну фольгу, її наносять на гель-лак із липкою структурою. Для закріплення отриманого результату поверх малюнку слід нанести матовий топ.


Яскравий принт

На початок 2023 року в Кореї та Китаї манікюр з написом Amore, доповнений квітами або фруктами, викликав справжній фурор, швидко став максимально популярним серед жінок.

 • Не виключається використання техніки пошарового нанесення наклейок з подальшим ґрунтовним закріпленням структури ілюстрації.
 • Між кожним окремим елементом оформлення обов’язково йде топ.
 • При перегляді результату роботи можна помітити глибоке промальовування, соковиті комбінації та яскраві відтінки.


Класична геометрія

За допомогою слайдерів-написів вдасться створити модний стиль та підкреслити особливості будь-якої особистості.Для реалізації задуманого експерти радять брати мініатюрні слова, на невеликій ділянці можна візуалізувати цілу думку.

При доповненні нігтя широкими або тонкими лініями слід дотримуватися їх напряму та писати слово вздовж елемента.

Не менш ефектно виглядає квадрат або прямокутник, але при його заповненні потрібно виявити уважність, а також суворо викреслити геометричну фігуру.
Впровадження текстур

Небувала популярність такого підходу до оформлення цілком зрозуміла, адже наприкінці роботи майстра жінка може суттєво виділитися з натовпу.

У тренді на даний момент такі основи під написи як:

 1. Ефект каменю.
 2. Морська тематика.
 3. Дим.
 4. Абстракція.

Для такого манікюру краще підібрати слова з великими літерами, подібний підхід до процесу обов’язково увінчається успіхом. Матові текстури вибирають найчастіше, можна звернути на них увагу насамперед.

Красивий почерк

Ідея буде доступна для самостійного виконання людям, які вміло користуються пензлем та чудово пишуть.

 • Після вибору оригінального слова його переносять на один із нігтів, після чого доповнюють дрібними елементами.
 • Візуально модель виглядає просто чудово, відразу помітна копітка робота майстра, адже літери будуть не надрукованими, а в стилі звичайного почерку людини.

За відсутності навичок роботи пензлем варто озброїтися спеціалізованим фломастером під nail-дизайн.Французький манікюр

Звичне багатьом класичне оформлення можна суттєво урізноманітнити за допомогою оригінальних та неповторних написів. Нещодавно френч могли доповнити квітами, сніжинками чи гілочками, але зараз у тренді різні слова.

Не варто зупинятися англійською мовою, російськомовні літери виглядають не менш привабливо, необхідно лише якісно продумати наповнення.Застосування наклейок

Існує чотири види складових, які користуються популярністю:

 • Слайди на всю поверхню, екземпляри з прозорою основою, клейкі 3D та металізовані зразки.
 • Вибрати один із доповнень можна на свій розсуд, процес нанесення досить легкий, тому новачки можуть не переживати за кінцевий результат.

Експерти звертають увагу на важливий момент, після нанесення наклейки потрібно максимально ретельно вигнати всі бульбашки повітря, інакше прикраса не протримається довго, а візуальне оформлення буде неакуратним.

Фото манікюру з написами